Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγώ απο 23,90GB με πήγε στα 26,80GB σύμφωνα με τον downloader του origin.

Στάνταρ δεν ήταν 980ΜΒ σε καμία περίπτωση γιατί κατέβαζε περίπου 40 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα μετα απο καιρο και εχω να πω το εξης.Ποσοι σκατενιοι cheater με δικους τους server υπαρχουν σε αυτο το παιχνιδι?Το back the wall kill και να μην δουλευει το hit marker παει συννεφο,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

f39zQ4al.jpg
The Greek Battlefield Community Fun Event:
Greek Nights #20 Season Finale (31/5/15)


Έναρξη: Κυριακή 31/5 21:00-23:00 (μισή ώρα νωρίτερα στο teamspeak της κοινότητας)
Server: The Greek Battlefield Community | TDM+ 400T | Nitrado.net
O server του fun event ειναι μια προφορά της Nitrado Ελλάδας

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη και οι φίλοι της κοινότητας.
Mode: Conquest Large
64 Players

Maps:
Golmud Railway • Hainan Resort
Operation Locker • Siege Of Shanghai
Πλατφόρμα: PC

Ραντεβού τον Σεπτέμβρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα μετα απο καιρο και εχω να πω το εξης.Ποσοι σκατενιοι cheater με δικους τους server υπαρχουν σε αυτο το παιχνιδι?Το back the wall kill και να μην δουλευει το hit marker παει συννεφο,

This is Cheaterfield 4 ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το τροπο που παιζεις,στοχευση που εχεις και τροπος που κινησαι στο χαρτη οπως επισης δεν ξερεις απο που τρως ξυλο,δεν κοιτας το minimap θα υποθεσω οτι εισαι ακομη noobidi garden χωρις να θελω να σε μειωσω.Εγω οταν ξεκινησα  ειχα ριξει το k/d ratio μου στα ταρταρα 0.28. Οσο θα παιζεις θα γινεσαι καλυτερος στο σημαδι κ γενικα μαθε να κοιτας πιο πολυ το μινιμαπ επισης κ τα αντανακλαστικα σου ειναι αργα αλλα αυτο οσο θα παιζεις θα γινεσαι καλυτερος.Γενικα δες βιντεακια απο καλους παιχτες να δεις πως κινουνται στο χαρτη ωστε να παρεις μερικες ιδεες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μισό βίντεο σκοτώνω και στο άλλο μισό με σκοτώνουν... :P

 

μερικά tips.

1)ΒΓΑΛΕ το ΡΗΜΑΔΙ το motion blur να μη ζαλίζεσαι απο την μετακίνηση του παίκτη :P

2)όταν μπαίνεις εκτός κτηρίων για να γεμίζεις ζωή να κλείνεις το laser,αν κάποιος είναι εκει κοντά το βλέπει.

3)tap fire το όπλο,ποτέ μην το κρατάς πατημένο να ρίχνει,υπάρχει bullet spread.

4)αλλαξε όπλο :P

5)μέσα απο τις advanced ρυθμίσεις μεγάλωσε τον χάρτη να βλέπεις καλύτερα.

 

 

Αυτά για αρχή :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικά tips.

1)ΒΓΑΛΕ το ΡΗΜΑΔΙ το motion blur να μη ζαλίζεσαι απο την μετακίνηση του παίκτη :P

2)όταν μπαίνεις εκτός κτηρίων για να γεμίζεις ζωή να κλείνεις το laser,αν κάποιος είναι εκει κοντά το βλέπει.

3)tap fire το όπλο,ποτέ μην το κρατάς πατημένο να ρίχνει,υπάρχει bullet spread.

4)αλλαξε όπλο :P

5)μέσα απο τις advanced ρυθμίσεις μεγάλωσε τον χάρτη να βλέπεις καλύτερα.

 

 

Αυτά για αρχή :P

Αυτα ειναι advanced κατσε να κανει τα απλα πραγματα κ μετα αυτα αντε το tap fire μονο κ motion.

Οσο για το οπλο δεν συμφωνω ας παιξει με οτι χειροτερο οπλο υπαρχει ωστε οταν παρει τα καλα οπλα να θεριζει.Αμα παιξεις με βλακεια οπλο μονο τοτε εκτιμας τα καλα ασε που μαθαινεις ετσι στα δυσκολα.Εγω ετσι εμαθα για αυτο εχω σχεδον 500ρησει ολα τα οπλα για αυτο ακριβως τον λογο για να μαθω στα δυσκολα,χωρια που μαθαινεις να παιζεις με οτι οπλο σου κατσει σε περιπτωση που σηκωσεις το οπλο αλλου.Ασε που και να θελει λογικα ειναι νεος στο παιχνιδι οποτε δεν θα εχει ολα τα οπλα στην διαθεση του.

Αν μπορεις να διορθωσεις οτι σου ειπε ο χρησταρας απο πανω + οτι σου ειπα εγω οσον αφορα το μινιμαπ θα εισαι σε καλο δρομο ολα τα αλλα ερχονται οσο παιζεις.στοχος-αντανακλαστικα-απο που σε βαρανε ολα ειναι θεμα εμπειριας μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...