Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Και εμένα από 50 και πάνω δείχνει μια γραμμή λιγότερη:

 

attachicon.gif 4t4tt4.png

 

(Forthnet/fastpath και εγώ, στα 12 κλειδώνω)

 

 

 

Ειδικά εσένα στρατηγέ το ping σου το ζηλεύω υπερβολικά...

 

 

 

Υπάρχουν πάντως και καιροί (κρατάει για λίγες μέρες...1-2-3 ξέρω γω) που αντι να έχω χαμηλότερο από 39 και να ανεβαίνει, ξεκινάω από 45-50+ και δεν έχει να κάνει με το restart του ρουτερ. Είναι κάποιο θέμα του εκάστοτε παρόχου (η επικοινωνία τους με τους σερβερ ξέρω γω κλπ... δεν θυμάμαι και τί μου είχανε πει στο τηλ που τους είχα πάρει για να ρωτήσω)

 

Το ίδιο και παλαιότερα σε cod 4. (και σε on telecoms και σε forthnet). Πχ είχα σε έναν σερβερ πάντα 50 πχ λέμε και την άλλη μέρα και για λίγο καιρό 65 κλπ.

 
 

Χαμηλότερο ping σήμερα το 64.. :P Αυτά που λέγαμε.. Εχθές είχα χαμηλότερο γύρω στο 50κάτι...

 

Edit: Μετά από restart στο router 46 το πιο χαμηλό.. καλύτερα αλλά 39 κλπ κανένας..

 

post-182562-0-01243900-1448452794_thumb.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα μια ερώτηση γιατί δεν έχω πολύ καιρό που το πεζό αξίζει να αγοράσω αυτό το πακέτο η να μείνω με την απλό ?

 

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/battlefield-4/pc-download/addon/battlefield-4-premium

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάλι η Origin δίνει Game time? θα γεμίσουν οι σέρβερς εκκολαπτόμενους cheaters.

Δες το διαφορετικά θα μπουν "πρωτάρηδες" για feeding στους βετεράνους. Enjoy the game and f@@k k/d ratio.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες το διαφορετικά θα μπουν "πρωτάρηδες" για feeding στους βετεράνους. Enjoy the game and f@@k k/d ratio.

το k/d ratio είναι το τελευταίο  που με απασχολεί για αυτό και είναι άθλιο το δικό μου. αλλά να σε κάνει kill ο άλλος με ammo bag παραπάει :P

 

Γιατί πότε σταμάτησε να το δίνει;

 

όποτε πλησιάζει dlc αυτό κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Ο χάρτης Legacy Operations είναι πλέον διαθέσιμος για να τον κατεβάσετε δωρεάν για PC, PS4 και XBOX ONE...
Πρέπει να κάνετε αναζήτηση στο Store της πλατφόρμας που είστε και να κάνετε την εικονική αγορά του...
Δυστυχώς για τις παλαιότερες κονσόλες ο χάρτης δεν θα είναι διαθέσιμος...
Ο χάρτης είναι περίπου 2,5gb και νωρίτερα πήραμε και το Holiday Update και μπορείτε να διαβάσετε τις αλλαγές, 
εδώ: 
https://goo.gl/c3iwBc

Μη ξεχνάτε ότι στο νέο χάρτη, το Team Deathmatch στα Noshar Canals που είχαμε στο Battlefield 3, θα το έχουμε πλέον σε αυτόν τον χάρτη...''

 

Πηγή: https://www.facebook.com/Battlefield-Greece-153646314803250/?fref=nf

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα μολις αγορασα το παιχνιδι του τιτλου.βαζω το 1ο cd κανει εγκατασταση το Origin και μετα τπτ.Δεν μ βγαζει κανενα Install για το game.Τι φταει μην το σπασω!!!??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...