Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε σεις...No recoil και δεν το θεωρούν cheat?

 

Δλδ οι υπόλοιποι που το τρώμε στη μάπα, είμαστε μλκς?

 

Επίσης...το παλικάρι είναι αυτός που στο Metro τον κυνηγούσε μια ολόκληρη ομάδα και δεν γυρνούσε να πυροβολήσει γιατί θα φαινόταν το cheat? Στο βίντεο που κάνουν το πείραμα με τη μέγιστη αποσταση που πρέπει να είσαι για 1shot/kill?

 

Sorry, αλλά για εμένα πέφτει άκυρο και σε αυτόν και στην ομάδα του.

 

Όπως και σε μια άλλη ελληνική ομαδούλα που κάποτε, στο 2, έστηνε αγώνες με θυγατρική της για να ανεβάζει stats και τους απαύτωσε μεγαλοπρεπώς η ΕΑ.

 

Αναβαθμίζω τώρα, ίσως μπω αργότερα να δω τί γίνεται.

Τα ιδια λεω και εγω αλλα δυστυχως δεν το εντοπιζουν τα anticheat που εχουν σαν προστασια οποτε ο κοσμος το εχει τουμπανο κ εμεις κρυφο καμαρι να το πω κ στην γλωσσα μας.Για το 1shot/kill που λες αναφερεσαι σε συγκεκριμενο οπλο??

ΓΙα ποιον λες πεφτει ακυρο γιατι αν εννοεις την δικη μας ομαδα τοτε σε ευχαριστω γιατι με τα λεγομενα σου με βγαζεις σωστο οτι με το να πεταει καποιος κατηγοριες για ενα ατομο παιρνει ολους η μπαλα.

Αν μπορεις βαλε λινκ με το εν λογω βιντεο

Για το αλλο το εχω ακουσει απο τα παλιοτερα μελη της ομαδας μου τι ειχε παθει αυτη η ομαδα που εστηνε παιχνιδια για να ανεβασει στατιστικα..Αλλα δεν θυμαμαι λεπτομεριες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ιδια λεω και εγω αλλα δυστυχως δεν το εντοπιζουν τα anticheat που εχουν σαν προστασια οποτε ο κοσμος το εχει τουμπανο κ εμεις κρυφο καμαρι να το πω κ στην γλωσσα μας.Για το 1shot/kill που λες αναφερεσαι σε συγκεκριμενο οπλο??

ΓΙα ποιον λες πεφτει ακυρο γιατι αν εννοεις την δικη μας ομαδα τοτε σε ευχαριστω γιατι με τα λεγομενα σου με βγαζεις σωστο οτι με το να πεταει καποιος κατηγοριες για ενα ατομο παιρνει ολους η μπαλα.

Αν μπορεις βαλε λινκ με το εν λογω βιντεο

Για το αλλο το εχω ακουσει απο τα παλιοτερα μελη της ομαδας μου τι ειχε παθει αυτη η ομαδα που εστηνε παιχνιδια για να ανεβασει στατιστικα..Αλλα δεν θυμαμαι λεπτομεριες..

 

Υπάρχει συγκεκριμένο βίντεο, έψαξα στα γρήγορα στο ΥΤ αλλά δεν το πέτυχα.

 

Κάποιοι από αυτούς που το έφτιαξαν, υποθέτω πως κόβουν βόλτες εδώ μέσα οπότε ίσως μας βοηθήσουν.

 

Ήταν για το συγκεκριμένο όπλο που χρησιμοποιούσε ο παλίκαρος σε εκείνο το γύρο (όχι sniper rifle) και έκαναν το πολύ απλό:

 

Στέκομαι πχ 5 βήματα από τον οχτρό - headshot - ψοφάει.

 

Στέκομαι 6 - - ψοφάει.

 

Στέκομαι 8 - - δεν ψοφάει (έδειχνε η healthbar του ταυτόχρονα).

 

Στη συνέχεια, παρέθεσαν το βίντεο από τον αγώνα όπου ο τύπος από όπου κι αν έριχνε, τους σκότωνε με τη μία και στη συνέχεια δείχνουν να τον έχουν πάρει όλοι μαζί στο κατόπι και να μην τολμάει να τους ρίξει (αφού έτσι θα έκανε μπαμ το φαινόμενο)...καταλήγει με "ξύρισμα" αν θυμάμαι σωστά η εικόνα.

 

Όσο για το σκηνικό στο 2...2 ήταν οι "μεγάλες/γνωστές" ομάδες τότε...δεν είναι δύσκολο να βρεθεί ποιά από τις 2 ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκανα πρόσφατα αναβάθμιση στο pc και σκέφτομαι να αγοράσω το battlefield 4 κυρίως για το multiplayer κομμάτι του.

 

Η τιμή που συμπεριλαμβάνει game + updates δηλαδή το "Battlefield 4 Premium Edition" είναι 50€ απο την origin που είναι τραγική.

 

Υπάρχει κάποια καλύτερη προσφορά απο αλλού να το πάρω; Δεν το βρίσκω κάτω απο ~35€.

 

Φαντάζομαι το σκέτο αρχικό παιχνίδι (~10€) δεν αξίζει χωρίς τα expansion ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες λιγο πιο πισω (2-3 σελιδες) Νομιζω απο διαφορετικα stores αν τα παρεις (απλο απο 1 και το premium απο αλλο) βγαινει στα 25-30

40$ θέλει το Battlefield 4 Premium (απο 15) άρα τελείωσε η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει συγκεκριμένο βίντεο, έψαξα στα γρήγορα στο ΥΤ αλλά δεν το πέτυχα.

 

Κάποιοι από αυτούς που το έφτιαξαν, υποθέτω πως κόβουν βόλτες εδώ μέσα οπότε ίσως μας βοηθήσουν.

 

Ήταν για το συγκεκριμένο όπλο που χρησιμοποιούσε ο παλίκαρος σε εκείνο το γύρο (όχι sniper rifle) και έκαναν το πολύ απλό:

 

Στέκομαι πχ 5 βήματα από τον οχτρό - headshot - ψοφάει.

 

Στέκομαι 6 - - ψοφάει.

 

Στέκομαι 8 - - δεν ψοφάει (έδειχνε η healthbar του ταυτόχρονα).

 

Στη συνέχεια, παρέθεσαν το βίντεο από τον αγώνα όπου ο τύπος από όπου κι αν έριχνε, τους σκότωνε με τη μία και στη συνέχεια δείχνουν να τον έχουν πάρει όλοι μαζί στο κατόπι και να μην τολμάει να τους ρίξει (αφού έτσι θα έκανε μπαμ το φαινόμενο)...καταλήγει με "ξύρισμα" αν θυμάμαι σωστά η εικόνα.

 

Όσο για το σκηνικό στο 2...2 ήταν οι "μεγάλες/γνωστές" ομάδες τότε...δεν είναι δύσκολο να βρεθεί ποιά από τις 2 ήταν.

εδώ είσαι

http://forum.battlefield.gr/viewtopic.php?f=39&t=560&hilit=powersam

 

 

επίσης μιλάς για τους GROF τότε ;) με european forces,αλλά δεν έκανε κάτι η ΕΑ,η clanbase βάρεσε!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ είσαι

http://forum.battlefield.gr/viewtopic.php?f=39&t=560&hilit=powersam

 

 

επίσης μιλάς για τους GROF τότε ;) με european forces,αλλά δεν έκανε κάτι η ΕΑ,η clanbase βάρεσε!

 

Να είσαι καλά...έτσι για να μαθαίνουν οι νεότεροι και να θυμούνται οι παλαιότεροι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω τα ιδια τραβηξα μπαμ και κατω ελεος ποια.

Και δε μου εφτανε αυτο εφαγα και crash στο final stand!

Απο οσο ξερω κατι τετοιο δεν υπαρχει στο 4 εκτος αν σε φαει με aimbot με κανενα sniper στο κεφαλι...Τωρα βεβαια οτι και να πω δεν ειμαι γνωστης οποτε ισως λεω κ μαλακιες...

Οσο για τον powersam δεν τον ρωτησα ακομη γιατι δεν τον πετυχα στο Ts αλλα απο το φορουμ απο αυτα που διαβασα εκανε την μαλακια και το χρησιμοποιησε σε εκεινον τον αγωνα κ στο τελος το παραδεχτηκε.

Προφανως δελεαστηκε κ το χρησιμοποιησε μονο τοτε γιατι το προφιλ του ακομη κ στο Bf3 ειχε χαμηλα στατιστικα 1.03 kd και κατι παρομοιο τωρα στο 4 αρα προφανως απο τα λιγα συμπαιρενω οτι το εκανε μια φορα τον πιασανε κ τωρα του βγηκε το ονομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως απο οτι διαβαζω λογω patch για λιγες μερες δεν θα υπαρχουν cheats. Ειδα και στο unknowncheats οτι ολα ειναι outdated.

Enjoy για λιγες μερες ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οσο ξερω κατι τετοιο δεν υπαρχει στο 4 εκτος αν σε φαει με aimbot με κανενα sniper στο κεφαλι...Τωρα βεβαια οτι και να πω δεν ειμαι γνωστης οποτε ισως λεω κ μαλακιες...

Οσο για τον powersam δεν τον ρωτησα ακομη γιατι δεν τον πετυχα στο Ts αλλα απο το φορουμ απο αυτα που διαβασα εκανε την μαλακια και το χρησιμοποιησε σε εκεινον τον αγωνα κ στο τελος το παραδεχτηκε.

Προφανως δελεαστηκε κ το χρησιμοποιησε μονο τοτε γιατι το προφιλ του ακομη κ στο Bf3 ειχε χαμηλα στατιστικα 1.03 kd και κατι παρομοιο τωρα στο 4 αρα προφανως απο τα λιγα συμπαιρενω οτι το εκανε μια φορα τον πιασανε κ τωρα του βγηκε το ονομα.

Τα public profiles για αυτούς που παίζουν οργανωμένα σε ομάδες, δεν λένε τίποτα. Τα περισσότερα παιχνίδια τους είναι unranked.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...