Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πως ξερεις οτι παιζεις σε server  με live admin???

 

εαν μπεις 2-3 φορές στον ιδιο server βλέπεις αν υπάρχει υποστηριξη απο admins.

ΠΧ

δεν υπάρχει περίπτωση να παίξεις σε ελληνικό σέρβερ και να μπουν admins κάποτε,δεν υπάρχει.

Μπορεί να μην ειναι μέσα 24/7 αλλα σίγουρα ειναι στις μεγάλες ώρες και οταν έχει πολύ κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έπαιξα σήμερα, πολύ καλύτερα πραγματικά, το διόρθωσαν ή μου ήρθε η όρεξη για bf4 ; 

Σου ήρθε.

Εγω χτες βιασα κοσμο με το MG4 σε locker Conquest small και κλαίγανε οι αντίπαλοι για hack.

noob assaults με ace/aek/famas που νομίζουν οτι το low sensitivity/esl Κλπ ειναι για διασκέδαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έπαιξα με ένα ump-45 με reflex, green laser sight, standard grip και standard barrel. Από διόπτρες η coyote δεν με βολεύει ακόμα, περιμένω να ξεκλειδώσω την cobra. Λοιπόν,  παίζω με a8 6600k 4 ghz 1.212v, 1085mhz igpu, 1866 mhz ram 11 11 11 30 2t 1.55v και nb 1800 mhz (τσίμπησα timings και ρεύμα λίγο περισσότερο για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο, μιας και οι ραμ είναι δύστροπες στο oc και αν είναι μάπα το oc σβήνει το μηχάνημα, η ταχύτητα της igpu με νοιάζει κυρίως, τα timings και που τα έχω χαλαρά δεν βλέπω διαφορά στην απόκριση). Με το process hacker ανοιχτό παίζω κλασσικά 720p low 45-50 και βουτάει μέχρι 35 σε πολύ πιστολίδι, αυτό το process hacker είναι διαμάντι το άτιμο :P. Χρηστάρα αν δοκιμάσεις να ανοίξεις process hacker πριν ανοίξεις το origin και το bf4 θα παίζεις άνετα με 2 modules χωρίς βούτες ;). Κάνε την δοκιμή όποτε έχεις χρόνο και πες μου εντυπώσεις, τώρα πια παίζω χωρίς oc στα 4.4, παίζω σε ρολόγια 8350 με το θαυματουργό process hacker.

Επεξ/σία από Mult1C0r3Cpu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα με ένα ump-45 με reflex, green laser sight, standard grip και standard barrel. Από διόπτρες η coyote δεν με βολεύει ακόμα, περιμένω να ξεκλειδώσω την cobra. Λοιπόν, παίζω με a8 6600k 4 ghz 1.212v, 1085mhz igpu, 1866 mhz ram 11 11 11 30 2t 1.55v και nb 1800 mhz (τσίμπησα timings και ρεύμα λίγο περισσότερο για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο, μιας και οι ραμ είναι δύστροπες στο oc και αν είναι μάπα το oc σβήνει το μηχάνημα, η ταχύτητα της igpu με νοιάζει κυρίως, τα timings και που τα έχω χαλαρά δεν βλέπω διαφορά στην απόκριση). Με το process hacker ανοιχτό παίζω κλασσικά 720p low 45-50 και βουτάει μέχρι 35 σε πολύ πιστολίδι, αυτό το process hacker είναι διαμάντι το άτιμο :P. Χρηστάρα αν δοκιμάσεις να ανοίξεις process hacker πριν ανοίξεις το origin και το bf4 θα παίζεις άνετα με 2 modules χωρίς βούτες ;). Κάνε την δοκιμή όποτε έχεις χρόνο και πες μου εντυπώσεις, τώρα πια παίζω χωρίς oc στα 4.4, παίζω σε ρολόγια 8350 με το θαυματουργό process hacker.

Τί πρόγραμμα είπες χρησιμοποιείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BATTLEFIELD 4 MULTIPLAYER WILL BE OFFLINE FOR 1H STARTING 07.30 UTC / 12.30 AM PDT ON SEPTEMBER 14 FOR THE DEPLOYMENT OF A GAME SERVER UPDATE.

 

λέτε να φτιάξουν τα αβολίδοτα? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα.Μηπως γνωριζει κανεις εαν υπαρχει ελληνικη κοινοτητα που να παιζει battlefield 4 hardcore. Εχω λιωσει να παιζω battlefield και δε βρισκω πουθενα ελληνες να παιζουν hardcore

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα.Μηπως γνωριζει κανεις εαν υπαρχει ελληνικη κοινοτητα που να παιζει battlefield 4 hardcore. Εχω λιωσει να παιζω battlefield και δε βρισκω πουθενα ελληνες να παιζουν hardcore

 

Πονεμένη ιστορία. Όσο έπαιζα Battlefield αυτός ήταν και ο δικός μου καημός αλλά δεν υπήρχε ενδιαφέρον από Έλληνες παίκτες για hardcore. Δεν νομίζω να έχουν αλλάξει τα πράγματα τον τελευταίο χρόνο που το έχω παρατήσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hardcore? οι περισσότεροι δεν ξέρουν ποιος είναι συμπαίχτης και ποιος αντίπαλος. 4-5 φορές έπαιξα και τα deaths που είχα ήταν τα ποιο πολλά από πυρά συμπαιχτών μου. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...