Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον , εχω ενα προβλημα καθε φορα που παω να παιξω multiplayer.

Μετα απο 2-3 λεπτα στο παιχνιδι , με πεταει εξω και μου γραφει αυτο το μυνημα:

 

ERROR

Game disconnected:you were kicked by punkbuster.Stated reason:Punkbuster kicked player 'kostas...

 

Αυτο γινεται καθε φορα.

Δοκιμασα να ξαναεγκαταστησω το punkbuster και απο εδω :http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1

αλλα δεν εχει αποτελεεσμα...

Επισης ακολουθησα τα βηματα που αναφερονται εδω:http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/BF4-Punkbuster-kicks-me-from-every-server/td-p/1801975

και παλι τιποτα...

Τωρα απεγκατεστησα το παιχνιδι και το ξανακανω εγκατασταση...

Ξερει κανεις τι να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενταξει το διορθωσα..

Δεν ξερω γιατι , αλλα εκανα καινουριο user account στα windows και τωρα λειτουργει κανονικα..

User name ειχες ??sta? ;

 

λογικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια στο battlelog όταν μπαίνω με chrome μου βγάζει πάνω ενα μηνυματάκι που λέει " this site uses a plugin (battlelog game launcher) that will soon be unsupported " . Ξέρει κανεις γιατι το βγάζει ? Τα πάντα ειναι φουλ ενημερωμένα στο pc μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βγει update από τότε που εμφανίστηκε άλλα δεν κάνανε πάνω κάτι σε αυτό :P

 

Στο chrome μπορείτε να δείτε το status σας; για εγώ σε chrome δεν μπορώ να το δω αλλά σε mozilla και ΙΕ εμφανιζεται μια χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση 

Ενδιαφέρομαι κυρίως για το Multiplayer Κομμάτι του παιχνιδιού. Αξίζει να δώσω 25 ευρώ για την Premium έκδοση;

Αν ρώταγες πριν μπεί το τελευταίο patch θα σου έλεγα να κάνεις μια δοκιμή.

μετά το patch Θα σου έλεγα όχι,μείνε στους βασικούς χάρτες, εκτός κ αν θες πραγματικά να δεις το συνολικό παιχνίδι και να νιώσεις τη μλκία που δέρνει το παιχνίδι σε όλο του το μεγαλείο.

Πραγματικά απο εκείνη την στιγμή και μετά έχω μειώσει κατακόρυφα τις ώρες που ασχολούμαι με το συγκεκριμένο παιχνίδι.

Κλαίγανε οι noobάδες που τους κατεβάζαμε έτσι με τα sraw,tv missiles και Ucav και τα μαμήσανε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως το ειχα παρει τοτε που ηταν σε προσφορα.25 ευρω αν θυμαμαι καλα το premium edition(βασικο και ολα τα dlc)

Τα καλυτερα 25 ευρω που εχω δωσει μεχρι στιγμης.Οταν ανοιγω το pc λεω να παιξω και κανα αλλο παιχνιδακι αλλα τελικα ολο στο bf4 καταληγω.

Εγω λεω παρτο και δεν θα το μετανιωσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως το ειχα παρει τοτε που ηταν σε προσφορα.25 ευρω αν θυμαμαι καλα το premium edition(βασικο και ολα τα dlc)

Τα καλυτερα 25 ευρω που εχω δωσει μεχρι στιγμης.Οταν ανοιγω το pc λεω να παιξω και κανα αλλο παιχνιδακι αλλα τελικα ολο στο bf4 καταληγω.

Εγω λεω παρτο και δεν θα το μετανιωσεις.

μάλλον δεν έχεις παίξει Bad Company 2 και BF3 :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...