Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρώτον δεν είπα κανέναν μαλάκα είπε οτι σαν λαός έχουμε την μαλακία να μην παραδεχόμαστε οτι υπάρχει κάποιος καλύτερος έχει διαφορά...Δέυτερον εγώ εξαρχής έβαλα το βίντεο για το πόσο καλός οδηγός είναι, δεν έγραψα κοίταχτε κάνει πάρτυ κ τους εχει φαει όλους..Το βίντεο το έβαλα καθαρά επείδη μπαινόβγαινει έτσι στο κτίριο αποφέυγει stinger και οτι τον είχε lockarei με αυτόν τον τρόπο κ επειδή ξέρει να καλυφτεί κ σαν να μην έφτανε αυτό σκότωνε κ κόσμο που ήτανε μέσα.

Ps. Οσο για σένα δεν σε πρόσβαλα αν ξαναδιαβάσεις τι έγραψα κ δεις το νοήμα αυτων που εγραψα θα καταλαβείς οτι έβγαλες λάθος συμπέρεσμα αλλα όπως κ να έχει εγω σου ζητώ συγνώμη.

Δεν υπαρχει κανενα προβλημα και αν σου μιλησα καπως αποτομα ζητω και εγω συγνωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Icenex απο την πλευρα μου εχω να πω οτι συμφωνω με αυτα που λες.Τα πιστευω και εγω.Με την διαφορα οτι εδω επειδη απαντησα στον gildo γιαυτο ειπα κατι αρνητικο.

Οταν ειδα το βιντεο φωναξα αμεσως τον αδερφο μου και του λεω "Μητσοοο ελα να δεις τι κανει ενα παλικαρι με το little bird....κοιτα πως μπαινοβγαινει στο κτηριο λες και το χειριζεται με το μυαλο του και το παει οπου θελει....βεβαια εχει camparei μονο στο C και ειναι μονο απο golmud..."

 

Εδω στο insomnia απαντησα μονο στον gildo γιαυτο εγραψα μονο την αρνητικη πλευρα.Λογικο να φαω κραξιμο εφοσον δεν καθησα να αναλυσω.Αλλα απο την αλλη αστο να παει στο διαολο :-D  Τι πας και με κρινεις με μια προταση μου με 5 λεξεις? χαχαχα

 

ΥΓ:Παρατησα να προσπαθω να οδηγησω heli απο τις πρωτες μερες του battlefield bad company 2 χαχαχα Ποτε δεν ειπα οτι γ@μ@ω και δερνω.Ξερω πολυ καλα οτι ειναι δυσκολο ειδικα αυτα που κανει ο τυπος.Απλα κουβεντα να γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Icenex απο την πλευρα μου εχω να πω οτι συμφωνω με αυτα που λες.Τα πιστευω και εγω.Με την διαφορα οτι εδω επειδη απαντησα στον gildo γιαυτο ειπα κατι αρνητικο.

Οταν ειδα το βιντεο φωναξα αμεσως τον αδερφο μου και του λεω "Μητσοοο ελα να δεις τι κανει ενα παλικαρι με το little bird....κοιτα πως μπαινοβγαινει στο κτηριο λες και το χειριζεται με το μυαλο του και το παει οπου θελει....βεβαια εχει camparei μονο στο C και ειναι μονο απο golmud..."

 

Εδω στο insomnia απαντησα μονο στον gildo γιαυτο εγραψα μονο την αρνητικη πλευρα.Λογικο να φαω κραξιμο εφοσον δεν καθησα να αναλυσω.Αλλα απο την αλλη αστο να παει στο διαολο :-D  Τι πας και με κρινεις με μια προταση μου με 5 λεξεις? χαχαχα

 

ΥΓ:Παρατησα να προσπαθω να οδηγησω heli απο τις πρωτες μερες του battlefield bad company 2 χαχαχα Ποτε δεν ειπα οτι γ@μ@ω και δερνω.Ξερω πολυ καλα οτι ειναι δυσκολο ειδικα αυτα που κανει ο τυπος.Απλα κουβεντα να γινεται.

Στη γενικότητα ήθελα να μιλήσω κ απλά πήρε εσας η μπάλα οσον αφορά την νοοτροπια του έλληνα κ εξηγησα τους λόγους..Απλά έχω βαρεθεί να ακούω απο έλληνες σιγά τι έκανε κ εκεινή την μέρα απλά το πήρα στραβά απο όσο έπρεπε ενώ δεν έιπατε κ κατι τραγικό τωρα που να ξαναβλέπω τα μηνύματα.Όσο για το παλικάρι σωστή ήταν η παρατηρησή σου αλλά όπως είδες αυτό ήταν τακτική ώστε να προλαβαίνει να χώσει το μικρο χελι μέσα στο κτίριο γιατί προφανως μετα απο τόσο ξύλο που έδωσε έγινε στόχος απο πολλούς αντιπάλους..Γουστάρω τέτοια βιντεάκια γιατί μετα απο αυτό έκατσα κ έπαιξα κ εγώ κ μια μέρα έδωσα ξύλο σε πολύ κόσμο γιατί δανείστα την στρατηγική του παιδιού κ πως ρίχνει τα αεροπλάνα αφου σε  έναν γύρο έριξα  πολύ κόσμο κ ειμαι άσχετος με το μικρο ελικόπτερο μάλλον έπεσα σε χειρότερους νουμπάδες απο μένα...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/558113462373945152/282175430/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κανεις 40 kills σε τοσο λιγο χρονο που εχεις ασχοληθει με το heli δειχνει οτι το εχεις.Για μενα συνεχισε το και θα δεις μετα απο λιγο καιρο τι χαμο θα κανεις.Μετα βρισκεις το δικο σου στυλ και δοκιμαζεις διαφορα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα βελτιωσε λιγο το σημαδι, 2% accuracy ειναι λιγο.

 

Ασχετο. Τα παιχνιδια του steam και να μην τα ξαναεγκαταστησεις μετα απο φορματ παιζουν αν βαλεις το προηγουμενο path σωστα (σε ξεχωριστο δισκο αποτο λειτουργικο, οπως και το origin). Στο origin υπαρχει τετοια δυνατοτητα? Κατι παιζει με τα win 8 που εχω και λεω να δοκιμασω τα 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα στην παρέα και από μένα.

το προφιλ μου

http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/TH3_BL4CK_T1G3R/stats/1206175260/pc/

(μια γνωμη απ τους πιο εμπειρους για την εξέλιξη μου θα ήθελα, και κάνα δυο συμβουλές, καλοδεχούμενες ) :D
έχω πολύ καιρό να παίξω βεβαια.

λίγο κάτι προβλήματα, λίγο cod2 (ναι, το παλιό) με τα φιλαράκια.

τέλος πάντων,

θα ήθελα να ρωτήσω αν τώρα μπορούσα να τσιμπήσω ένα dlc, ποιο παίζεται περισσότερο?

απλά ενημερωτικά ρωτάω, γιατί το σκεφτόμουν να περνα ένα, αν και λέω να κάνω λίγο υπομονή και όταν μπορέσω να πάρω ένα premium.
 

 

Ι.Γ: αν δεν σας έχω πρήξει, και έχετε την καλοσύνη, καμια συμβουλή για τα snipers, γιατί τα χω δει σκούρα και τα γουστάρω πολύ.

 

(συνήθως παίζω assault, η engineer)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ασχοληθεί με το μικρο αντε να έχω 10 ώρες παίξει κ αυτό δεν ξέρω αν μετράει σαν συνοδηγός οπότε παιζει να έχω παίξει λιγότερο στο μεγαλο έχω ασχοληθεί λίγο παραπάνω.Εξου κ το λίγο accuracy γιατί πάει πολύ γρήγορο το ρημάδι κ δεν μπορούσα να στοχευσω καλά.Pro δεν πιστέυω να γίνω αλλά θα το πετάω ψιλοκαλα αν ασχοληθω αλλα ξέρω πιο ειναι το ταβάνι μου...

overpower οσο για αυτό που ρωτάς ολο και κάτι θα υπαρχει για την περιπτωση σου..κατι παρόμοιο ειχα βρει εγω στο youtube για αυτο που ρωτάς.

Τίγρη όσο για σένα καλύτερα πάρε Premium παρα να δώσεις λεφτα για ενα dlc γιατί αν εχεις σκοπο να παρεις αργοτερα premium θα πληρωσεις άδικα το dlc όποτε για μένα κάνε υπομονη η μαζεψε λεφτά κ παρε premium κατευθειαν.

Όσο για sniper δες το σχετικό βιντεάκι(ενα μονταζ απο αρκετες καλες στιγμες του) θεωρώ είναι απο τα καλύτερα aggressive recon που έχω δει στο bf4 οπότε μπορείς να κλεψεις μερικές ιδέες κ αν δεν κανω λάθος έχει στο κανάλι του συμβουλές που να γίνεις καλυτερος στο sniping...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστω για τον χρονο σου. εχω να παιξω κανα 2μηνο, αντε να δουμε τι θα κανουμε.

εχεις μεγαλο δικιο για τα dlc.

μαλλον ειναι η "λυσσα" και καλα να δω και τα αλλα μαπς, αλλα θα κανω υπομονη να παω για το πρεμιουμ.

 

μπάι δε γουέι καπου εδω σ'εχασα, δλδ, δεν καταλαβα το τι εννοεις.

 

Δεν έχω ασχοληθεί με το μικρο αντε να έχω 10 ώρες παίξει κ αυτό δεν ξέρω αν μετράει σαν συνοδηγός οπότε παιζει να έχω παίξει λιγότερο στο μεγαλο έχω ασχοληθεί λίγο παραπάνω.Εξου κ το λίγο accuracy γιατί πάει πολύ γρήγορο το ρημάδι κ δεν μπορούσα να στοχευσω καλά.Pro δεν πιστέυω να γίνω αλλά θα το πετάω ψιλοκαλα αν ασχοληθω αλλα ξέρω πιο ειναι το ταβάνι μου...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο πήγαινε για τα παιδιά που μου απάντησαν πιο πάνω που είχα σε ενα ρεπορτ 39 κιλλ με το μικρο ελικόπτερο...

 

ΛοΛ. οκ Φιλε μου. xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφατο game με scout. Αρχισα να το μαθαινω. Πηγα να κανω τα κολπα του αλλου στην golmud αλλα δεν τα καταφερα. Παντα καπου επιανε το heli....

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/560751650084882816/306097358/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

R87oupl.jpg

The Greek Battlefield Community Fun Event : Greek Nights #6 (1/2/15)

Έναρξη: Κυριακή 1/2 21:00-23:00 (μισή ώρα νωρίτερα στο teamspeak της κοινότητας)

Μετά το event θα γίνει η κλήρωση του δεύτερου Giveaway live από το www.twitch.tv/lazygreektv
Πάρτε μέρος και κερδίστε! Οι συμμετοχες ειναι ανοιχτές μέχρι την Κυριακη 1/2 στις 21:00.


Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη και οι φίλοι της κοινότητας.
Mode: Conquest Large
64 Players

Maps:
Dawnbreaker - Flood Zone
Hainan Resort - Zavod311
Kάθε δεύτερη Κύριακη θα γίνεται event σε DLC στις 8/2 παίζουμε Second Assault
Πλατφόρμα: PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O νικητης του δευτερου Giveway ειναι το μελος μας gech κερδιζει το Headset ΗΧ8 της εταιρίας Keep Out
και την σουίτα προστασίας υπολογιστή Kaspersky Anti-Virus 2015

s0A3nNH.png
Eυγενικη προφορα της εταιριας http://www.itnest.gr

Τα συγχαρητηρια μας και καλη επιτυχια σε ολους στα επομενα giveaways.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί στα ultra τα γραφικά μου είναι τόσο χάλια? Ειδικά το LOD είναι για κλάμματα. Βλάστηση κτλπ είναι ορατά μόνο για μερικά μέτρα. Καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...