Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι, και αν διαβάσεις στο Dsogaming λέει (though it has not been confirmed whether it was running with constant 60fps. We should note that we did not notice any slowdowns, so we are most probably looking at a 60fps gameplay heaven).

 

Υποθέτουμε ότι ήταν 60FPS γιατί φαινόταν butter smooth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για οσους δεν το ξερουν,(εγω δεν το ηξερα :P) ΑΥΡΙΟ μπορουμε να κανουμε Download οσοι ειναι premium κτλπα την Beta και την Τριτη παιζουμε κανονικα :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους δεν το ξερουν,(εγω δεν το ηξερα :P) ΑΥΡΙΟ μπορουμε να δοκιμασουμε να κανουμε Download οσοι ειναι premium κτλπα την Beta και την Τριτη να τη κατεβασουμε κανονικα :o

 

Διορθώθηκε. Προβλεπω κομφουζιο στο διαδικτυο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα αλλωστε οι πιο πολλοι βλεπω να ασχολουνται με το αν θα περασει η καρτα γραφικων την Titan,παρα με το τι παιχνιδια θα παιξουν :-( .Εγω παντως ειμαι ετοιμος για BF4  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε απο το να καθομαστε και να ασχολουμαστε(οπως καποιοι αλλοι)ποια καρτα θα παιρναει σε επιδοσεις την Titan, το θεωρω καλυτερο μιας και γιαυτο τον λογο αγοραζει ο κοσμος τις gaming καρτες γραφικων,για να παιζει παιχνιδια. Αντε να δουμε μηπως πεσει και η τιμη του παιχνιδιου λιγο παρακατω πριν την τελικη κυκλοφορια. :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοί είναι αυτοί οι "κάποιοι άλλοι";  Δηλαδή ο psycho_warhead που θέλει περισσότερα minimum fps στο multi να μην τον ενδιαφέρει μια νέα κάρτα γραφικών και το παιχνίδι; Το ένα αποκλείει το άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...