Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τον κωδικό νομίζω θα έχει για να το ενεργοποιήσεις και να το βάλεις..Το αναφέρει ξεκάθαρα όμως ότι σου δίνει και το china rising.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες λεω να κατεβασω καποιο battlefield. Ποιο μου προτεινετε εκτος απο το 3 (το εχω παιξει και δεν με αρεσε) ??? Εκτος απο battlefield υπαρχει καποιο αλλο παιχνιδι παρομοιο, που ειναι καλυτερο ???

 

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα trailer απο το 2142 αλλα δεν μου αρεσε το ολο σκηνικο. Το 2 ειναι παλιο θελω κατι σχετικα καινουργιο με ωραια γραφικα :)

Για single μιλαμε ; τοτε δεν ξερω πολλα καθως δεν εχω ακουμπησει το single απο κανενα battlefield αν και τα εχω αγορασμενα, δοκιμασε το bad company 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για single μιλαμε ; τοτε δεν ξερω πολλα καθως δεν εχω ακουμπησει το single απο κανενα battlefield αν και τα εχω αγορασμενα, δοκιμασε το bad company 2

Το "single" του 2 ήταν με bots.

Βέβαια είχαν το καλό ότι πάταγες να μπεις σε όχημα και πάντα έβγαιναν να σε αφήσουν.

Τι καλά bots. ^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "single" του 2 ήταν με bots.

Βέβαια είχαν το καλό ότι πάταγες να μπεις σε όχημα και πάντα έβγαιναν να σε αφήσουν.

Τι καλά bots. ^_^

αχχ τι μου θυμησες, θυμαμαι οταν μου ειχε πει ενας φιλος για το παιχνιδι το ειχα κατεβασει και επαιζα DRAGON VALLEY για ωρες μεχρι να μαθω να παιζω με το ελικοπτερο.Μετα το αγορασα και επαιζα μονο dragon valley μονο με ελικοπτερο.....γλυκες ανμνησεις !! (αληθεια στο bf2 ποτε δεν επαιξα on foot, περιεργο...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μιλαμε για Πλαισιο και BF 4 που ειδα παραπανω και λιγο ασχετο να γελασουμε

http://www.plaisio.gr/games/pc/pc-paixnidia-games/EA-Battlefield-4.htm  αποοτι φενεται 2 ατομα εχουν ηδη παιξει το παιχνιδι αλλιως δεν εξηγουνται αλλιως τα σχολια που εχουν γραψει για το παιχνιδι  :P .



Το china rising το έχουν μόνο το plaisio και το public νομίζω..

 

 

 

δηλαδη πχ στο πλαισιο, μεσα στην συσκευασια του παιχνιδιου θα εχει και το china rising?

 

ειναι το κλασσικο Limited Edition με δωρο το map αυτο,που το δινουν στις αρχες για αυτους που κανουν προπαραγγελια. Και αλλα καταστηματα βλεπω και το αναφερουν στο site τους οπως το Console Club,Seven Spots αρα για site που δεν το αναφερουν στην σελιδα τους καλυτερα να επικοινωνησεις με το καταστημα για να ρωτησεις.http://www.skroutz.gr/s/3077898/Battlefield-4-PC.html?keyphrase=battlefield+4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...