Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν εχεις nvidia κάρτα υπάρχει ενα γενικότερο μικροθέμα με την σειρά 7 και τους drivers της με το σκατοπαίχνιδο τούτο ναι.

και εγω εγω ενα μικρό πάγωμα αλλα δεν είναι ουτε του ενος δευτερολέπτου.

 

σε τι σύστημα παιζεις αναλυτικα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα εχω ενα προβλημα με το origin  που αφορα το bf4 θελω να αλλαξω το ονομα μου αλλα δεν μπορω γτ το origin μου ζηταει να του γραψω την ερωτηση ασφαλειας: πιο ειναι το ονομα σου αγαπημενο μου pet μονο που εγω δεν την θυμαμαι. Τι μπορω να κανω γιαυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα εχω ενα προβλημα με το origin  που αφορα το bf4 θελω να αλλαξω το ονομα μου αλλα δεν μπορω γτ το origin μου ζηταει να του γραψω την ερωτηση ασφαλειας: πιο ειναι το ονομα σου αγαπημενο μου pet μονο που εγω δεν την θυμαμαι. Τι μπορω να κανω γιαυτο;

https://help.ea.com/en/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλας με το support της EA μέσω Live chat, τους εξηγείς το πρόβλημα και αφου σε ταυτοποιήσουν (ζητάνε passwords κλπ)σου κάνουν reset τις ερωτήσεις ασφαλείας αυτές κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πηγα στα win10 αλλαξα καρτα γραφικων κα τωρα δεν μου παιζει το BF απο τον mozzila τι να κανω..?? Παραμενει στο joining server ξερετε γιατι το κανει..??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πηγα στα win10 αλλαξα καρτα γραφικων κα τωρα δεν μου παιζει το BF απο τον mozzila τι να κανω..?? Παραμενει στο joining server ξερετε γιατι το κανει..??

Μου το κανει και εμενα μερικες φορες αυτο,δεν ξερω γιατι.Ξαναπαταω joining server και μπαινει κανονικα με την δευτερη.

Win 8.1 pro και chrome.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλας με το support της EA μέσω Live chat, τους εξηγείς το πρόβλημα και αφου σε ταυτοποιήσουν (ζητάνε passwords κλπ)σου κάνουν reset τις ερωτήσεις ασφαλείας 

 ε, απο που ακριβως θα βρω το site για το support?

βρεικα κατι αλλα εχει μονο call δεν βρεισκω live chat

http://prntscr.com/8e0fc4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά. Αγόρασα κι εγώ το παιχνίδι και έχω το ίδιο πρόβλημα όπως και από πάνω. Με windows 7 δεν ανοίγει ούτε το multiplayer(είναι συνέχεια στο logging in), ούτε το campaign(loading level και ένα παράθυρο του παιχνιδιού με μαύρη οθόνη να φορτώνει)

Επεξ/σία από Zimbroghie
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλας με το support της EA μέσω Live chat, τους εξηγείς το πρόβλημα και αφου σε ταυτοποιήσουν (ζητάνε passwords κλπ)σου κάνουν reset τις ερωτήσεις ασφαλείας αυτές κλπ

 

Τελευταία φορά πριν κάνα μήνα που ήθελα να ρωτήσω κάτι για το nfs world που είχα θέμα με τα fps live chat δεν είδα πουθενά, κάτι έγραφε ότι είχε καταργηθεί και τέτοια. Μήπως στραβώθηκα και δεν το ξέρω :o ; Η ειρωνεία είναι ότι το θέμα το έφτιαξα, όμως το live chat δεν το έβρισκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...