Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχεις τόσο δυνατό σύστημα και τόση Vram για 200%;

Δεν το έχω δει άλλα αυτό που είδα ήταν MSAA x4 75fps με v-sync και με 200% πήγε 65-71 fps με 200% παίρνω καλύτερα textures και παράλληλα μειώνετε aliasing;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα παιδια! Μου λειψατε ρε σεις!!!!!

Λοιπον απλα και καθαρα... Εχω να παιξω περιπου ενα χρονο... Επειδη θελω να ξαναρχισω ( να κανω ενα διαλειμμα απο το cs go ουσιαστικα) θελω να μου πει καποιος τι εχουν φτιαξει και τι παραμενει ιδιο γιατι εχω χασει πολλα επεισοδια... Κατι διαβασα για Night maps... Ισχυει??? Πολυ θα ηθελα την Metro σε Night version ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω δει άλλα αυτό που είδα ήταν MSAA x4 75fps με v-sync και με 200% πήγε 65-71 fps με 200% παίρνω καλύτερα textures και παράλληλα μειώνετε aliasing;

με 200% λές στην κάρτα σου να επεξεργαστεί με την διπλάσια ανάλυση απο αυτή που βάζεις.

 

Kαλησπερα παιδια! Μου λειψατε ρε σεις!!!!!

Λοιπον απλα και καθαρα... Εχω να παιξω περιπου ενα χρονο... Επειδη θελω να ξαναρχισω ( να κανω ενα διαλειμμα απο το cs go ουσιαστικα) θελω να μου πει καποιος τι εχουν φτιαξει και τι παραμενει ιδιο γιατι εχω χασει πολλα επεισοδια... Κατι διαβασα για Night maps... Ισχυει??? Πολυ θα ηθελα την Metro σε Night version ...

νυχτερινές πίστες μόνο στο cte και αυτό σε μερικές απο τις vanilla πίστες.

αι αλλαγές εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H5qXZtFl.jpg
The Greek Battlefield Community Fun Event:Greek Nights #15 (26/4/15)

Έναρξη: Κυριακή 26/4 21:00-23:00 (μισή ώρα νωρίτερα στο teamspeak της κοινότητας)
Server: The Greek Battlefield Community | TDM+ 400T | Nitrado.net

O server του fun event ειναι μια προφορά της Nitrado Ελλάδας

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη και οι φίλοι της κοινότητας.
Mode: Conquest Large
64 Players

Maps:
Operation Locker • Golmud Railway
Rogue Transmission • Hainan Resort
Πλατφόρμα: PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα κι από μένα.

Μόλις άρχισα να ασχολούμε με το παιχνίδι, που πήρα εδώ και καιρό με την προσφορά του Αμαζον στα 5 ευρώ.

Δεν ξέρω πως ήταν στην αρχή αλλά με εξέπληξε ευχάριστα ότι με το σύστημα της υπογραφής που δεν το λες και σύγχρονο, 

στα ultra σε campaign πάει πολύ ομαλα σε 1680χ1050!

 

Δεν μου έχει ξανατύχει σε τόσο καινούριο παιχνίδι, και μάλιστα σε ένα που είχε παλαιότερα μυριάδες προβλήματα,

να τρέχει τόσο αψεγάδιαστα και είπα να ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα κι από μένα.

Μόλις άρχισα να ασχολούμε με το παιχνίδι, που πήρα εδώ και καιρό με την προσφορά του Αμαζον στα 5 ευρώ.

Δεν ξέρω πως ήταν στην αρχή αλλά με εξέπληξε ευχάριστα ότι με το σύστημα της υπογραφής που δεν το λες και σύγχρονο, 

στα ultra σε campaign πάει πολύ ομαλα σε 1680χ1050!

 

Δεν μου έχει ξανατύχει σε τόσο καινούριο παιχνίδι, και μάλιστα σε ένα που είχε παλαιότερα μυριάδες προβλήματα,

να τρέχει τόσο αψεγάδιαστα και είπα να ενημερώσω.

Το πρόβλημα του παιχνιδιού δεν είναι το campaign αλλά το multi και τα παιδικά προβλήματα που έχει ακόμα και σήμερα.

 

επίσης παίξε με το σύστημα της υπογραφής σου(και κυρίως με τον επεξεργαστή)και θα δεις κάτι ωραιότατες βουτιές που θα έχεις σε 64άρηδες χάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...