Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^ εντυπωσεις απο την οθονη της asus ? 

Αν και λιγο οφ τοπικ θα θελα κ εγω να μας πεις εντυπωσεις τι διαφορες ειδες στο bf4 γιατι σκεφτομαι κ εγω να την παρω αυτη απλα κολαω στο γεγονος οτι λενε οτι δεν εχουν την ιδια καλη απεικονιση σε σχεση με ips panel.Εσυ τι οθονη ειχες πριν?

Περιμενουμε απαντηση yiannis35 :P

Εντωμεταξυ μπηκα σημερα να τσεκαρω την τιμη της(Asus Vg248qe) κ απο 295 που την ειχα δει χθες την βλεπω σημερα στα 139 στο media markt κ λεω αποκλειεται καποια μαλακια εχει συμβει..Οποτε μπαινω στο site της media και ναι ειχα δικιο ηταν πολυ καλο για να ειναι αληθινο εκει ελεγε 339..Καποιο σκαλωμα εφαγε το site του skroytz.Αμα ισχυε θα επαιρνα 2 :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

^^

 

^ εντυπωσεις απο την οθονη της asus ? 

Off topic: Αν και δεν έχω την Asus γράφω εδώ @ #51 για τις πρώτες μου εντυπώσεις από την μετάβαση στα 144Hz με τη iiyama PL GB2488HSU-B1. Με λίγα λόγια τα 144Hz σε fps ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η οθονη φιλε ειναι απο τις καλυτερες αγορες που εχω κανει....120-144hz ειναι αλλη φαση.....το πακετο ειναι οτι θελεις και τα fps οπως λεει και ο black....περνα κανα bios στην g1 και θα πεταει :)......οσο για την απεικονιση.... οτι πληρωνεις περνεις..... παντως αξιζει τα λεφτα της :-D  :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σύστημα της υπογραφής,δεν είχα ποτέ crash! Ούτε πριν το patch,ούτε τώρα! Ούτε πρόβλημα με τα γραφικά που είδα ότι έγραψε κάποιος,ούτε με το c4(1-2 φορές που το χρησιμοποίησα έσκασε αμέσως),ούτε με το κill cam παρατήρησα κάτι!

Γενικά το παιχνίδι πάει καλύτερα από πριν εκτός από το netcode,που πραγματικά καμιά φορά μπορεί να αδειάσω μια γεμιστήρα σε κάποιον και να μην πάθει τίποτα και φυσικά αυτός να με φάει μετά με την μία!! Αν και σήμερα,5-6 γύρους που έπαιξα,δεν είχα ούτε εκεί θέμα! Δεν ξέρω τι παίζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σύστημα της υπογραφής,δεν είχα ποτέ crash! Ούτε πριν το patch,ούτε τώρα! Ούτε πρόβλημα με τα γραφικά που είδα ότι έγραψε κάποιος,ούτε με το c4(1-2 φορές που το χρησιμοποίησα έσκασε αμέσως),ούτε με το κill cam παρατήρησα κάτι!

Γενικά το παιχνίδι πάει καλύτερα από πριν εκτός από το netcode,που πραγματικά καμιά φορά μπορεί να αδειάσω μια γεμιστήρα σε κάποιον και να μην πάθει τίποτα και φυσικά αυτός να με φάει μετά με την μία!! Αν και σήμερα,5-6 γύρους που έπαιξα,δεν είχα ούτε εκεί θέμα! Δεν ξέρω τι παίζει....

είσαι ακόμα με τον 13.12;

τι γίνεται ρε γμτ πως είναι δυνατόν οι μισοί με amd να έχουν θέμα και οι άλλοι όχι;

έτσι μου έρχεται να το πετάξω τελειώς και να το ξανακατεβάσω να υπάρχει :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι ακόμα με τον 13.12;

τι γίνεται ρε γμτ πως είναι δυνατόν οι μισοί με amd να έχουν θέμα και οι άλλοι όχι;

έτσι μου έρχεται να το πετάξω τελειώς και να το ξανακατεβάσω να υπάρχει :P

Και τι να παιξεις ρε Χρισταρα??:P Τις αηδιες που παιζουν ολοι οι αλλοι http://www.gameslife.gr/top-10-videogames-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1-%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%82-2015 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι να παιξεις ρε Χρισταρα?? :P Τις αηδιες που παιζουν ολοι οι αλλοι http://www.gameslife.gr/top-10-videogames-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1-%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%82-2015  :D

η αλήθεια είναι ότι το έχω παρατήσει το παιχνίδι λόγω σχολής,αυτή την εβδομάδα μπήκα μετά απο 2+ μήνες να δω τι λέει το patch και απο δευτέρα μέχρι το καλοκαίρι αποχωρώ πάλι :P

το θέμα είναι ότι δεν κατάφερα να παίξω σωστά αυτές τις μέρες όσο και να το ήθελα.

τυχάια κρασαρίσματα,λίγο No sound/sound loop glitch,λίγο insta-spawn revive πως λέγεται και πάντα μα πάντα crash on exit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι,πέρασα τους 14.12! Αλλά ούτε με τους 13.12 είχα θέμα.

 

No sound/sound loop glitch έχω :P αλλά αυτό ήταν και πριν,όπως είναι και στο BF3.

 

 Αλήθεια,τα night maps που έλεγαν που είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια ώρα χτες και άλλη μια σήμερα.

 

Για εμένα, το συγκεκριμένο μπάλωμα, ξήλωμα ήταν.

 

Πολύ, πολύ χειρότερη εμπειρία στο σύνολο.

 

Netcode γτπ, hitreg το ίδιο.

 

Δεν ξέρω τί πείραξαν σε bullet vel/drop, πάλι αλλού γι' αλλού σημαδεύω. Επίσης, το active prot λειτουργεί σε οποιονδήποτε άλλο εκτός απο εμένα, όπως βλέπω.

 

Μου ρίχνει αεροπλάνο τους 2 πυραύλους, το ενεργοποιώ,  τρώω ζημιά. Ρίχνω εγώ, το ενεργοποιεί ο αντίπαλος, κυρία.

 

Αδειάζω το LAV σε άρμα 3(main cannon)+2(zuni rockets/rocket pods/etc) φορές...μου ρίχνει 3 και ψοφάω (με Α.Ρ. + react armor).

 

Τα animations σε knife takedowns έχουν γίνει σπαστά.

 

Όσο παίζω, τόσο βρίσκω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...