Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να ρωτησω κατι εχει κανενας τον g3258 και πως παει στο multiplayer;Γιατι ενος φιλου καμια φορα κολλαει και δεν αποκρινεται το game

Για μένα στα 4.4 μια χαρά είναι.

 

Πριν τον πάρω σκεφτόμουν να τον χρησιμοποιήσω μερικούς μήνες άλλα τελικά έκατσε γιατί με καλύπτει πλήρως σε όλα τα παιχνίδια αφού γίνει oc ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα τον εχει φιλος και οταν μπαινουμε μπορει καποια στιγμη να σκαλωσει κΙ να κρασαρει . σου εχει τυχει ? μικανε για multiplayer παντα. Τελος με υι ρευμα τον εχεις παει στα 4.4 μπορεις να δωσεις πληροφοριες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Asrock Z97 Anniversary έχει αυτόματα μέχρι τα 4.4 είχε και 4.5 αλλά το βγάλαν 

Έχω κάνει manual oc

 

ARCTIC Freezer i11 foul load στοκ 45C και 4.4 ~67C (πάνω από 4.6 με απογοήτευσαν η θερμοκρασίες)

 

Επίσης είδα τις τιμές πριν μια εβδομάδα και ήταν χάλια   :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσείς με τον pentium σε τι ανάλυση και τι ρυθμίζεις παίζετε;

αν θέλετε να δειτε πως πραγματικά πάει το σύστημα τότε μπουκάρετε pearl market με 64άτομα για να δείτε την πραγματική απόδοση.

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως με το σύστημα αυτό και με όλα στο auto (High) και με ΑΑ Off έχω ΜΟ περίπου 55 fps. Αν είχα έστω μια  R9 270X ΑΝΕΤΑ το έπαιζα με όλα στο full... :-(

αν δεν το έχεις κάνει ήδη,ανέβασε και τον επεξεργαστή πάνω απο τα 4GHz,θα δεις και εκεί διαφορά.

επίσης κλείσε και το AA και το Αmbient occlusion και το AA post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσείς με τον pentium σε τι ανάλυση και τι ρυθμίζεις παίζετε;

αν θέλετε να δειτε πως πραγματικά πάει το σύστημα τότε μπουκάρετε pearl market με 64άτομα για να δείτε την πραγματική απόδοση.

:-D

Λοιπόν  pearl market με 64 άτομα avg 60 fps 55-62 συνήθως  

 

1920x1200 ultra

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν  pearl market με 64 άτομα avg 60 fps 55-62 συνήθως  

 

1920x1200 ultra

με τι κάρτα;

μου φαίνεται λίγο λάθος να μην μπορώ να παίξω αξιοπρεπώς στον συγκεκριμένο χάρτη με τα παντα High χωρίς AA και συναφή.

βέβαια παίζω σε 1024P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα παιξαμε ξανα με τον φιλο μου σε καθε παιχνιδι κρασαρε.Το AA ειναι κλειστα οχι το Αmbient occlusion  και τρεχει 4.4 στο αυτοματο

κράσαρε το δικό σου σύστημα η του φίλου σου;

πριν το patch οι amd κάρτες είχαν γενικότερο θέμα με το παιχνίδι και κράσαρε στα καλά του καθουμένου,τώρα έχουν οι nvidia θέμα με τους drivers τους πάλι και κρασάρει σε αυτους το παιχνίδι.

Αν ο φιλος σου έχει nvidia κάρτ ας περάσει τον 347.25 και βλέπει.

Αν κράσαρε το δικό σου σύστημα κλείσε και το ΑΟ. Μόνο ζόρι βάζει στο σύστημα προσωπικά δεν βλέπω τον λόγο υπάρξης του σε τέτοια παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...