Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κανα defuse θα παιξουμε? βαρεθηκα να παιζω με γερμανους και γαλλους.

αν τύχει θα βρεις κανέναν αμερικάνικο σέρβερ.

Δεν το προτιμά κανείς γιατί αν σκοτωθείς πρέπει να περιμένεις να τελειώσει ο γύρος για να ξαναπαίξεις.

ψάξε για Capture the flag η obliteration. Πιθανότερο είναι να βρείς κόσμο στα συγκεκριμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τον τελευταιο καιρο παιζω σχεδον μονο defuse, αλλα ειναι γαλλοι και γερμανοι (οι κατοχοι του server) , ελληνες δεν βλεπω. το εγραψα μηπως θελει κανεις να παιξει μαζι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανα defuse θα παιξουμε? βαρεθηκα να παιζω με γερμανους και γαλλους.

εγώ έχω βαρεθεί γενικά να παίζω με με γερμανούς και γάλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μεταξύ του battlefield 4 και hardline,ποιό λέτε αξίζει να πάρω?Έχει το origin στα 25 την premium έκδοση,άν διαλέξω αυτό να προτιμήσω αυτήν την έκδοση η την deluxe?Γενικά κόσμος υπάρχει μέσα η πήγανε όλοι στο καινούριο?Δεν ξέρω ποιό να προτιμήσω,σκεφτόμουν για αρχή το 4 και το καλοκαίρι αν θέλω ακόμα πάω στο hardline.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μεταξύ του battlefield 4 και hardline,ποιό λέτε αξίζει να πάρω?Έχει το origin στα 25 την premium έκδοση,άν διαλέξω αυτό να προτιμήσω αυτήν την έκδοση η την deluxe?Γενικά κόσμος υπάρχει μέσα η πήγανε όλοι στο καινούριο?Δεν ξέρω ποιό να προτιμήσω,σκεφτόμουν για αρχή το 4 και το καλοκαίρι αν θέλω ακόμα πάω στο hardline.

κανένα όμως :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοι που cheataroyn στα maxhtika f-35 και συναφη τι ακριβως εχουν πλεονεκτημα? δεν πεφτουν ευκολα? σημαδευουν παντα 100% με σφαιρες? κανουν καλυτερους ελιγμους? για ενημερωστε με να καταλαβω τι αντιμετωπιζω καθε φορα

γιατι εχω δει τοσα κουλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί τέτοια αρνητικότητα

αν διαβάσεις ποστ θα δεις ότι το παιχνίδι δεν είναι και ότι το καλύτερο. κάτι netcode, κάτι cheat, κάτι να σε κάνει ο άλλος kill πίσω από τοίχο, κάτι να του αδειάζεις μια γεμιστήρα και να μην πεθαίνει και να σκέφτεσαι σε σχολή τυφλών έμαθα να σκοπεύω? και άλλα πολλά στην υπερπαραγωγή BF4 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...