Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδία με win10 μόνο ο τελευταίος παίζει σωστά.

(36Χ.63) δεν τον θυμάμαι απ έξω.

βασίλη αν δεν έχεις 10άρια και ΔΕΝ παίζεις κάποιο απο τα τελευταία παιχνίδια που να ζητάνε 350 driver και ανω,βάλε τον 344.75

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδία με win10 μόνο ο τελευταίος παίζει σωστά.

(36Χ.63) δεν τον θυμάμαι απ έξω.

βασίλη αν δεν έχεις 10άρια και ΔΕΝ παίζεις κάποιο απο τα τελευταία παιχνίδια που να ζητάνε 350 driver και ανω,βάλε τον 344.75

8.1 έχω και από παιχνίδια παίζω ΒF4, BF3, BC2, TitanFall, Grid και F1. 

 

Χθες το βράδυ είδα τον καλύτερο cheater. level κλασσικά 2-3. και headshot με ammo bag. wtf!!!.  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ με το φως της ημέρας είμαι κουλός στα kill, πόσο μάλλον την νύχτα :P

σκέψου σκηνικό,ησυχία,σιγαστήρες και flir.

Δεν θα ξέρεις απο που σου έρχονται.

ούτε να βγάλεις κεφάλι έξω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέψου σκηνικό,ησυχία,σιγαστήρες και flir.

Δεν θα ξέρεις απο που σου έρχονται.

ούτε να βγάλεις κεφάλι έξω :P

νομίζεις τώρα ξέρω από που έρχονται? :P

κεφάλια υπάρχουν πολλά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζεις τώρα ξέρω από που έρχονται? :P

κεφάλια υπάρχουν πολλά :P

μερικά γρήγορα τιπς

μεγάλωσε τον χάρτη.ΑΡΚΕΤΑ ώστε να μπορείς να βλέπεις καλύτερα με μια ματιά.

Δεύτερον,σβήσε ελαφρά τα ονόματα των παικτών σε hip fire και να εμφανίζονται μόνο στο σκόπευτρο.

πριν βγεις απο οπουδήποτε ρίξε μια κλεφτή ματιά στον χάρτη για τριγύρω άτομα.

Αν έχεις θέμα με το σημάδι,δοκίμασε να ξηλώσεις όλα τα περιφερειακά του οπλου και μείνε μόνο με την αγαπημένη σου διόπτρα+laser η target detector.

και προπαντώς TAP FIRING,ποτέ πατημένο συνέχεια.

 

 

θα πρέπει να μάθεις τα καμπεροσημεία του χάρτη.Το παιχνίδι δεν είναι παίρνω όπλο και βουρ στον πόλεμο,θέλει τακτική.

Το έμαθα με τον δύσκολο τρόπο(τσάκισα ποντίκι)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο 2500k είναι αρκετά δυνατότερος από 6300, απλά είναι λογικό ο 2500k να χτυπάει σχεδόν κατοστάρες όταν έχει στην πλάτη του μια 970 που πρέπει να την δουλεύει σωστά συν το φορτίο του bf4 που πέφτει στον i5 το οποίο είναι πολύ μεγάλο. Αετέ δώσε ένα κλόκι στον i5 στα 4.7 και θα είσαι κομπλέ, αν έχεις καλή ψύξη και δεν ξεπερνάς το 1.4v είσαι άρχοντας. Στα 4.7 ο sandy i5 είναι στα ίδια με haswell i5 στα 4.4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικά γρήγορα τιπς

μεγάλωσε τον χάρτη.ΑΡΚΕΤΑ ώστε να μπορείς να βλέπεις καλύτερα με μια ματιά.

Δεύτερον,σβήσε ελαφρά τα ονόματα των παικτών σε hip fire και να εμφανίζονται μόνο στο σκόπευτρο.

πριν βγεις απο οπουδήποτε ρίξε μια κλεφτή ματιά στον χάρτη για τριγύρω άτομα.

Αν έχεις θέμα με το σημάδι,δοκίμασε να ξηλώσεις όλα τα περιφερειακά του οπλου και μείνε μόνο με την αγαπημένη σου διόπτρα+laser η target detector.

και προπαντώς TAP FIRING,ποτέ πατημένο συνέχεια.

 

 

θα πρέπει να μάθεις τα καμπεροσημεία του χάρτη.Το παιχνίδι δεν είναι παίρνω όπλο και βουρ στον πόλεμο,θέλει τακτική.

Το έμαθα με τον δύσκολο τρόπο(τσάκισα ποντίκι)

το χάρτη εννοείς αυτό αριστερά κάτω?

αυτό με τα ονόματα πως γίνεται?

από διόπτρα έχω Holo ή Cobra. το target detector ούτε ξέρω πως λειτουργεί ούτε πως το περνάς στο όπλο.

προσπαθώ με tap firing αλλά αν έχεις την σαύρα το SCAR μην περιμένεις και πολλά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χάρτη εννοείς αυτό αριστερά κάτω?

αυτό με τα ονόματα πως γίνεται?

από διόπτρα έχω Holo ή Cobra. το target detector ούτε ξέρω πως λειτουργεί ούτε πως το περνάς στο όπλο.

προσπαθώ με tap firing αλλά αν έχεις την σαύρα το SCAR μην περιμένεις και πολλά :P

 

το scar είναι για tdm και δεν είναι για CQB καταστάσεις πχ Locker.

εκει θες κάτι γρηγορότερο πχ αν παίζεις assault :aek,famas,ace support:MG4,M249, καθώς και ACW-R, Mtar-21.

το target detector το ανοιγεις απο assignment αν θυμάμαι καλά και είναι για premium άτομα αν θυμάμαι καλά επίσης.

 

επίσης σημαντικό,μην παίζεις TDM με 64άτομα.

Και νεύρα θα αποκτήσεις και δεν θα ξέρεις που να πας.Είναι πραγματικό αίσχος.

32/48 άτομα είναι οκ.Το ίδιο ισχύει και για domination.

 

αν θες να δεις το πραγματικό battlefield μπες σε conquest large.

 

 

Για την διόπτρα,μακριά απο ΧΟΛΟ και συναφή.

3 είναι οι σωστές,η αμερικάνικη,η ρώσικη και η κινέζικη(RDS,COBRA,COYOTE)

προσωπικά σε όπλα που δεν κλωτσάνε τόσο πχ ace,QBS,RPK και συναφή βάζω coyote

στα υπόλοιπα cobra.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αρχή ως νουμπάς 13 lvl με έχει βολέψει η διόπτρα reflex, παίζω engineer κολλημένος με τα rifles, συγκεκριμένα mx-4, pp 2000 και ump 45. Θα δοκιμάσω τις rds, cobra και coyote γιατί από ότι κατάλαβα xristaras αν συνεχίσω να παίζω με reflex θα φάω το κεφάλι μου. Επίσης δοκίμασα την holo και το gameplay μου holαινε συνεχώς :D. Εννοείται πως όταν παίζω θα παίξω conquest shanghai 64 παίκτες, γουστάρω πολύ skyscraper και metro. Να σε ρωτήσω xristaras, ποια η διαφορά conquest με conquest large και επίσης να παίζω το bf4 64 bit ή το 32 bit ; Παίζω το 32 bit, το 64 bit θα βοηθήσει σε επιδόσεις ή το αντίθετο; Παίζω με a8 6600k στα 4.4, igpu στα 1013mhz με 6gb 1866mhz ram σε 720p όλα low και με motion blur κλειστό, avg 50-40 fps με dips στα 33 σε πολύ βαριές καταστάσεις  :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το coyote έχει το καλύτερο οπτικό πεδίο σε σχέση με τις υπόλοιπες 3.

προσωπικά όμως επειδή δεν κουμαντάρω πληρως την ανάκρουση αλλα την διορθώνω, η τελίτσα που έχει μου κλωτσάει πολύ και δεν μπορώ να σημαδέψω.

Αντίθετα με την κόμπρα μπορώ να "ορίσω" τα όρια του αντιπαλου ώστε να σημαδέψω.

 

επίσης υπάρχουν και ελληνικοί σέρβερ για να μην παίζετε με ξένους.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/7733f94b-9790-4b97-bc72-718e4c5be3eb/The-Greek-Battlefield-Community-TDM-400T-Nitrado-net/

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/48558c50-f7e8-43d2-b164-62dd8340ef83/GRFS-Greek-Forces-Vanilla-Maps-1000Tk-Nitrado-net/

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/55f92820-444c-488d-8a58-6fba8d3c6e6f/InP-XxIn-PrOgReSSxX-Conquest-800-tickets-Vanilla-Maps/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...