Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τοτε πως εξηγεις οτι στο live φαινοταν ποιος ειχε no recoil και ποιος οχι.

 

 

 

Στο 99% των ατόμων που έβλεπα δεν υπήρχε ανάκρουση στα όπλα.

Επειδή έχω δει διάφορα με το spectator αλλού σημαδεύεις αλλού δείχνει κλπ μην το εμπιστέυεσαι

Υπαρχει καπου επιλογη για το mantle ή ειναι on by default με cat 14.12?

στις επιλογές γραφικών,ορίζεις αν θες DX11 η mantle πάνω αριστερά.

για να γίνει η αλλαγή θα πρέπει να βγείς και να ξαναμπείς στο παιχνίδι.Προσωπικά έμπαινα στο test range γύρναγα τα settings που ήθελα και μετά έμπαινα σε σερβερ να πάιξω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το update φαίνεται καλό,είναι πιο smooth το παιχνίδι με πολλά bugs να έχουν διορθωθεί! Τουλάχιστον έτσι κατάλαβα με 2 rounds που έπαιξα. 

 

Από'κει και πέρα στους 2 αυτούς γύρους που έπαιξα δεν προλάβαινα ούτε την "σκανδάλη" να πατήσω!! Δεν ξέρω αν φταίει το netcode που άλλαξαν ή αν έτυχε να παίσω σε cheaters αλλά στον 1ο γύρο είχα 1/9 k/d και στον 2ο 8/20!!! Γενικά έχω k/d ratio 1.25 και τέτοιο σκορ (1/9 κ ιδικά 8/20) δεν έκανα ούτε όταν έπαιξα πρώτη φορά bf4!! Επίσης να τονίσω ότι τα παιχνίδια ήταν σε διαφορετικό server και πίστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εποχές BF3, προπέρσινα ξινά σταφύλια. Δεν στιγματίζω κανέναν σας, εκείνος είναι στιγματισμένος στη δική μου συνείδηση. End of story.

Τεσπα οπως το ειπες....

 

Και εγω νεος ειμαι στο game(28 level)αλλα απο οτι εχω καταλαβει πρεπει να παιζει αρκετο cheat γενικα και εχω ψιλοχαλαστει.

Kαλα δεν ειναι τοσο τραγικά απλα παιζει πολυ No recoil που οπως εξηγω πιο κανω δεν το θεωρουν κατι ουτε στο esl και ολοι οσοι παιζουν εκει ειναι με no recoil.

Περα απο αυτο αν συναντησεις Aim/wallhack καλο ειναι να πατάς ενα quit αν ο σερβερ δεν εχει active admin ή εστω voteban.

 

Στο 99% των ατόμων που έβλεπα δεν υπήρχε ανάκρουση στα όπλα.

Επειδή έχω δει διάφορα με το spectator αλλού σημαδεύεις αλλού δείχνει κλπ μην το εμπιστέυεσαι

Δεν ειναι τοσο αξιοπιστο το ξέρω αλλα σε συγκεκριμενα ατομα εδειχνε recoil και σε αλλα οχι δηλαδη το spectate διαλεγε σε ποιον να δειξει recoil και σε ποιον οχι?Οκ καποιοι πληρωσανε για no recoil αφου δεν το θεωρουν κατι ουτε στο esl αδικα το συζητάμε.

Απλα εγω το θεωρω και αυτο cheat κ ουσιαστικα ειπα την γνωμη μου κ πιστεψε με πολλοι απο την squad μου/μας σκεφτονται να το παρουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά απο πολύ καιρό,μπήκα σήμερα να δω και γω τις αλλαγές.

4/4 που βγήκα απ το παιχνίδι για να αλλάξω σέρβερ,λίγο πρίν κλείσει το παιχνίδι τρώω crash.

ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το update φαίνεται καλό,είναι πιο smooth το παιχνίδι με πολλά bugs να έχουν διορθωθεί! Τουλάχιστον έτσι κατάλαβα με 2 rounds που έπαιξα. 

 

Από'κει και πέρα στους 2 αυτούς γύρους που έπαιξα δεν προλάβαινα ούτε την "σκανδάλη" να πατήσω!! Δεν ξέρω αν φταίει το netcode που άλλαξαν ή αν έτυχε να παίσω σε cheaters αλλά στον 1ο γύρο είχα 1/9 k/d και στον 2ο 8/20!!! Γενικά έχω k/d ratio 1.25 και τέτοιο σκορ (1/9 κ ιδικά 8/20) δεν έκανα ούτε όταν έπαιξα πρώτη φορά bf4!! Επίσης να τονίσω ότι τα παιχνίδια ήταν σε διαφορετικό server και πίστα.

Αν εχεις καιρο να παιξεις αυτο παθαινεις τα αντανακλαστικά σου εχουν παει βροντο περα απο αυτο παιζει ρολο κ τι Mode επαιζες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλάχιστον με λίγο ψάξιμο δεν είμαι ο μόνος  ευτυχώς.

Εχω να παίξω πάνω απο 3 μήνες η αλήθεια είναι και δεν θυμόμουν που πάνε τα 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις καιρο να παιξεις αυτο παθαινεις τα αντανακλαστικά σου εχουν παει βροντο περα απο αυτο παιζει ρολο κ τι Mode επαιζες?

 

Παίζω σχεδόν καθημερινά!! Conquest παίζω συνήθως

 

 

Μετά το update,το crash πάει σύννεφο..

 

Εγώ ακόμα δεν έχω φάει crash

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω σχεδόν καθημερινά!! Conquest παίζω συνήθως

 

 

Εγώ ακόμα δεν έχω φάει crash

Αν εισαι ποδαρατος σε CQ και πας σαν τον John Rambo τοτε λογικο το σκορ σου και αν τρωει base rape η ομάδα σου.

Crash ούτε εγω ειχα χθες που επαιξα..εκτος αν εγινε κανενα update σημερα και δω αλλα αποτελεσματα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εισαι ποδαρατος σε CQ και πας σαν τον John Rambo τοτε λογικο το σκορ σου και αν τρωει base rape η ομάδα σου.

Crash ούτε εγω ειχα χθες που επαιξα..εκτος αν εγινε κανενα update σημερα και δω αλλα αποτελεσματα :P

σήμερις βγήκε το πατς.

Και γω μόνο γι αυτό τον λόγο μπήκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εισαι ποδαρατος σε CQ και πας σαν τον John Rambo τοτε λογικο το σκορ σου και αν τρωει base rape η ομάδα σου.

Crash ούτε εγω ειχα χθες που επαιξα..εκτος αν εγινε κανενα update σημερα και δω αλλα αποτελεσματα :P

 

Ρε συ icenex αν,αν,αν....όπως παίζω πάντα έτσι έπαιξα και σήμερα!! Baserape δεν έφαγε η ομάδα μου και μάλιστα κέρδισε και στους 2 γύρους!! Το update βγήκε σήμερα και για αυτό ακριβός μιλάω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικότερα έχει αλλάξει πάλι λίγο η κίνηση στους παίκτες,και απαιτεί να είσαι πιο γρήγορος στις κινήσεις.

το παιχνίδια αγγίζει BF3 σε ορισμένα σημεία μπορώ να πω.

γουστάρω επίσης το κόκκινο σταυρό στα headshots,να ξέρουμε και που βαράμε πλέον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ icenex αν,αν,αν....όπως παίζω πάντα έτσι έπαιξα και σήμερα!! Baserape δεν έφαγε η ομάδα μου και μάλιστα κέρδισε και στους 2 γύρους!! Το update βγήκε σήμερα και για αυτό ακριβός μιλάω...

Ποιος εισαι στο origin?Ε τοτε  επεσες στην περιπτωση σε καλους παιχτες εκτος αν σε εφαγε 20 φορες το ιδιο ατομο τοτε μιλαμε για cheat.Ε μα τι να πω περα απο το αν αφου δεν μπορω να ξερω τι εγινε στα 2 παιχνιδια που επαιξες τι στιγμη που δεν ημουν παρων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

triba21sp στο origin

 

Καλά λογικό να μην ξέρεις τι έγινε! :P  Απλά εγώ ανέφερα τι έγινε σε μένα! Θα δείξει στα επόμενα παιχνίδια που θα παίξω το βραδάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις...No recoil και δεν το θεωρούν cheat?

 

Δλδ οι υπόλοιποι που το τρώμε στη μάπα, είμαστε μλκς?

 

Επίσης...το παλικάρι είναι αυτός που στο Metro τον κυνηγούσε μια ολόκληρη ομάδα και δεν γυρνούσε να πυροβολήσει γιατί θα φαινόταν το cheat? Στο βίντεο που κάνουν το πείραμα με τη μέγιστη αποσταση που πρέπει να είσαι για 1shot/kill?

 

Sorry, αλλά για εμένα πέφτει άκυρο και σε αυτόν και στην ομάδα του.

 

Όπως και σε μια άλλη ελληνική ομαδούλα που κάποτε, στο 2, έστηνε αγώνες με θυγατρική της για να ανεβάζει stats και τους απαύτωσε μεγαλοπρεπώς η ΕΑ.

 

Αναβαθμίζω τώρα, ίσως μπω αργότερα να δω τί γίνεται.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...