Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγώ έχω παρατηρήσει κολλήματα την ώρα του παιχνιδιού. π.χ. πυροβολείς κάποιον και έρχεται κάποιος από αριστερά ή δεξιά και την ώρα που γυρίζω κολλάει στιγμιαία. σαν να άρχισε να γίνεται αυτό μετά το τελευταίο patch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ξεκθαρισω τα πραγματα . το συστημα μου δεν εχειχκανενα προβλημα. του φιλου μου ομως ενω παιζουμε και ολα μια χαρα καποια στιγμη κολλαει και πρεπει να το κλεισει απο το task manager. Καρτα εχει την r9 270 . Στο λολ δεν εχει κρασαρει ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

353.06 έχω και είμαι μια χαρά σε παιχνίδια άλλα δεν ξέρω τι γίνεται και crashαρι όταν είμαι στο chrome

γύρνα στον 350.12 η ακόμα καλύτερα στον 347.25 μέχρι να αξιωθούν να διορθώσουν τους γαμωdriver τους.

 

Ας ξεκθαρισω τα πραγματα . το συστημα μου δεν εχειχκανενα προβλημα. του φιλου μου ομως ενω παιζουμε και ολα μια χαρα καποια στιγμη κολλαει και πρεπει να το κλεισει απο το task manager. Καρτα εχει την r9 270 . Στο λολ δεν εχει κρασαρει ποτε

μην συγκρίνεις παιχνίδια,το bf πέρα απο παραπάνω πόρους είναι ακόμα τίγκα στα bugs.

ας δοκιμάσει επιδιόρθωση εγκατάστασης αν δεν το έχει κάνει ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδες δειτε το βιντεακι το παλικαρι το πετυχα να εχει wh/aim και το σιγουρεψα οταν μπηκα σε spec mode.Αν ειναι μπειτε δειτε το και κατω απο το βιντεο εχει λινκ με το προφιλ.βοηθηστε να φαει ban αντε γιατι εχει γεμισει ο τοπος cheateria.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο είχα γράψει σε προηγούμενο ποστ οτι εχει καταντήσει αηδία με τους cheaters.Το γράφεις στο chat οτι ειναι cheaters και στο τέλος βγαινεις ο τρελός του χωριού.Τι μουσική απο το Benny hill show εσυ την έβαλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο είχα γράψει σε προηγούμενο ποστ οτι εχει καταντήσει αηδία με τους cheaters.Το γράφεις στο chat οτι ειναι cheaters και στο τέλος βγαινεις ο τρελός του χωριού.Τι μουσική απο το Benny hill show εσυ την έβαλες?

Ναι μωρε ξερω τα ιδια τραβηξα με αυτον και ολοι μου λεγανε dont cry κτλ και μετα οταν τους εκανε 26-0 τοτε νιωσανε τα ζωα και λεγανε για ban.Ναι εγω την εβαλα βεβαια δεν εχω ασχοληθει με το θεμα επεξεργασια βιντεο και δεν εκατσα να την μονταρω ωστε να τελειωσει η μουσικη μαζι με το βιντεο, βαριομουν να πω την αληθεια να ασχοληθω μιας και δεν εχω ασχοληθει δεν ειμαι γνωστης ωστε να πεις θα το κανω σε 5 λεπτα κ ειμαι οκ οπως κανει ο κολλητος μου....Περα απο αυτο για καποιον λογο οταν μπηκα σε spec mode δεν ειχα ηχο αλλα επειδη δεν ηθελα να βγω και να ξαναμπω το εγραψα ετσι κ μετα σκεφτηκα να βαλω ενα τραγουδι να μην ειναι μουντο το βιντεο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως καλα έκανες και το ανέβασες.Μακαρι να το έκαναν και άλλοι μηπως και καταλάβουν τι γινεται μέσα στο παιχνίδι.Η μουσική μου αρεσε γιατι μου θυμησε τις εποχές που έβαζε το Benny hill στην τηλεόραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως καλα έκανες και το ανέβασες.Μακαρι να το έκαναν και άλλοι μηπως και καταλάβουν τι γινεται μέσα στο παιχνίδι.Η μουσική μου αρεσε γιατι μου θυμησε τις εποχές που έβαζε το Benny hill στην τηλεόραση.

Ναι ηθελα να βαλω μια μουσικη αστεια-γελοία ωστε να ταιριαζει με το αυτο που βλεπεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τελικα δεν ειναι ο cpu εχω καποιο αλλο προβλημα δεν κρασαρει αλλα βγαζει μαυτη οθονη εκει στα καλα καθουμενα με την γραμουλα του loading

 

Ξαναπερασμαε τα drivers 

Καναμε repair 

Ολα low με 5 παιχτες η καθε ομαδα

διαγραφει απο τα documents τα settings

install direct x απο to game

 

 

εκει που παιζουμε μια χαρα μπαμ μαυρη οθονη 

αν googlarete θα το δειτε και απο αλλους αν μπορειτε βοηθήστε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια περασαμε και τους 13,12 τιποτα εκει που παιζει ο φιλος μου μετα απο κανα 20 λεπτο μαυρη οθονη εχει ομως την παυλα του loading.Προτεινεται καμια ιδεα . Σημερα θα κανουμε και stress test στην καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...