Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει και το BF3...

Δεν ξέρω αν είναι τόσοι πολλοί οι cheaters εκεί, αλλά είναι καλό και ολοκληρωμένο παιχνίδι, χωρίς να έχει τόσο COD στοιχείο, όσο το 4...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει και το BF3...

Δεν ξέρω αν είναι τόσοι πολλοί οι cheaters εκεί, αλλά είναι καλό και ολοκληρωμένο παιχνίδι, χωρίς να έχει τόσο COD στοιχείο, όσο το 4...

 

Βασικά occultist φύγαν όλα τα χακέρια από το bf3 και ήρθαν να κάνουν πάρτι στο 4 :P. Όταν λες cod στοιχείο τι εννοείς ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά occultist φύγαν όλα τα χακέρια από το bf3 και ήρθαν να κάνουν πάρτι στο 4 :P. Όταν λες cod στοιχείο τι εννοείς ; 

Εννοώ ότι οι μισές πίστες στο 4, είναι για να μαζεύεται ένα μπούγιο 20+ παίκτες σε 2-3 δωμάτια που επικοινωνούν, και σπαμάρουν σφαίρες και nades μέχρι να τελειώσουν τα tickes και αυτό είναι όλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βλεπω να πηγαινω για κανα black ops 2, ελπιζω εκει να εχει λαο στους σερβερς....ρεβτι τραβαμε κ μεις οι old school, να καουμε λιγο χωρις πολλα πολλα θελουμε..!

ναι...γιατί cod4+ και bf4/3 είναι τρομερά old sk00L

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι...γιατί cod4+ και bf4/3 είναι τρομερά old sk00L

Κοιτα, cod 3 και cod 4 επαιζα απο το 2007 μεχρι προσφατα. Δε μπορω να βρω κατι αναλογο. Εαν εχεις κατι, προτεινε ελευθερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω για εσας εγω προσωπικα εχω πετυχει μια φορα cheater. Και ειμαι πολυ σκληρος σε αυτο το θεμα. Στα περισσοτερα multiplayer παιχνιδια κανω report για το παραμικρο. Στο bf4 δεν ξερω γιατι αλλα μεχρι τωρα μολις μια φορα εχω κανει report. Μιλαω για οφθαμολφανες χακ. 

 

Btw καπου διαβασα για csgo κλπ. Φιλε κατσε δες youtube. Ολα αυτα τα games που αναφερουμε εχουν αρνητικα και θετικα. Το csgo πχ, αν δεν εχεις ξαναπαιξει ποτε ( 1.6, source, go)  απλα ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ.

Εγω σου προτεινω bf4 να τελειωνεις. Blacks ops 2 παρτο για ps3 αν το θες τοσο πολυ. Στο pc δεν εχει κοσμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους περισσότερους cheater τους εχω δει στο bf3.Πολλες φορες ο admin κανει kick παικτες χωρίς λογο επειδη κανουν καλο σκορ και μάλλον του χαλάνε το game.Το cheating μπορει να το ξεχωρίσεις πολυ εύκολα αλλα πολλες φορες κατηγορούν τον αλλο χωρίς λογο.Κανονικα θέλουν κλείσιμο οι servers που κανου ban παικτες επειδη δεν τους συμφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bιντεάκια για νυχτά που βγάλανε:

 

https://www.youtube.com/watch?v=VERIy7MzHdg

 

https://www.youtube.com/watch?v=5afqxwy5bHY

Από αύριο διάβασα θα έχουμε την πίστα νύχτα στο pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τι να πω που παίζω με apu a8 6600k 4.4 με igpu στα 1085mhz, 720p low και έχω 50-45fps avg και στην χειρότερη πέφτει μέχρι 35 σε πολύ βαριές περιπτώσεις, δεν κολλάει το gameplay και έχω και skype ανοιχτό κλήση να μιλάω με τους φίλους που θα μπω conquest, όταν είμαι με skype παίζω 35-40 fps avg και όμως δεν έχω ούτε stuttering ούτε τίποτα  :P. JohnGTA το bf4 θέλει κυρίως cpu και όχι τόσο κάρτα γραφικών, το multiplayer είναι ρουφήχτρα επεξεργαστικής ισχύος, αν έχεις dual core δεν ακουμπάς bf4, θα φας stuttering με κουτάλι σούπας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για intel εννοώ, έχω δοκιμάσει με τους δύο πυρήνες του 4690k ενός φίλου με vtx 3d r9 290 και το παιχνίδι δεν παιζόταν, slideshow έτρεχε. Με oc θα σωζόταν κάπως η κατάσταση αλλά αποκλείω να παίζει smooth, εδώ ταβανιάζει σχεδόν ο 4690k παρόλο που δεν έχει lag και stuttering, θα παίζει ομαλά ο g3258 ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για intel εννοώ, έχω δοκιμάσει με τους δύο πυρήνες του 4690k ενός φίλου με vtx 3d r9 290 και το παιχνίδι δεν παιζόταν, slideshow έτρεχε. Με oc θα σωζόταν κάπως η κατάσταση αλλά αποκλείω να παίζει smooth, εδώ ταβανιάζει σχεδόν ο 4690k παρόλο που δεν έχει lag και stuttering, θα παίζει ομαλά ο g3258 ;

λετ δεμ κράι :-D

περιμένω το patch για να λιωσω σε νυχτερινοχαρτες Btw.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...