Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χθες τα ξημερώματα κατάφερα και ξεκλείδωσα το GOL MAGNUM. Ενώ ήμουν απελπισμένος, σε σημείο που έφαγα 1 κιλό παγωτό :P.

Κάνω μια αναζήτηση και βρίσκω ένα σέρβερ RUSH, με Firestorm. Εδώ είμαστε, ανεβαίνω στον πύργο και ξεκινάω. Θυμήθηκα όταν ήμουν μικρός, που με πήγεναν σε λούνα παρκ, και ανέβαινα σε ένα αλογάκι που είχε μια οθόνη μπροστά και πυροβολούσες διερχόμενους ινδιάνους, και πέφτανε σαν τα κοτόπουλα :P

Και αφού ξεκλείδωσα το assigment, μπαίνω σε μια πίστα με Operation Metro, έχει γεμίσει η διόπτρα με το κεφάλι του αντιπάλου, πυροβολώ κάνει το εφέ με το crosshair, και damage 0. του αβολίδοτου το κάγκελο το κάνανε το παιχνίδι. Περαστικά μας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σταμάτησα να παίζω aek-971, ένα όπλο που άρχισα να κολλάω, γιατί άρχισα να νομίζω πως ρίχνω αβολίδοτα είτε σε αντίπαλο κοντά μου είτε σε μακρινό, ειδικά σε μακρινό δεν με βολεύει καθόλου πια, δηλαδή να βαράω αντίπαλο μακριά κλασσικά με tap fire και να μην τρώει τίποτα. Τώρα ψάχνω να δω πιο όπλο θα παίζω. Μέχρι στιγμής με ψήνει το pp-2000 από engineer και τα scar-h και m416 από assault. Scar παίζω συχνά, θα αρχίσω και σιγά σιγά το m416 γιατί είναι ενδιαφέρον οπλάκι, ωστόσο η ρουφιάνα η iron sights του εμένα δεν με βολεύει με τίποτα, υπομονή μέχρι την kobra.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αφού ξεκλείδωσα το assigment, μπαίνω σε μια πίστα με Operation Metro, έχει γεμίσει η διόπτρα με το κεφάλι του αντιπάλου, πυροβολώ κάνει το εφέ με το crosshair, και damage 0. του αβολίδοτου το κάγκελο το κάνανε το παιχνίδι. Περαστικά μας

σου ακύρωσε βολή ο σέρβερ.

ping είδες εκείνη την ώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου ακύρωσε βολή ο σέρβερ.

ping είδες εκείνη την ώρα;

μου ακύρωσε βολές ο σέρβερ. όχι μόνο μια φορά. και είχα 70-75ms ping. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ακύρωσε βολές ο σέρβερ. όχι μόνο μια φορά. και είχα 70-75ms ping. 

ο αντίπαλος που ηθελες να φας ποσο είχε ειναι το θέμα.

ναι ακυρώνει πολλές γιατί αυξησανε τον frame counter απο 1 σε 2(τον ειχαν κατεβάσει για να μειωθουν τα kill behind cover κλπ)

αλλα το αυξήσανε παλι για εναν παράξενο λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει τύχει δύο φορές να πάω να στοχεύσω κάποιον και να ακυρωθεί η βολή, μου θύμισε τις φάσεις που ανέβαινε το ping απότομα όταν έπαιζα λολ και ο παίκτης προχώραγε σαν να κάνει πατινάζ στην οθόνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο αντίπαλος που ηθελες να φας ποσο είχε ειναι το θέμα.

ναι ακυρώνει πολλές γιατί αυξησανε τον frame counter απο 1 σε 2(τον ειχαν κατεβάσει για να μειωθουν τα kill behind cover κλπ)

αλλα το αυξήσανε παλι για εναν παράξενο λόγο.

50-55ms ping είχε. αλλά έφαγα άκυρο πάνω από 6-7 φορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες μπηκα μετα απο διακοπες 2 βδομαδων να δω τι φτιαξανε-χαλασανε αρχιζω σχετικα καλα αλλα βλεπω οτι βαραω ασφαιρα σε τακτα χρονικα διαστηματα λεω δεν μπορει ιδεα μου ειναι εχω καιρο να παιξω και σημαδευω σαν νουμπας μεχρι να συνηθισει το χερι παιζω και δευτερο γυρο τα ιδια μετα ξεραθηκα γιατι ειχα πρωινο ξυπνημα για δουλεια.Μπαινω εδω διαβαζω τα σχολια σας...τελικα δεν ηταν η ιδεα μου το γαμησανε παλι το παιχνιδι...Τεσπα στο bf4 forum τι λενε θα βγει patch να φτιαξουν το hit registry?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτό το θέμα με τις σφαίρες είναι δύσκολο για εσάς που είστε 140lvl και έχετε και αρκετή εμπειρία, φανταστείτε πως είναι για εμένα που είμαι 27lvl και για όσους αρχίζουν τώρα το bf4, για εμένα και όλους όσους αρχίζουν τώρα είναι γολγοθάς αυτό που κάνανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες δεν ειναι αστείο το έχουν παρατηρήσει κ αλλοι το συγκκεριμένο

 

DUSTING EVEN ON PRIMARY WEAPONS FFS DICE PLS.

 

Σήμερα το ένιωσα σοβαρα το συγκεκριμένο.

είμαι με RCB στην paracel μου έρχεται το μικρό πουλί και το μισό burst cannon ασφαιρα ενω τις ετρωγε κανονικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...