Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτοι που cheataroyn στα maxhtika f-35 και συναφη τι ακριβως εχουν πλεονεκτημα? δεν πεφτουν ευκολα? σημαδευουν παντα 100% με σφαιρες? κανουν καλυτερους ελιγμους? για ενημερωστε με να καταλαβω τι αντιμετωπιζω καθε φορα

γιατι εχω δει τοσα κουλα!

εγω εχω δει aimbot και damage hack στα jet. αλλα συνηθως δεν hackarουν απλα ξερουν να παιζουν καλυτερα . και γενικα σου φενεται hack γιατι το παιχνιδι ειναι λιγο gtp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δέν μου λύσατε όμως φίλοι μου ένα άλλο ερώτημα..μεταξύ battlefield 4 και hardline τι αξίζει αυτήν την στιγμή?

BF4  που ειναι και φθηνοτερο και κοσμο εχει. Το Hardline ειναι μια μλκια και μιση οπως μπορεις να διαβασεις και στο αντιστοιχο θεμα που εχει στο Insomnia που υπαρχει μηδενικο ενδιαφερον για αυτο. 

 

Αλλα παταει στους κατοχους κονσολων που δεν εχουν και πολλες επιλογες σε παιχνιδια και αναγκαστικα τα σκανε χοντρα.

 

Μη σου πω οτι ακομα και το Titanfall παιζει να ειναι καλυτερο απο το BF hardline.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν μου λύσατε όμως φίλοι μου ένα άλλο ερώτημα..μεταξύ battlefield 4 και hardline τι αξίζει αυτήν την στιγμή?

bf4 από εμένα.Μονό και μόνο για αυτά που έρχονται από cte.Έχω και τα δυο παιχνίδια.Δεν το μπορώ το hardline απλά αυτό.Σπαστικό και σε πιάνει πονοκέφαλος .Ας το να το διορθώσουν λίγο και μετά βλέπεις να το πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BF4  που ειναι και φθηνοτερο και κοσμο εχει. Το Hardline ειναι μια μλκια και μιση οπως μπορεις να διαβασεις και στο αντιστοιχο θεμα που εχει στο Insomnia που υπαρχει μηδενικο ενδιαφερον για αυτο. 

 

Αλλα παταει στους κατοχους κονσολων που δεν εχουν και πολλες επιλογες σε παιχνιδια και αναγκαστικα τα σκανε χοντρα.

 

Μη σου πω οτι ακομα και το Titanfall παιζει να ειναι καλυτερο απο το BF hardline.

Το μόνο καλό στο hardline που έχω παρατηρήσει είναι λίγο τα όπλα και το customization τους(άν και κάπου διάβασα ότι έχουν θέμα με το balance).Για bf4 με βλέπω μιάς και η τιμή του είναι καλη και όταν πέσει το hardline και θέλω ακόμα ίσως το πάρω.

 

edit:thanks όλοι που απαντήσατε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο καλό στο hardline που έχω παρατηρήσει είναι λίγο τα όπλα και το customization τους.Κάτι τέτοιο με βλέπω να κάνω μιάς και η τιμή του είναι καλη και όταν πέσει το hardline και θέλω ίσως το πάρω και αυτό.

μιας και το hardline το έπαιξα στην πρώτη beta,μακριά.

απορώ τόσος κόσμος ΓΙΑΤΙ το έχει πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και το hardline το έπαιξα στην πρώτη beta,μακριά.

απορώ τόσος κόσμος ΓΙΑΤΙ το έχει πάρει.

Για τον ιδιο λογο που και το Call Of Duty εξακολουθει να ειναι συνεχεια πρωτο σε πωλησεις. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστε τι μαλακίες έγιναν σήμερα..πήγα να αγοράσω πάνω στην βιασύνη μου το battlefield 4 premium edition στο origin και διάλεξα το battlefield 4 dlc premium edition το οποίο κάνει ίδια τιμή!Έστειλα στο support να μου το αλλάξει και τελικά το refund που μου είπε δεν έγινε ποτέ για κάποιον λόγο..Ο επόμενος που με βοήθησε μου έδωσε την απλή έκδοση δωρεάν και κράτησα τα dlc επιπλέον όπως είναι λογικό γιατί δεν μπορούσε όπως μου εξήγησε να το κάνει όπως ήθελα απο την αρχή.

 

Τελικά βγήκα χαμένος η το ίδιο πράγμα είναι?Μήπως έτσι όμως θα αναγκαστώ να κάνω περισσότερα downloads η δεν έχει σχέση?

 

pff οτι να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακούστε τι μαλακίες έγιναν σήμερα..πήγα να αγοράσω πάνω στην βιασύνη μου το battlefield 4 premium edition στο origin και διάλεξα το battlefield 4 dlc premium edition το οποίο κάνει ίδια τιμή!Έστειλα στο support να μου το αλλάξει και τελικά το refund που μου είπε δεν έγινε ποτέ για κάποιον λόγο..Ο επόμενος που με βοήθησε μου έδωσε την απλή έκδοση δωρεάν και κράτησα τα dlc επιπλέον όπως είναι λογικό γιατί δεν μπορούσε όπως μου εξήγησε να το κάνει όπως ήθελα απο την αρχή.

 

Τελικά βγήκα χαμένος η το ίδιο πράγμα είναι?Μήπως έτσι όμως θα αναγκαστώ να κάνω περισσότερα downloads η δεν έχει σχέση?

 

pff οτι να ναι

.....σιγουρα δεν βγηκες χαμενος απο την στιγμη που σου εδωσαν δωρεαν το game μιας και χωρις αυτο θα ηταν αχρηστα τα dlc's,αν καταλαβα σωστα.....τωρα main game ειναι περι τα 30gb + περι τα 5gb το καθε dlc επι 5....υπολογισε συνολο γυρο στα 48gb download.. Επεξ/σία από ggramenos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....σιγουρα δεν βγηκες χαμενος απο την στιγμη που σου εδωσαν δωρεαν το game μιας και χωρις αυτο θα ηταν αχρηστα τα dlc's,αν καταλαβα σωστα.....τωρα main game ειναι περι τα 30gb + περι τα 5gb το καθε dlc επι 4....υπολογισε συνολο γυρο στα 48gb download..

Χαμένος δεν θα έβγαινα γιατί δεν παίζει να με αφήνανε με τα dlc μόνο ενώ καταλαβαίνουν πώς με τα ίδια λεφτά έπαιρνα και το παιχνίδι μαζί που έχεις στις προσφορές αυτές τις μέρες..απλά δεν ξέρω πόσο βολεύει που θα κάνω install το κανονικό και μετά και τα dlc,δηλαδή αν είχα την premium σκέτη και ξέρει κάποιος θα έκανα μία φορά το παιχνίδι install η το ίδιο πάλι με αυτό που έχω?

 

Καλά το download θα θέλει για να κατέβει με τις ταχύτητες που έχω..γύρω στην μία μέρα,αφού μόνο το game time που σου δίνει για δοκιμή ήθελε 10 ώρες για να φτάσει στο 60 της εκατό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...