Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάλι το ακριβώς αντίθετο μπορώ να πω.

 

Με Mantle είμαι με τους 15.7.1 και δηλώνω πολύ ικανοποιημένος.

 

VSR@1440, SSAO και σχεδόν τα πάντα όλα ultra και έχω πολύ καλά frames, με ελάχιστες βουτιές, καλή χρήση μνήμης, καθόλου stuttering.

Και το SSAO βγάλτο, για να έχεις καλύτερες σκιές καλύτερα να έχεις 10 fps Παραπάνω οταν τα χρειαστείς.

οι βουτίτσες που πιθανόν βλέπεις ειναι γιατι παίζει να γεμίζει η μνημη της κάρτας,και γω ειχα με την 7770 πολύ μεγαλύτερες και εβλεπα τρομερά μεγαλύτερη χρήση Vram στις ιδιες ρυθμίσεις απ ότι με DX.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και το SSAO βγάλτο, για να έχεις καλύτερες σκιές καλύτερα να έχεις 10 fps Παραπάνω οταν τα χρειαστείς.

οι βουτίτσες που πιθανόν βλέπεις ειναι γιατι παίζει να γεμίζει η μνημη της κάρτας,και γω ειχα με την 7770 πολύ μεγαλύτερες και εβλεπα τρομερά μεγαλύτερη χρήση Vram στις ιδιες ρυθμίσεις απ ότι με DX.

 

Μπα, είναι όμορφο το άτιμο, το θέλω.

 

Δεν είναι θέμα μνήμης.

 

3γίγα έχει η 7950 μου, πάνω από 2.4 δεν φτάνω (διορθώθηκε το mem leak@mantle που έφτανε σε 1080 να γεμίζει).

 

Το έχω ξαναγράψει, εμφανίζεται η βουτιά όταν έχω ενεργοποιημένο το ΑΡ και τρώω πολλά μικρά/μεσαία βλήματα. Μέχρι κάποια έκδοση οδηγών δεν το είχα. Εμφανίστηκε από ένα σημείο και μετά, κάπως έχει βελτιωθεί πλέον αλλά παραμένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά οι βουτιές πρέπει να είναι από τα particles των εκρήξεων και του καπνού όταν καλύπτουν όλη την οθόνη(όταν τα τρως στη μούρη δηλαδή :P) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση παιδιά. Πολλές φορές είτε κινούμαι είτε είμαι σταθερός και κοιτάζω ένα object (θάμνο, τζάμι, πινακίδα, βράχο κτλπ) αυτό τρεμοπαίζει! Σαν να αναβοσβήνει δηλαδή συνεχώς, δεν ξέρω πως να το εξηγήσω καλύτερα... Αυτό συμβαίνει μόνο στο συγκεκριμένο object και όχι γενικά ή στα γύρω του objects!

 

Αυτό πως λέγεται και πως αντιμετωπίζεται? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σημερα ειπα να αγορασω το china rising πηγα αγορασα 2 paysafe των 10 ευρω η μια.  εκει που βαζουμε τo pin  παταω καταχωρισει πολλων pin και βαζω και τα 2 συνολο 20 ευρω ενω το παιχνιδι θελει 14,99 αρα ειμαι καλημενος με το χρηματικο ποσο μου βγαζει ομως προβλημα http://prntscr.com/8n7s34τι μπορω να κανω plz help!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να το εγκαταστήσω πάλι μετά απο καιρό το game. Στο σύστημα της υπογραφής είτε το έβαλα στο normal είτε στο low για κάποιο λόγο ήταν σαν να κόλλαγε το παιχνίδι. Είναι γνωστό πρόβλημα ή μόνο εγώ το έχω;

Κατα τα άλλα τα κρασαρίσματα που είχε κλπ τα έλυσαν, ξεκινάει κανονικά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σημερα ειπα να αγορασω το china rising πηγα αγορασα 2 paysafe των 10 ευρω η μια.  εκει που βαζουμε τo pin  παταω καταχωρισει πολλων pin και βαζω και τα 2 συνολο 20 ευρω ενω το παιχνιδι θελει 14,99 αρα ειμαι καλημενος με το χρηματικο ποσο μου βγαζει ομως προβλημα http://prntscr.com/8n7s34τι μπορω να κανω plz help!

Είναι λόγω capital controls.Η paysafe δεν ισχύει για εξωτερικό ακόμα.Δουλεύει σε ελάχιστα Ελληνικά sites.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σημερα ειπα να αγορασω το china rising πηγα αγορασα 2 paysafe των 10 ευρω η μια.  εκει που βαζουμε τo pin  παταω καταχωρισει πολλων pin και βαζω και τα 2 συνολο 20 ευρω ενω το παιχνιδι θελει 14,99 αρα ειμαι καλημενος με το χρηματικο ποσο μου βγαζει ομως προβλημα http://prntscr.com/8n7s34τι μπορω να κανω plz help!

δεν λειτουργούν οι paysafe για αγορές εκτός ελλάδας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι εχω καταλαβει ο μονος τροπος αγορας απο το εξωτερικο ειναι με PAYPAL αν έχει μέσα υπόλοιπο και όχι απευθειας με την χρεωστικη. BTW πως μπορώ να βρω κάποιο απο εσας στο παιχνιδι ; Ειμαι μέσα τωρα . Υπάρχει κάποιο Platoon ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι εχω καταλαβει ο μονος τροπος αγορας απο το εξωτερικο ειναι με PAYPAL αν έχει μέσα υπόλοιπο και όχι απευθειας με την χρεωστικη. BTW πως μπορώ να βρω κάποιο απο εσας στο παιχνιδι ; Ειμαι μέσα τωρα . Υπάρχει κάποιο Platoon ?

platoon του ινσόμνια η γενικά;

για γενικά http://www.battlefield.gr/clans

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορω να μπω σε platoon?

το έχω γράψει και παραπάνω.

πατας στο λινκ,βλεπεις καποια ομάδα που σου αρέσει και μετά η διαδικασία ειναι γνωστή.

μπαίνεις στην σελίδα της εκάστοτε ομάδας και μετά teamspeak για γνωριμία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να το εγκαταστήσω πάλι μετά απο καιρό το game. Στο σύστημα της υπογραφής είτε το έβαλα στο normal είτε στο low για κάποιο λόγο ήταν σαν να κόλλαγε το παιχνίδι. Είναι γνωστό πρόβλημα ή μόνο εγώ το έχω;

Κατα τα άλλα τα κρασαρίσματα που είχε κλπ τα έλυσαν, ξεκινάει κανονικά :P

 

 

 

Δυστυχώς είναι αδύναμη η κάρτα σου. Ακόμα και η 280Χ σε Full γραφικά τα βρίσκει σκούρα σε ορισμένες πίστες (Siege of Sangai). Βάλε τα ΟΛΑ medium και αμα συνεχίσει και κολλάει απεγκατέστησε και ξαναεγκατέστησε τους drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...