Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.skroutz.gr/s/3077898/Battlefield-4-PC.html

35ευρω για το Battlefield 4 premium??Και δεν το αγοραζω καλυτερα με 12 κουτατο να βαλω τα υπολοιπα στην τσεπη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.skroutz.gr/s/3077898/Battlefield-4-PC.html

35ευρω για το Battlefield 4 premium??Και δεν το αγοραζω καλυτερα με 12 κουτατο να βαλω τα υπολοιπα στην τσεπη?

Αυτή ειναι η απλή έκδοση του Bf4 δεν περιλαμβάνει τα DLC...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ξερω αλλα σιγα μην δωσει 2 φορες την αξια του παιχνιδιου για χαρτες.Παρολο που μπορει να ειναι καλοι και να παιζει κοσμος,απο πλευρας αποδοσης ειναι τελειως τρελο και παραλογο.Κλασσικη EA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένταξει όταν βγήκε το παιχνίδι έκανε 50-60 το απλό κ δεν ξέρω πόσο το premium.Εγώ το πήρα έτσι όπως το λινκ που έστειλες μονο που τότε που το πηρα έκανε 30 κ μετά τσίμπησα κ το Premium μέσω μεξικάνικου origin (vpn) στα 23 ευρώ..Και δεν ειναι μόνο χάρτες αλλα και όπλα..Όσο για το αν αξίζει ειναι όντως λίγο τσιμπήμενη η τιμή για τώρα που τελείωσε το όλο θέμα του Premium γιατί ουσιαστικά αυτο που άξιζε είναι οτι ειχες πρόσβαση νωρίτερα στα νέα maps με οτι συνέπαγεται με αυτό.Ευτυχώς που ύπαρχουν προσφορές κατα καιρούς και μπορείς να τα τσιμπήσεις σε καλύτερες τιμές απλα θέλει υπομονη κ να έχεις το νού σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν ειναι μονο αυτο.Πριν κατι σελιδες παλι διαβαζα για προβλημα με συνδεση και με τους Servers,τοσο καιρο μετα απο την κυκλοφορια του παιχνιδιου.Απλα απαραδεκτο απο την εταιρια,ασε που τωρα θα πεσουν ολοι με τα μουτρα στο Hardline.

Ασε που για αυτον που γουσταρει τα Fps μπορει να αγορασει και το Titanfall http://www.skroutz.gr/s/4316002/Titanfall-PC.html?keyphrase=titanfallμε αλλα 13 ευρω και ετσι με 25ευρω να εχει και το Battlefield 4 και το Titanfall,και να του μεινουν και 10ευρω στην τσεπη για αλλα παιχνιδια πχ απο Steam.

 

Δεν λεω για καποιον που πηρε την Premium απο τις αρχες του παιχνιδιου και παιζει ακομα και τωρα σιγουρα αξιζει.Αλλα για καποιον που θελει να παιξει για χαβαλε ε ενταξυ 35ευρω ειναι πολλα ρε καταραμενη EA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν ειναι μονο αυτο.Πριν κατι σελιδες παλι διαβαζα για προβλημα με συνδεση και με τους Servers,τοσο καιρο μετα απο την κυκλοφορια του παιχνιδιου.Απλα απαραδεκτο απο την εταιρια,ασε που τωρα θα πεσουν ολοι με τα μουτρα στο Hardline.

Ασε που για αυτον που γουσταρει τα Fps μπορει να αγορασει και το Titanfall http://www.skroutz.gr/s/4316002/Titanfall-PC.html?keyphrase=titanfallμε αλλα 13 ευρω και ετσι με 25ευρω να εχει και το Battlefield 4 και το Titanfall,και να του μεινουν και 10ευρω στην τσεπη για αλλα παιχνιδια πχ απο Steam.

 

Δεν λεω για καποιον που πηρε την Premium απο τις αρχες του παιχνιδιου και παιζει ακομα και τωρα σιγουρα αξιζει.Αλλα για καποιον που θελει να παιξει για χαβαλε ε ενταξυ 35ευρω ειναι πολλα ρε καταραμενη EA

Αυτό με τους σερβερς εγω που παίζω καθημερινά κ έχω 1000+ ωρες το μόνο που συναντάω είναι όταν κανουν συντήρηση κ αυτο αν δεν κάνω λάθος γίνεται συγκεκριμένη μερα της εβδομάδος κ έχουν προειδοποιήσει οι άνθρωποι κ το βλεπεις στο battlelog για να λέμε του στραβού το δίκιο τώρα. Εμενα στις τόσες ωρες έχω συναντήσει θεμάτα αλλά οχι τόσο τραγικά οσο τα παρουσιάζουν μερικοί.

Όσο για το αν αξίζει σε αυτό συμφωνούμε δεν αξίζει να το πάρεις τώρα εκτός αν πρόκειται να το λιώσεις το παιχνίδι...Εμένα με τις τόσες ώρες τα έχει βγάλει τα λεφτά του(καψιμο) :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τους σερβερς εγω που παίζω καθημερινά κ έχω 1000+ ωρες το μόνο που συναντάω είναι όταν κανουν συντήρηση κ αυτο αν δεν κάνω λάθος γίνεται συγκεκριμένη μερα της εβδομάδος κ έχουν προειδοποιήσει οι άνθρωποι κ το βλεπεις στο battlelog για να λέμε του στραβού το δίκιο τώρα. Εμενα στις τόσες ωρες έχω συναντήσει θεμάτα αλλά οχι τόσο τραγικά οσο τα παρουσιάζουν μερικοί.

Όσο για το αν αξίζει σε αυτό συμφωνούμε δεν αξίζει να το πάρεις τώρα εκτός αν πρόκειται να το λιώσεις το παιχνίδι...Εμένα με τις τόσες ώρες τα έχει βγάλει τα λεφτά του(καψιμο) :P

αφού και εσύ σαν και εμένα βρουκόλακας είσαι :P όλο το βράδυ σαν εμένα καίγεσαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού και εσύ σαν και εμένα βρουκόλακας είσαι :P όλο το βράδυ σαν εμένα καίγεσαι :P

Χαχα έτσι είναι αλλα παίζω με την squad αλλιώς βαριέμαι να παίξω μόνος.Έτσι μαζευομαστε 4-6 άτομα κάθε βράδυ μετα την δουλειά, μιλάμε με Teamspeak κάνουμε και το χαβαλέ μας κ να σου το κάψιμο.Αν έχεις καλή παρέα που λέμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/562740226106265344/834353638/

Τελικά μετά από πολύ καιρό επανήλθα πίσω στα καλά μου....

Μεγάλη αλλαγή σε σερβερ με λίγους παίχτες.Το hitreg  ήταν παράδεισος χωρίς λαγκαρισματα και τέτοια.Νομίζω ότι δεν θα ξαναπαίξω σε 64αρι σερβερ.

 

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/562724610137853696/834353638/

Kαι εδώ μια προσπάθεια με lmg.Εντάξει απλά είναι σούπερ overpowered αυτά τα όπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινουργιος στο battlefield και το εχω λιωσει.Εχω το premium edition και τωρα ειμαι 17lvl.Ολοι οι σερβερ που υπαρχουν ειναι αυτοι που δειχνουν στο server browser στην ιστοσελιδα;Υπαρχουν σερβερς μονο με ελληνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

R87oupl.jpg

The Greek Battlefield Community Fun Event : Greek Nights #7 (8/2/15)

Έναρξη: Κυριακή 8/2 21:00-23:00 (μισή ώρα νωρίτερα στο teamspeak της κοινότητας)

Server: The Greek Battlefield Community | TDM+ 400T | Nitrado.net

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη και οι φίλοι της κοινότητας.
Mode: Conquest Large
64 Players

Maps:
Caspian Border • Gulf Of Oman
Operation Firestorm • Operation Metro
Πλατφόρμα: PC


Καινουργιος στο battlefield και το εχω λιωσει.Εχω το premium edition και τωρα ειμαι 17lvl.Ολοι οι σερβερ που υπαρχουν ειναι αυτοι που δειχνουν στο server browser στην ιστοσελιδα;Υπαρχουν σερβερς μονο με ελληνες;


Καλως ηρθες στην παρεα φιλε εδω ειναι ολοι οι Ελληνικοι servers αυτη την στιγμη.
Greek Battlefield Servers
Θα χαρω να σε δω την Κυριακη και στο event της κοινοτητας.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...