Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε ευχαριστω αυτο θα το ακνω εκει που λεει pitch up/pitch down?


στις ρυθμισεις του παιχνιδιου μπορεις να αλλαξεις το invert x/y

φιλε ευχαριστω αυτο θα το αυνω εκει που λεει pitch up/pitch down?


επεισης εχω το ιδιο προβλημα και στο hawx2 που εχει εχω βρει τις ρυθμησεις αλλα δεν ξερω πως να τις αλλαξω ξερεισ να μου πει καποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φιλε ευχαριστω αυτο θα το ακνω εκει που λεει pitch up/pitch down?

φιλε ευχαριστω αυτο θα το αυνω εκει που λεει pitch up/pitch down?

επεισης εχω το ιδιο προβλημα και στο hawx2 που εχει εχω βρει τις ρυθμησεις αλλα δεν ξερω πως να τις αλλαξω ξερεισ να μου πει καποιος;

http://www.insomnia.gr/topic/349732-tom-clancys-hawx-2/page-6?do=findComment&comment=54026701

omg,είναι μάστιγα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

downloading Spring patch   :)...Ποσο γουσταρω που το bf4 ρε παιδια παταει το hardline....

κοίτα ειρωνία έτσι...2 μάπα παιχνίδια αντιμέτωπα,και το ένα να πατάει την μεγαλύτερη μάπα κάτω :-D . only EA

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα ειρωνία έτσι...2 μάπα παιχνίδια αντιμέτωπα,και το ένα να πατάει την μεγαλύτερη μάπα κάτω :-D . only EA

Μετά τα updates έστρωσε κάπως αν και τα crash παραμένουν. EA... old time classic. 

 

Για πείτε εντυπώσεις από το Spring patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν.

Ας κάνω τον απολογισμό του νεου patch ύστερα απο 3 και κάτι ώρες ασχολίας με το παιχνίδι.

 

1)Η πορεία της σφαίρας είναι εμφανέστερη ακόμα και μέσα απ την διόπτρα του εκάστοτε όπλου.

2)τα GROZA μου φαίνονται οκ για κοντινές αποστάσεις και μόνο.

3)το L86A2 του support αποτελεί πολύ καλή επιλογή σε σχέση με τα υπόλοιπα LMG που υπάρχουν πλέον.

4)το SRAW έχει μεγαλύτερο οπτικό πεδίο στο σκόπευτρό του και μου φαίνεται ότι το χάλασαν μιας και νομίζω στρίβει δυσκολότερα η ρουκέτα.

5)τα TV's μαμήθηκαν και με την ευαισθησία του ποντικιού μου δεν στρίβουν πλέον καθόλου εύκολα.

6)Με χαλάει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ το νέο thermal scope στα οχήματα.

7)το νεο balance των όπλων είναι καλύτερο. Κοινώς χάλασαν τα όπλα για να φτιάξουν το παιχνίδι.

8)Δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου αλλά τα animations δεν κολλάνε τόσο.

 

Μπορεί να υπάρχει και κάτι που δεν έχω δει,υπόλοιπες δοκιμές αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν.

Ας κάνω τον απολογισμό του νεου patch ύστερα απο 3 και κάτι ώρες ασχολίας με το παιχνίδι.

 

1)Η πορεία της σφαίρας είναι εμφανέστερη ακόμα και μέσα απ την διόπτρα του εκάστοτε όπλου.

2)τα GROZA μου φαίνονται οκ για κοντινές αποστάσεις και μόνο.

3)το L86A2 του support αποτελεί πολύ καλή επιλογή σε σχέση με τα υπόλοιπα LMG που υπάρχουν πλέον.

4)το SRAW έχει μεγαλύτερο οπτικό πεδίο στο σκόπευτρό του και μου φαίνεται ότι το χάλασαν μιας και νομίζω στρίβει δυσκολότερα η ρουκέτα.

5)τα TV's μαμήθηκαν και με την ευαισθησία του ποντικιού μου δεν στρίβουν πλέον καθόλου εύκολα.

6)Με χαλάει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ το νέο thermal scope στα οχήματα.

7)το νεο balance των όπλων είναι καλύτερο. Κοινώς χάλασαν τα όπλα για να φτιάξουν το παιχνίδι.

8)Δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου αλλά τα animations δεν κολλάνε τόσο.

 

Μπορεί να υπάρχει και κάτι που δεν έχω δει,υπόλοιπες δοκιμές αύριο.

το ΑΝ94 είναι ότι να ναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδατε μηπως καμια βελτιωση στα fps ??? εγω νομιζω οτι πλεον δεν κανει τρελλα βυθισματα απο τα 100+ στα 28...

δεν μου το εχει κανει μεχρι στιγμης σε καμια πιστα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδατε μηπως καμια βελτιωση στα fps ??? εγω νομιζω οτι πλεον δεν κανει τρελλα βυθισματα απο τα 100+ στα 28...

δεν μου το εχει κανει μεχρι στιγμης σε καμια πιστα !

ακόμα και πριν βάλω την 760 δεν ειχα το συγκεκριμένο θέμα ποτέ με την 7770 σε ολα Medium πλην φίλτρων.

Με την 760 δεν έχω παρατηρήσει το παραμικρό,βελτίωση στα fps είδα τρομερή πάντως με την νεα κάρτα.

Δυστυχώς το να ξαναβάλω την 7770 είναι λίγο ζόρι για να τσεκάρω γιατί πρέπει να λύσω το μισό γραφείο για να βγει η μονάδα απο τη θέση που είναι τώρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...