Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετά μπες να παίξεις κανονικά σε dlc maps

δεν έχει σημασία τι θα ανοίξεις/κλείσεις και συναφή.

 

στην δική μου περίπτωση,το origin τα εβλεπε κανονικά μέσα και μάλιστα έκανε και ελεγχο αρχείων αλλά όταν απ το battlelog πάταγα να μπω σε dlc maps μου έλεγε οτι δεν έχω εγκατεστημένους τους χάρτες και να τους αγοράσω κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως Xρηστάρα είχες δίκιο φοβερή η coyote :D, την έχω καταβολευτεί στο mx-4, το λατρεύω αυτό το όπλο δεν ξέρω γιατί. Δοκίμασα την cobra και όντως κλότσαγε, η coyote δεν το κάνει αυτό. Άντε σιγά σιγά με το καλό παίζοντας pp-2000, ump-45 και pdw-r να ξεκλειδώσω την coyote και εκεί μιας και αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει το μεγαλύτερο οπτικό πεδίο χωρίς να κόβει απο το γύρω-γύρω.

Ο καθένας όπως βολεύεται είναι. 9.500 κιλλσ με το MG4 με coyote και βλέπω ότι με το cobra παίζω καλύτερα μερικές φορές.

Δεν είμαι πάντα και στην μέρα μου και με πιάνουν και νεύρα άλλες φορές,τι να πω :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε να τα ξεκλειδώσω με το καλό αυτά και θα τα αρχίσω, 14 level είμαι ακόμα :P. Δεν ξέρω αλλά το pp-2000 με βολεύει, τι να πω είναι αρχή ακόμα, έχω κόλλημα με το engineer. Από assault an-94 γουστάρω πολύ με coyote επίσης  και hunter camouflage για το γαμώτο. Θέλω να ξεκλειδώσω το saiga 12k, όταν ψοφάω είναι συνήθως από assault ή support με saiga 12k :D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπουσταρανε τα shotguns στο τελευταιο patch η ειναι η ιδεα μου;

Πολύ.

οι 12άρες δεν έχουν 12 μπιλάκια μέσα,έχουν παραπάνω.

Νομίζω η 870ΜCS έχει 15 και η spas 12 έχει 19.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ.

οι 12άρες δεν έχουν 12 μπιλάκια μέσα,έχουν παραπάνω.

Νομίζω η 870ΜCS έχει 15 και η spas 12 έχει 19.

Το 12άρες δεν σημαίνει πόσα σκάγια ή "μπιλάκια" έχει μέσα αλλά ότι είναι shotgun 12 gauge .Δηλαδή η κάννη τους είναι μέγεθος gauge12 (0.729 intches ή 18.5 mm).https://en.wikipedia.org/wiki/Gauge_(bore_diameter) .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το κάτι άλλο, μπήκα 64αρι shanghai και έτσι όπως άρχιζα να παίρνω kills μετά από λίγο έγινε το εξής, έβλεπα μόνο τα όπλα αντιπάλων και συμπαικτών και τους παίκτες αόρατους. Έβλεπες ένα αντίπαλο όπλο να σε βαράει, ο αντίπαλος δεν φαινόταν, ξενέρσα απίστευτα, μιας και δεν μπορούσες να τον σκοτώσεις. Έβαλα να κάνω repair game μήπως φτιάξει, ξενέρα και μπήκα ορεξάτος σήμερα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το κάτι άλλο, μπήκα 64αρι shanghai και έτσι όπως άρχιζα να παίρνω kills μετά από λίγο έγινε το εξής, έβλεπα μόνο τα όπλα αντιπάλων και συμπαικτών και τους παίκτες αόρατους. Έβλεπες ένα αντίπαλο όπλο να σε βαράει, ο αντίπαλος δεν φαινόταν, ξενέρσα απίστευτα, μιας και δεν μπορούσες να τον σκοτώσεις. Έβαλα να κάνω repair game μήπως φτιάξει, ξενέρα και μπήκα ορεξάτος σήμερα :D

that's a cheat.

αν είδες κάποιον παίκτη έτσι,report αμεσα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογώ πως δεν το ήξερα και μου έκανε εντύπωση, μου πέρασαν πολλά πράγματα από το μυαλό, ότι είναι artifact από την κάρτα γραφικών ή πρόβλημα λόγω ping, αλλά και η κάρτα και το ping δεν είχαν θέμα. Δηλαδή με ρημάζανε, έβλεπα μόνο όπλα να κινούνται, από μερικούς συμπαίκτες και από αντιπάλους. Επειδή είμαι αρχάριος ακόμα, πως μπορώ να κάνω report τα χακέρια ; Tribal21 τον 960t τον έχεις με overclock ; Επίσης πως αποδίδει γενικά στο multiplayer με 64 παίκτες ; Εγώ με τον 6600k στα 4.4 έχω μία στο τόσο κοψίματα σε 64αρι shanghai/locker και υποψιάζομαι πως φταίνε τα ενσωματωμένα γραφικά, όταν έπαιζα με την 5670 1gb ddr5 ενός φίλου medium σε 1366x768 50fps avg δεν είχα κοψίματα. Σε fps πάντως τα πάει καλύτερα το bf4 σε σχέση με το bf3. Το λέω αυτό γιατί με τον cpu μου στα 4.4 σε 1080p με το ζόρι είχα 30 fps στο bf3 64 παίκτες, έπαιζε 25-30, ενώ στο bf4 30-35 σταθερότατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικοί παίζετε για να ευχαριστηθείτε το παιχνίδι? ή για να δείχνετε στους φίλους σας, κολλητέ κοίτα είμαι 50000000 skill, γαμάω. skill και φίφες μπλε είναι για να έχουμε να λέμε. 

 

μια και έφτασα 140lvl, ώρα να γυρίσω στο αγαπημένο μου BF3 :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...