Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να γιατί δεν έχεις mantle.

Γιατί κάθεσαι με τοσο παλιό driver;

κατέβασε τον 14.12

κατέβασε το DDU μπες safe mode κάνε επαγκατάσταση τον catalyst μέσα απ το DDU

και μετά πέρνα τον 14.12

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αααα μάλιστα! Ε ήμουν ευχαριστημένος και είπα να μην κάνω δοκιμές...έτσι και αλλιώς δεν νομίζω ότι θα έχω διαφορά με την 7770 και καινούριους drivers,ιδικά στα παιχνίδια που παίζω! Ή κάνω λάθος?  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

O νικητης του τριτου Giveway ειναι το μελος μας powersam21

κερδιζει το πανέμορφο Mouse X5 και το Μousepad R2

 

nAxCEJI.jpg

 

Eυγενικη προφορα της εταιριας http://www.itnest.gr

Τα συγχαρητηρια μας και καλη επιτυχια σε ολους στα επομενα giveaways.

 

 

Συγχαρητήρια στον γνωστό πλέον cheater!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια στον γνωστό πλέον cheater!

http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/powersam21/stats/195458396/pc/

Επειδη το εχω το παιδι στην squad μου λες βλακειες μπες δες τα στατιστικα του.Κ για την ιστορια η h3ro squad ουτε το γνωστο no recoil δεν έχουμε βάλει οπώς έχουν πολλοι απο τις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες...Οποιός ειδε το τελευταιο 5 vs 5 πρωταθλημα μεταξυ ελληνικων ομαδων είδε στα Live απο live stream σε twitch ποσα ατομα παιζανε με aek heavy barrel και το οπλο σε full burst ουτε που κουνιοτανε.Τεσπα εφοσον αυτο δεν το μπαναρουν ουτε στο esl κ εγω προσωπικα το θεωρω cheat ληγω εδω την συζητηση δεν πηγα να κανω flame απλα θεωρω αδικο να ακουω οτι εχουμε cheateria στην ομαδα τι στιγμη που ουτε No recoil δεν βαζουμε σαν ομαδα.Οσοι βαλανε cheat eite φαγανε ban ειτε kick οσοι παιζουμε ειμαστε legit.Thats all..Tωρα αν οντως συνεχιζεις να το πιστευεις αυτο(για οποιονδηποτε απο την ομαδα μας) μπορεις να κανεις spectate και record με βιντεο και στειλτο στην ΕΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/powersam21/stats/195458396/pc/

Επειδη το εχω το παιδι στην squad μου λες βλακειες μπες δες τα στατιστικα του.Κ για την ιστορια η h3ro squad ουτε το γνωστο no recoil δεν έχουμε βάλει οπώς έχουν πολλοι απο τις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες...Οποιός ειδε το τελευταιο 5 vs 5 πρωταθλημα μεταξυ ελληνικων ομαδων είδε στα Live απο live stream σε twitch ποσα ατομα παιζανε με aek heavy barrel και το οπλο σε full burst ουτε που κουνιοτανε.Τεσπα εφοσον αυτο δεν το μπαναρουν ουτε στο esl κ εγω προσωπικα το θεωρω cheat ληγω εδω την συζητηση δεν πηγα να κανω flame απλα θεωρω αδικο να ακουω οτι εχουμε cheateria στην ομαδα τι στιγμη που ουτε No recoil δεν βαζουμε σαν ομαδα.Οσοι βαλανε cheat eite φαγανε ban ειτε kick οσοι παιζουμε ειμαστε legit.Thats all..Tωρα αν οντως συνεχιζεις να το πιστευεις αυτο μπορεις να κανεις spectate και record με βιντεο και στειλτο στην ΕΑ.

 

Μάλλον είσαι νέος στο battlefield. Όλοι ξέρουν το instakill που είχε βάλει ο Νίκος και τον έπιασαν οι Heat και το ban που είχε φάει. Μάλλον εσύ λες βλακείες λοιπόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το spectator στο BF4 δεν δείχνει την ανάκρουση των όπλων.

Τοτε πως εξηγεις οτι στο live φαινοταν ποιος ειχε no recoil και ποιος οχι.

 

Μάλλον είσαι νέος στο battlefield. Όλοι ξέρουν το instakill που είχε βάλει ο Νίκος και τον έπιασαν οι Heat και το ban που είχε φάει. Μάλλον εσύ λες βλακείες λοιπόν.

Για ποια εποχη μιλας?

Και για να σου απαντησω ναι ειμαι νεος στο BF δεν επαιζα πιο παλια στο 4 αρχισα να παιζω αν μιλας για οτι ειχε aimbot/wallhack στο 3 ή κ πιο πίσω δεν μπορω να το ξερω εγω ξερω για το τωρα κ μονο που κοιτας το προφιλ του καταλαβαινεις οτι δεν εχει κατι.

Αμα μιλας για προπερσινα ξυνα σταφυλια συγνωμη αλλα δεν ξερω τι ειχε παιχτει κ σημασια εχει τι κανει στο BF4 τωρα.Και για την ιστορια δεν ειναι οτι ειμαι ο δικηγορος του απλα πετας ετσι κατηγοριες για teamate και αμεσως ολοι θα βγαλουν συμπερασμα οτι ολοι κανουμε το ιδιο κοινως μας στιγματιζεις ολους σαν squad οποτε ειναι λαθος να πετας ετσι κατηγοριες για κατι που εγινε στο παρελθον κ σε αλλο παιχνιδι τι στιγμη που τωρα μιλαμε για το bf4.

Και επειδη δεν ξερω τι ειχε παιχτει θα τον ρωτησω προσωπικα μολις μπει στο ts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε πως εξηγεις οτι στο live φαινοταν ποιος ειχε no recoil και ποιος οχι.

 

Για ποια εποχη μιλας?

Και για να σου απαντησω ναι ειμαι νεος στο BF δεν επαιζα πιο παλια στο 4 αρχισα να παιζω αν μιλας για οτι ειχε aimbot/wallhack στο 3 ή κ πιο πίσω δεν μπορω να το ξερω εγω ξερω για το τωρα κ μονο που κοιτας το προφιλ του καταλαβαινεις οτι δεν εχει κατι.

Αμα μιλας για προπερσινα ξυνα σταφυλια συγνωμη αλλα δεν ξερω τι ειχε παιχτει κ σημασια εχει τι κανει στο BF4 τωρα.Και για την ιστορια δεν ειναι οτι ειμαι ο δικηγορος του απλα πετας ετσι κατηγοριες για teamate και αμεσως ολοι θα βγαλουν συμπερασμα οτι ολοι κανουμε το ιδιο κοινως μας στιγματιζεις ολους σαν squad οποτε ειναι λαθος να πετας ετσι κατηγοριες για κατι που εγινε στο παρελθον κ σε αλλο παιχνιδι τι στιγμη που τωρα μιλαμε για το bf4.

Και επειδη δεν ξερω τι ειχε παιχτει θα τον ρωτησω προσωπικα μολις μπει στο ts.

 

Εποχές BF3, προπέρσινα ξινά σταφύλια. Δεν στιγματίζω κανέναν σας, εκείνος είναι στιγματισμένος στη δική μου συνείδηση. End of story.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...