Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο το site της amd θα περάσεις τους νεότερους οχι απο sapphire.

νομίζω ο τελευταιος ειναι ο 15.7

Αν υπάρχει beta,που λογικά θα υπάρχει πέρνα αυτόν.Αν δεν σου αρέσει κάτι καθαρίζεις το σύστημα με το DDU και περνάς τον stable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οκ βρηκα τον 15.7 επιτελους σε λιγο παω σπιτι μου (γτ ανοιγουν τα σχολεια) και δεν θα εχω προβλημα με pocket loss & ping τωρα εχω αυτα τα προβληματα που μενω στης γιαγιας μου και η γραμμη ειναι σκατα πιανω 88 -100+ ping

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λύση για ping είναι το fasthpath σου μειώνει έως και 30ms και χάνεις έως 1-2Mbit ταχύτητα σε κατέβασμα.αν έχεις απο 150 και πάνω αρχίζεις να χαλάς την εμπειρία των αλλων παικτών στο παιχνίδι μιας και αποκτάς "πλεονέκτημα".

πολλοί σέρβερ πλέον έχω ping limiters και κάνουν auto-kick παίκτες με μεγάλα ping.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλες τα στοιχεία του λειτουργικού σου και την κάρτα γραφικών και σου έβγαλε αυτά; αν ναι προχωράς κανονικά.

τώρα ποιον driver έχεις πάνω; αν ειναι πολύ παλιός (προ 14 catalyst)καλό θα ήταν να φάει σκούπα με το DDU και να περαάστει ο τελευταιος.

επίσης,για να περάσεις beta θα πρέπει να ενεργοποιήσεις την εγκατάσταση εφαρμογών χωρίς ψηφιακή υπογραφή στα 8.1

το έχεις κάνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που ειπες για το ping οταν παιρνω το jet μου δυχνει το εφε οτι βαραω το εχθρικο jet αλλα δεν μου βγαζει vehicle hit για αυτο φταει το δικο μου η το δικο του ping?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλες τα στοιχεία του λειτουργικού σου και την κάρτα γραφικών και σου έβγαλε αυτά; αν ναι προχωράς κανονικά.

τώρα ποιον driver έχεις πάνω; αν ειναι πολύ παλιός (προ 14 catalyst)καλό θα ήταν να φάει σκούπα με το DDU και να περαάστει ο τελευταιος.

επίσης,για να περάσεις beta θα πρέπει να ενεργοποιήσεις την εγκατάσταση εφαρμογών χωρίς ψηφιακή υπογραφή στα 8.1

το έχεις κάνει;

πως θα ενεργοποιησω την εγκατασταση εφαρμογων χωρις ψηφιακη υπογραφη στα 8.1 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.howtogeek.com/167723/how-to-disable-driver-signature-verification-on-64-bit-windows-8.1-so-that-you-can-install-unsigned-drivers/

 

 

Για τον catalyst δεν θυμάμαι έχει περάσει καιρός απο τότε που είχα amd κάρτα.

νομίζω αν τον ανοίξεις στην τελευταια επιλογή λεει πληροφοριές catalyst η κάπως έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οριστε εχω τον 14.5 αρα δεν θα το διαγραψω ... http://prntscr.com/8ejo55


κατι αλλο να βαλω windows 10 ή να μινω στα 8.1?? θα δω καποια διαφορα στις επιδωσεις?
 


για να βαλω το driver 15.7 της καρτας μου θα πρεπει να κανω αυτα που δυχνει εδω; http://www.howtogeek.com/167723/how-to-disable-driver-signature-verification-on-64-bit-windows-8.1-so-that-you-can-install-unsigned-drivers/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον 14.12 έχεις.

είσαι σίγουρος οτι σου γράφει να αναβαθμίσεις τον driver; δεν ειναι και παλιός ο 14.12

για να βάλεις τον 15.7 δεν χρειάζεται τίποτα.

για τον 15.8 beta χρειάζεται το δεύτερο λίνκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o beta  τι παραπανω μου δυνει;


τελεφταια το συστημα μου τρεχει ποιο αργα τι μπορω να κανω για να δω τι φταιει?
 


το catalyst δεν θα επρεπε να μου αναβαθμιζει αυτοματα τους drivers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διορθώσανε αυτό με τα αβολίδοτα ; Ένα ματσάκι μπήκα να παίξω και ένοιωθα το ίδιο, επίσης ξενέρωσα πια, όλοι με ένα shotgun έλεος. Αν το έφτιαξαν αυτό με τις σφαίρες και εγώ δεν αποδίδω σωστά 100% ξενέρωσα το παιχνίδι, μόλις έρθει η όρεξη θα το ξανααρχίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...