Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λοιπόν σήμερα ύστερα απο δοκιμές, και με τον 14.12 και με τον 14.11.2 beta που έχει στο site η amd,το παιχνίδι κρασάρει τυχαία.

μπορεί στη 1 ώρα μπορεί στα 10 λεπτά.

Απο κει και πέρα,ανεξαρτήτως driver όταν πατάω quit και exit,βγάζει τις γραμμές δεξιά και πρίν κλείσει τελείως το παράθυρο

Bf4.exe has stopped working και το error απ το event viewer είναι aticκάτι.dll το πρόβλημα και το bf4.exe μαζί του.

 

παράξενο να δουλεύουν όλα κομπλέ,καιρός να αποκτήσω πρόβλημα και γω,τι ολος ο κόσμος είχε κάποτε :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Icenex, υπάρχουν ακόμα τα topics στο Battlefield.gr και το τι είχε ειπωθεί.

 

Πάντως απ' όσο ξέρω (γιατί έχω καιρό να παίξω BF), ο Powersam δεν έχει κάνει κάτι αντίστοιχο από τότε.

 

Τώρα για Battlefield 2, θυμάται και ο Xtrm. :P
(και νομίζω ήταν ο λόγος που γράφτηκα στο Insomnia. ^_^)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Icenex, υπάρχουν ακόμα τα topics στο Battlefield.gr και το τι είχε ειπωθεί.

 

Πάντως απ' όσο ξέρω (γιατί έχω καιρό να παίξω BF), ο Powersam δεν έχει κάνει κάτι αντίστοιχο από τότε.

 

Τώρα για Battlefield 2, θυμάται και ο Xtrm. :P

(και νομίζω ήταν ο λόγος που γράφτηκα στο Insomnia. ^_^)

Ναι διαβασα καποια απο αυτα απο περιεργεια για να μαθω τι ειχε συμβει και ολα αυτα λογω οτι καποιος πεταξε κατηγοριες οτι ο powersam ειναι cheater πραγμα που με εκανε εντυπωση γιατι το παιδi οποτε το ειχα πετυχει σαν αντιπαλο δεν θα τον ελεγα οτι ειναι cheater.Περα απο το προφιλ του που ειναι χαμηλο σε στατιστικα κ ας λενε ορισμενοι οτι επαιζαν τοτε σε unranked servers για το τοτε δεν μπορω να ξερω(bf3 η πιο παλια) για το 4 ομως ξερω με σιγουρια οτι επειδη ειμαστε απλα μια παρειστικη squad και αν παιζουμε παιζουμε παρεα κ σπανια παιζει ο καθενας μονος του στο 4 τουλαχιστον δεν παιζουμε σε σερβερ που ειναι unranked οποτε το προφιλ του αντικατοπτριζει το skill του.

Για να ξεκαθαρισω κατι μην φανει περιεργο ολο αυτο, το παιδι το ξερω λιγο καιρο οποτε κ δεν ξερω την προιστορια του απλα μπηκα στην διαδικασια να τον υπερασπιστω περα απο το γεγονος οτι ανηκουμε πλεον στην ιδια squad και οτι βαση του προφιλ του κ απο προσωπικη εμπειρια που τον ειχα σαν αντιπαλο δεν ισχυει κατι τετοιο.Και τελος για να μην παρει κ την υπολοιπη squad η μπαλα γιατι κατα καιρους μας ανεβαζουν κ κατεβαζουν cheateria, τι στιγμη που ουτε no recoil εχουμε ουτε αλλου ειδους accessories να το πω και ετσι.

Αυτα τα ολιγα σορρυ αν κουρασα αλλα δεν πειραζει να λεμε κ τιποτα να περναει η ωρα στην δουλεια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα το Update, καταφερε κανεις να κανει το fraps να δουλεψει? ενω βγαζει κανονικα τα fps στην επιφανεια εργασιας, στο bf δεν φαινεται. Δεν το δοκιμασα σε αλλο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κανέναν λόγο.

Δεν μου είχε παρουσιάσει το παραμικρό οσες ώρες το είχα και έτρεχε στο σύστημα της υπογραφής.

Αντίθε τα το fraps καταναλώνει άπειρους πόρους μπροστά του για να γράψει κάτι.

αλλιώς dxtory :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

raptr για να σου γονατίζει το σύστημα όταν παίζει bf και να σε πετάει στο 20λεπτο χωρίς λόγο :P

Το Raptr φταιει γιαυτο ή το BF4 που μεχρι και σημερα εχει ακομα θεματακια???Γιατι σε αλλα παιχνιδια εγω αυτο δεν το εχω πετυχει με Raptr απο πισω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνωμη σας για το winter patch?Κατα την γνωμη μου ειναι το χειροτερο...εκτος απο τα κοληματα που τρωει στο killcam το hitreg δεν εχει καμια σχεση με πριν σε moving target η σφαιρα περναει απο μεσα του χωρις kill τα c4 αργουν 2sec να σκασουν και καμια φορα δεν σκανε καθολου,οι στοχοι εξαφανιζονται σε zoom in κατασταση to bullet speed δεν ειναι το ιδιο..χθεσ απο τα 10 παιχνιδια που ξεκινησα τα 4 μπορεσα να τελειωσω στα υπολοιπα το game κολησε.....Μαλλον το hardline δεν παει τοσο καλα και η dice αποφασισε να καταστρεψει το bf.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Icenex, υπάρχουν ακόμα τα topics στο Battlefield.gr και το τι είχε ειπωθεί.

 

Πάντως απ' όσο ξέρω (γιατί έχω καιρό να παίξω BF), ο Powersam δεν έχει κάνει κάτι αντίστοιχο από τότε.

 

Τώρα για Battlefield 2, θυμάται και ο Xtrm. :P

(και νομίζω ήταν ο λόγος που γράφτηκα στο Insomnia. ^_^)

i am all over the place!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...