Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ερωτηση με τους τελευταίους drivers ΑΤΙ 15.7 αλλα και με τους beta μετα τους omega drivers  το παιχνιδι σας κρασαρει? εχω παρατηρησει σε μενα οτι το παιχνιδι κρασαρει και μου βγαζει συνεχεια το γνωστο προβλημα ERROR Game disconnected make sure that port 3659 (UDP) is open .  Γυρναω στους omega και όλα οκ... δοκιμασα και με mantle , directx αλλα τα ίδια με τους νεους

δεν έχει θέμα αυτό που αναφέρεις.

Πρόβλημα σύνδεσης είναι αυτό που παρατηρείς και πιθανότατα έτυχε να μην στο ξανακάνει με τον 14.12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το οτι δεν ειχα κανενα προβλημα συνδεσης εδω και 2 χρονια με το παιχνιδι και τα προβληματα προκυπτουν με τους νεους οδηγους μην το προσπερνας ... αν κρασαρει το παιχνιδι λογικο ειναι να βγαλει σαν ειδοποιηση οτι ο client εκλεισε την συνδεση. γυριζοντας ξανα στους omega ολα ειναι ομαλα. εχεις καρτα amd και δοκιμασες? ή απλα πετας την σοφια σου... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι δεν ειχα κανενα προβλημα συνδεσης εδω και 2 χρονια με το παιχνιδι και τα προβληματα προκυπτουν με τους νεους οδηγους μην το προσπερνας ... αν κρασαρει το παιχνιδι λογικο ειναι να βγαλει σαν ειδοποιηση οτι ο client εκλεισε την συνδεση. γυριζοντας ξανα στους omega ολα ειναι ομαλα. εχεις καρτα amd και δοκιμασες? ή απλα πετας την σοφια σου... 

 

Το error message που αναφέρεις παραπέμπει σε πρόβλημα σύνδεσης και ουδεμία σχέση φαίνεται να έχει με drivers και κάρτα γραφικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 το γνωριζω αυτο αλλά οταν κρασαρει βιαια το παιχνιδι λογικο ειναι να βγαλει καποιο σφαλμα ...επαναλαβανω οτι το προβλημα μου προκυπτει απο την στιγμη που εβαλα τους beta και στους τελευταιους stable. γυριζοντας στους omega το θεμα παυει να υπαρχει.. και ερωτω παλι εχετε προβληματα με τους τελευταιους 15.7?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

χαχαχα γιατι το λες αυτο φιλε μου?

 

Μάλλον για το sniping / infantry video α λα COD (καλές βολές by the way), αντί του να βλέπουμε βίντεο με οχήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον για το sniping / infantry video α λα COD (καλές βολές by the way), αντί του να βλέπουμε βίντεο με οχήματα.

χρειαζεται και το infantry φιλε....αρκει να παιζουν το objective....

εγώ απορώ πως παίζεις με τόσο tearing,ζαλίστηκα :P

χρηστο γραφω με το raptr ειναι το μονο προγραμμα που κανει εγγραφη σε mantle...οταν παιζω ειναι ολα κρυσταλο  160% resolution scale ολα ουλτρα εκτος απο φιλτρα ...το βιντεακι οντως δεν ειναι καλο χρειαζομαι cpu i7 επιγοντως...no money no honey :)))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειρότερη απόδοση έχεις με mantle όμως.

όσο έπαιζα με την 7770 δεν μπορούσα να έχω την ίδια απόδοση μεταξύ mantle/dx.

εντωμεταξύ τώρα το είδα,είσαι με 2 290

ο 2500Κ πρέπει να έχει φτύσει αίμα χαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...