Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα εχω ενα προβλημα στο BF4 οταν παω να κανω LOGIN σε καποιον server μου βγαζει EROR: Νο contact with EA Online. Please try again later.

Μπορω να κανω κατι εγω για να το φτιαξω;

είναι πρόβλημα απο χτες το συγκεκριμένο,δεν ξέρω αν έχει φτιάξει.

Το μεσημερί που προσπάθησα να παίξω κράσαρε το παιχνίδι(κλασικά nvidia drivers)και μετά με έδειχνε για κανένα μισάωρο οτι ήμουν μέσα και επαιζα.

Επειτα απο επανεκκίνηση μόντεμ,υπολογιστή και καθάρισμα cookies με αφησε να παίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια , ερχομενος απο cod4, θα χω θεμα με χακεραδες κτλ στους servers? Θελω απλα να περναω την ωρα μου σε multi. Καποιο αλλο στυλ cod4 με κοσμο στους σερβερς και χωρις πολλους χακεραδες? Ευχαριστω

 

Φιλε το Battlefield δεν εχει χακερς. Βασικα εχει αλλα ειναι λιγοι και μπαναρισμενοι πολλοι... Εγω πχ εχω παιξει 250 ωρες εναν χακερ εχω συναντησει ( το προφιλ του ειναι σε προηγουεμνα σχολια). Τωρα να ξες οτι η διαφορα cod4 με bf4 ειναι θα ελεγα τερατωδης... Μονο το γεγενος οτι εχεις 5 φορες μεγαλυτερους χαρτες και μπορεις να πεθανεις απο καποιον που εχει στρωσει στο ποιο ηληθιο σημειο του χαρτη φτανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις παίξει 250ώρες και έχεις βρει 1 cheater;αποκλείεται...και μην το πεις παραέξω,θα γελάμε....εδώ μέχρι και στο ESL μπορούν να χακάρουν..

και μόνο που υπάρχει αυτό εδώ το multicheat που είναι ότι καλύτερο υπάρχει,και υπάρχει χρόνια στο σεργιάνι για πολλά games,αρκεί!

με λιγότερο από 30€

 

εγώ με 150ώρες και έχω συναντήσει στρατό από cheaters,μη λέμε ότι θέλουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 70 ώρες σύνολο στο bf4 multiplayer και έχω δει αρκετές φορές hackers. Συγκεκριμένα aimbot, invisible hacker, wallhack και φυσικά το καλύτερο που μου έτυχε προχθές που ήμουν shanghai στον όροφο με τα ασανσέρ που είναι κάτω από το rooftop, κοίταγες λίγο έξω και με την μία σε σκότωνε ένας που έπαιζε support και μόλις πέθαινες δεν σου έδειχνε τι όπλο είχε και που βρισκόταν, το γκρι πλαίσιο έδειχνε μόνο το όνομά του όταν πέθαινες. Τρελό χακέρι, λέγαμε στον admin για report αλλά κοιμόταν, στον επόμενο γύρο που μπήκαμε goldmud ξαναμπήκε το χακέρι, τον πέταξε μετά από λίγο ο admin αλλά δύο λεπτά αργότερα ξαναμπήκε. Πριν καν αρχίσουμε τον γύρο στην goldmud railway ο τύπος ξεκίνησε 4/0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως στο bf4 εχει ενα σκασμο cheaters..

Το χειροτερο ειναι οτι μερικοι servers παρολο που ειναι ranked δεν εχουν votekick με αποτελεσμα ενας cheater να χαλαει ολο το game χωρις να μπορει να κανεις κανεις τιποτα..

 

Απο cs go πως πανε τα πραγματα με το θεμα cheaters?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100 ώρες άντε να έχω πετύχει έναν....Το ότι έχετε πετύχει πολλούς μερικού δε σημαίνει πως υπάρχουν άπειροι γενικά. Btw παίζω και σε νέους servers συχνά και δε βλέπω τίποτα περίεργο, λογικά άμα παίζεις συνέχεια σε συγκεκριμένους θα είναι ακόμα πιο απίθανο να πετύχεις κάποιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ τώρα δε θα καθόμαστε να λέμε πόσες ώρες παίξαμε και αν βρήκαμε cheaters..το παιχνίδι είναι γεμάτο,το θέμα είναι να τους καταλάβει το lobby..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βλεπω να πηγαινω για κανα black ops 2, ελπιζω εκει να εχει λαο στους σερβερς....ρεβτι τραβαμε κ μεις οι old school, να καουμε λιγο χωρις πολλα πολλα θελουμε..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως έγραψα και στην προηγούμενη σελίδα,αν παίζεις σε γνωστούς σέρβερς που είναι ενεργά τα anti-cheat,θα χτυπήσει το k/d ratio και το headshot ratio στο PB.

Δεύτερον,αν παίζεις σε γνωστούς σέρβερς με live admins αλλα μπαίνεις στον οποιονδήποτε είτε unranked είτε τυχαίο πάλι θα βρεις.

 

όταν στον PURE #2 είχα πετύχει hacker πέρα του ότι έγραψα ενα !admin και σε 2 λεπτά ήταν μέσα ο L4NGOS τον πέταξε χωρίς πολλά πολλά.

Cheaters ναι υπάρχουν αρκεί να ξέρεις που παίζεις.

 

τώρα που να ξέρεις αν ειναι live ο admin; στους δικούς μας ελληνικούς σπάνια να μην υπάρχει κάποιος μέσα κ αν δεν υπάρχει είναι στο Teamspeak κάποιος αλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βλεπω να πηγαινω για κανα black ops 2, ελπιζω εκει να εχει λαο στους σερβερς....ρεβτι τραβαμε κ μεις οι old school, να καουμε λιγο χωρις πολλα πολλα θελουμε..!

καλα μη νομιζεις, και στα call of duty υπάρχουν cheaters. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βλεπω να πηγαινω για κανα black ops 2, ελπιζω εκει να εχει λαο στους σερβερς....ρεβτι τραβαμε κ μεις οι old school, να καουμε λιγο χωρις πολλα πολλα θελουμε..!

Tωρα σωθηκες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο να παω να σωθω? Καμια προταση?

Tετοιο στυλ δεν υπαρχει.Το bf4 ειναι μονοδρομος.

 

Μπορεις να δεις και το cs go,αλλα δεν ξερω αν σου αρεσει.Ειναι διαφορετικο απο το bf4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...