Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και λογικα 0 για disable?

 

ναι.

Η γνωμη σας για το winter patch?Κατα την γνωμη μου ειναι το χειροτερο...εκτος απο τα κοληματα που τρωει στο killcam το hitreg δεν εχει καμια σχεση με πριν σε moving target η σφαιρα περναει απο μεσα του χωρις kill τα c4 αργουν 2sec να σκασουν και καμια φορα δεν σκανε καθολου,οι στοχοι εξαφανιζονται σε zoom in κατασταση to bullet speed δεν ειναι το ιδιο..χθεσ απο τα 10 παιχνιδια που ξεκινησα τα 4 μπορεσα να τελειωσω στα υπολοιπα το game κολησε.....Μαλλον το hardline δεν παει τοσο καλα και η dice αποφασισε να καταστρεψει το bf.....

όταν βγαίνεις απο έναν σέρβερ το παιχνίδι κρασάρει πάλι;

και γω έχω θέματα με κρασαρίσματα ΑΛΛΑ μέχρι στιγμής απο χτες κατέβασα λίγο το OC και δεν είχα θέμα(χτες και σήμερα όσο έπαιξα)

Αυτο με το C4 το παρατήρησα και γω σήμερα,πάτησα να σκάσουν και καθυστέρησαν πάρα πολύ με αποτέλεσμα να με φάει το tank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο με το C4 το παρατήρησα και γω σήμερα,πάτησα να σκάσουν και καθυστέρησαν πάρα πολύ με αποτέλεσμα να με φάει το tank.

βρε λες με το patch να βάλανε στα c4 φυτιλι σαν τους δυναμιτες για αυτο να αργει να σκασει? :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.5 ωρίτσα, παραπάνω δεν άντεξα...

 

Crash on server exit: check

 

Messed up graphs, fps, etc: check

 

Μπάχαλο στη γρνικότερη συμπεριφορά: Αναμενόμενο.

 

1-2 μέρες αναμονή μήπως βγει κάποια "διορθωσούλα" και μετά όλα defaults, σβήσιμο settings κλπ και ρύθμιση πάλι.

 

Ειδικά στα γραφικά και στα σκαμπανεβάσματα στα fps, απάλευτη κατάσταση. Με HBAO κλπ τέρμα (όπως ακριβώς πριν την "αναβάθμιση") πολύ χειρότερη ποιότητα εικόνας (ίδιοι server με την τελευταία φορά που έπαιξα, ίδια όλα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέτρο, amd GPU έχεις;

μόνο σε amd έχω διαβάσει/δει crash on exit πάντα.

οι Πράσινοι δεν έχουν θέμα(τουλάχιστον 2 άτομα που ξέρω με την 970 και 770 αντίστοιχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον ψωνισαν απο αλλο μαγαζι.......

Ελαττωματικα c4 να τα παμε για rma....

 

πέτρο, amd GPU έχεις;

μόνο σε amd έχω διαβάσει/δει crash on exit πάντα.

οι Πράσινοι δεν έχουν θέμα(τουλάχιστον 2 άτομα που ξέρω με την 970 και 770 αντίστοιχα)

Στο συστημα της υπογραφης δεν εχω κρασαρισματα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαττωματικα c4 να τα παμε για rma....

 

Στο συστημα της υπογραφης δεν εχω κρασαρισματα...

το ξέρω για 970 και 770 :P  το έγραψα ότι οι πράσινοι ΔΕΝ έχουν θέμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέτρο, amd GPU έχεις;

μόνο σε amd έχω διαβάσει/δει crash on exit πάντα.

οι Πράσινοι δεν έχουν θέμα(τουλάχιστον 2 άτομα που ξέρω με την 970 και 770 αντίστοιχα)

Μια 7950, ναι.

 

Από τη στιγμή που η "αναβάθμιση" είναι της ΕΑ και όχι της ΑΜΔ, δε μπορώ να ρίξω το φταίξιμο στη 2η (είναι και AMD game, φαντάσου).

 

Αν κατάφεραν και τα έκαναν όλα μπρδλο χωρίς κάποια αλλαγή στη μηχανή των γραφικών (δεν ανακοινώθηκε κάτι τέτοιο, νομίζω)...τί να πω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρα μέχρι στιγμής το παιχνίδι κρασάρει σε 7770,7870,7950,290Χ χωρίς να έχει γίνει κάτι.

προσωπικά δοκίμασα και τον προηγούμενο beta driver και συνεχίζει τα ίδια.

αν πας στο event viewer θα δει ότι κρασάρει το atiκατι.dll μαζί με το bf4.exe

 

κάτι ρημάξανε πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, το να ψοφάει μόλις βγαίνω απο το server, δε με νοιάζει και πολύ (αν βγω, συνήθως το παρατάω έτσι κι αλλιώς).

 

Το in-game μπάχαλο στα γραφικά όμως, με ενοχλεί. Πολύ.

 

Κάποιες στιγμές σήμερα έβλεπα τέρατα στην οθόνη...για κάποια από αυτά φταίει το μπάλωμα (δεν εφαρμόζει τις επιλογές γραφικών).

 

Για κάποια από τα πιο "προχώ", κρατάω επιφυλάξεις γιατί με το ping να ανεβοκατεβαίνει από το 65 στο 110 συνέχεια δεν είμαι σίγουρος πως κάποια κουλά ήταν από τις αλλαγές ή από την επικοινωνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία,άρα δεν έχουν θέμα όλοι με amd κάρτες.

τι διάολο γίνεται πάλι.

είχα 3 μέρες μετά απο 3 μήνες για να ευχαριστηθώ παιχνίδι και μόνο σήμερα κατάφερα να παίξω 2+ώρες σερί χωρίς να γίνει κάτι.

εντωμεταξύ στην αλλαγή σέρβερ χωρίς να κλείσει το παιχνίδι δεν έχει θέμα.

Μόνο στο quit.

εχω δοκιμάσει με νεο profsave και τίποτα,με παλαιότερο catalyst και τίποτα.

Απο την άλλη σκέφτομαι,τόσο καιρό δεν είχα ποτέ κανένα θέμα πέραν του sound glitch(κοβότανε ο ήχος η άκουγες παράσιτα).Καιρός ήταν να αποκτήσω κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε παλι στο test range για να συνηθισει το χερι το καινουριο hit reg...απο κρασαρισματα χθες ουτε ενα....για τα fps drops εγω το εφτιαξα βαζοντας ολα τα heist disable και καρφωσα το cpu στα 4,5 24/7...frame pasing disable 14.12 drivers 170 resolution scale ola ultra εκτος απο τα φιλτρα(κλειστα)post low mesh high------fps caped 144 και παει κορδελα....120-144fps

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oTaD3uGl.jpg
The Greek Battlefield Community Fun Event: Greek Nights #11 (8/3/15)

Έναρξη: Κυριακή 8/3 21:00-23:00 (μισή ώρα νωρίτερα στο teamspeak της κοινότητας)
Server: The Greek Battlefield Community | TDM+ 400T | Nitrado.net

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη και οι φίλοι της κοινότητας.
Mode: Conquest Large
64 Players

Maps:
Lumphini Garden • Pearl Market
Propaganda • Sunken Dragon
Πλατφόρμα: PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...