Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες συγνώμη που ποστάρω κάτι άσχετο. Πήρα τώρα το παιχνίδι και ψάχνω κόσμο απο εδώ (teamspeak etc).

 

Όποιος θέλει ας μου στείλει εδώ ή στο [email protected]

 

thanx !

Τι email είναι αυτό :confused:  θα βαρεθείς να το γράφεις και δεν θα το θυμάται κανείς 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με τι nickname είσαι να σε κάνουμε add. 

Είναι Smokin_Ace_GR στο Origin . Λογικά θα με βρεις. (edited)

 

Τι email είναι αυτό :confused:  θα βαρεθείς να το γράφεις και δεν θα το θυμάται κανείς 

Ναι είναι το anonymous mail που έχω για τέτοιες περιπτώσεις.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το patch παίζει κάτι με τις σφαίρες :o; Γιατί νιώθω όταν παίζω και βαράω τον αντίπαλο ότι δεν του σκάω τίποτα και έχω ξενερώσει απίστευτα. Πριν το patch έφαγα κόλλημα με aek 971 με iron sights, laser sight, heavy barrel και ergo grip και μετά το patch νιώθω σαν να μην σκάω damage, πιο άνετα νιώθω όταν παίρνω kill με το δεύτερο οπλάκι παρά με το rifle μου, δεν ξέρω γιατί. Ένα ματσάκι μπήκα τώρα και μου φαινόταν άθλος ακόμα και να στοχεύσω μετά από το ξενέρωμα, όπως μπήκα στον σέρβερ βγήκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν ανεβασει το frame που ειναι για kill behind cover και ειναι μαζι ανεβασμενο και το dusting απ οτι φαινεται.

σκατα τα εκαναν παλι.

Ναι ενα μικρό θεμα υπάρχει το εχω δει και γω 2 μερες τώρα αν και παραδόξως σήμερα παω παρα πολύ καλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το patch παίζει κάτι με τις σφαίρες :o; Γιατί νιώθω όταν παίζω και βαράω τον αντίπαλο ότι δεν του σκάω τίποτα και έχω ξενερώσει απίστευτα. Πριν το patch έφαγα κόλλημα με aek 971 με iron sights, laser sight, heavy barrel και ergo grip και μετά το patch νιώθω σαν να μην σκάω damage, πιο άνετα νιώθω όταν παίρνω kill με το δεύτερο οπλάκι παρά με το rifle μου, δεν ξέρω γιατί. Ένα ματσάκι μπήκα τώρα και μου φαινόταν άθλος ακόμα και να στοχεύσω μετά από το ξενέρωμα, όπως μπήκα στον σέρβερ βγήκα.

 

vassilis kai tribal αυτό λένε πιο πάνω.

 

Edit: Α, το έχεις δει, έχεις κάνει και like οπότε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε ειδικά εγώ που είμαι και νουμπάς ακόμα 25lvl έχω θέμα με αυτό με τις σφαίρες, σήμερα δεν με θέλει με τίποτα. Φταίει λίγο που έχω την μανία ακόμα δεν άρχισα το bf4 να παίζω συνέχεια σε 64αρια maps αλλά δεν βαριέσαι :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ ήσουν ο katakouzinos_gr ; Μου έσβησε το pc έτσι στο ξαφνικό, ξαναμπαίνω. Από ότι κατάλαβα η igpu στα 1085mhz ήθελε κιάλλο ρεύμα, την γύρισα στα 1013 mhz και θα δω αν θα μου το ξανακάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα κάτι με κατακουζηνό δεν θυμάμαι τώρα :P, με έφαγες με την μπαζούκα από το rooftop όταν σε βάραγα με το aek. Ξαναμπαίνω. Είμαι ο PotatoPowerFTW, δεν θέλω κακά σχόλια μαθαίνω ακόμα :P. Κλείνω τον chrome με τον ινσόμνια γιατί θα έχω κοψίματα, ότι θέλετε το γράφετε in game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...