Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαμένος δεν θα έβγαινα γιατί δεν παίζει να με αφήνανε με τα dlc μόνο ενώ καταλαβαίνουν πώς με τα ίδια λεφτά έπαιρνα και το παιχνίδι μαζί που έχεις στις προσφορές αυτές τις μέρες..απλά δεν ξέρω πόσο βολεύει που θα κάνω install το κανονικό και μετά και τα dlc,δηλαδή αν είχα την premium σκέτη και ξέρει κάποιος θα έκανα μία φορά το παιχνίδι install η το ίδιο πάλι με αυτό που έχω?

 

Καλά το download θα θέλει για να κατέβει με τις ταχύτητες που έχω..γύρω στην μία μέρα,αφού μόνο το game time που σου δίνει για δοκιμή ήθελε 10 ώρες για να φτάσει στο 60 της εκατό..

.....το ιδιο ειναι...απο τα 5 dlc μπορεις να επιλεξεις ποια θελεις να κατεβουν..το main game ετσι και αλλιως θελοντας και μη πρεπει να το κατεβασεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χανεις απλα τα πλεονεκτηματα του premium π.χ προτεραιοτητα να μπεις σε σερβερ αμα μενουν ας πουμε 5 κενες θεσεις και προσπαθουν 6 ατομα. πρωτα θα μπουν αυτοι με premium κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χανεις απλα τα πλεονεκτηματα του premium π.χ προτεραιοτητα να μπεις σε σερβερ αμα μενουν ας πουμε 5 κενες θεσεις και προσπαθουν 6 ατομα. πρωτα θα μπουν αυτοι με premium κτλ.

Ίσως να με πιάνει γιατί έχω την premium έκδοση των dlc..Μία χαρά όμως που είναι τα ίδια γιατί νόμιζα πώς δεν άξιζε όλο αυτό και πώς με την premium θα ήταν όλα μέσα και δεν θα χρειαζόμουν να κάνω downloads που θα πέρνανε τσάμπα χρόνο.Άπο την άλλη είναι καλό να μπορείς να επιλέξεις τι θές να κατέβει η όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομίζω ότι υπάρχει premium dlc και σκέτα dlc.

Αλλο αν είσαι premium και επειδή είσαι έχεις και τα dlc.

Απο κει και πέρα,δεν καταλαβαίνω τον λόγο για τον οποίο να μπορείς να επιλέξεις τι θα κατέβει. Σίγουρα θα θελήσεις να δεις όλους τους χάρτες και να μπείς σε servers που τους έχουν όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομίζω ότι υπάρχει premium dlc και σκέτα dlc.

Αλλο αν είσαι premium και επειδή είσαι έχεις και τα dlc.

Απο κει και πέρα,δεν καταλαβαίνω τον λόγο για τον οποίο να μπορείς να επιλέξεις τι θα κατέβει. Σίγουρα θα θελήσεις να δεις όλους τους χάρτες και να μπείς σε servers που τους έχουν όλους.

Υπάρχει και καλά πώς τα έχει όλα μαζί.Εσύ εχεις πάρει κάποιο dlc η έχεις απλά την κανονική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη νυχτα που κοιμασαι βαζε να κατεβαινει απο 1 dlc και καθαρισες, το download ειναι οτι ποιο ευκολο στις μερες μας

με dsl. ας κατεβασω και 100 γιγα δε με απασχολει, η forthnet θα γονατισει :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια,25€ εχει το premium μαζι με το παιχνιδι..ετσι;

Ναι, ειναι το παιχνιδι + premium https://www.origin.com/en-ie/store/buy/battlefield-4/pc-download/base-game/premium-edition

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και καλά πώς τα έχει όλα μαζί.Εσύ εχεις πάρει κάποιο dlc η έχεις απλά την κανονική?

μου κάνανε δώρο την έκδοση που έδίνε μαζί και το china rising και εγώ πλήρωσα μετά το premium(30€ αν θυμάμαι καλά)

στην ουσία χαμένος θα έβγαινα αν τα αγόραζα όλα γιατί θα πλήρωνα 2 φορές για το China rising.

Ευτυχώς δεν χρειάστηκε να κατεβάσω το παιχνίδι ολόκληρο λόγω του ότι το έχω σε φυσική μορφή,μόνο τα updates και τα dlc.

Πάνω απο 6-7 γίγα το καθένα δεν είναι, το παιχνίδι είναι κοντά 35 αν θυμάμαι καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, έχει το Origin για μια βδομάδα το BF4 δωρεάν για δοκιμή. Το κατέβασα και έχω μερικά προβληματάκια. Λέτε να φταίει που είναι η free έκδοση; (μπορώ να μπω κανονικά Multiplayer). Λέτε να φταίει κάτι στο PC μου. (Η σύνθεση είναι στην υπογραφή μου) Έχω φίλο που παίζει με 4GB RAM και εγώ έχω 8. Κοιτάξτε τις παρακάτω φώτο και πείτε αν φταίω σε κάτι εγώ.

 

 

30vlv75.png

 

5cf507.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον δεν το έβαλα στον SSD, δεύτερον ακόμα και εκεί να το έβαζα έχω αρκετό χώρο και τρίτον νομίζω πως αναφέρεται στη μνήμη της RAM και όχι του σκληρού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...