Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι στο pc, το αγοραζεις απο origin. Δεν ξερω αλλα "καταστηματα" που να σου δινουν τα keys πιο φθηνα. 1 εκδοση ειναι, με την οποια μπορεις να παιξεις και single και multi.


Εντάξει το άτομο ξέρει να οδηγάει το μικρο heli οχι μαλακίες...Μου το έδειξαν κάτι παιδιά στο πλατούν κ είπα να το μοιραστώ κ εγώ μαζί σας...

γαμαει ο τυπος.

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν δεν εχει αντιπαλο με τανκ και aa τοτε κανει παρτυ.Τοσο χαμηλα που πεταει ειναι ευκολος στοχος για το τανκ και για rpg ακομα.Απορω με τους αντιπαλους πως δεν τον εριξαν.Αν ξερεις με το τανκ και snipareis μεχρι και jet μπορεις να ριξεις.Εχει και τον αλλο απο την squad που του κανει repair απο οτι βλεπω.Αναλογως και με ποιον αντιπαλο παιζεις,αν υπαρχει οργανωμενη ομαδα απεναντι σου δεν μπορεις να κανεις και πολλα χωρις υποστηριξη.Για αυτο πολλες φορες κανουν τρελα σκορ απο τη στιγμη που δεν υπαρχει συνεργασια στην αλλη ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Golmud Railway...point C.Σπανια τον ειδα σε αλλες σημαιες,και καθολου σε αλλα μαπς.

Αυτο ακριβώς εκεί έχει την καλύτερη κάλυψη μιας κ το έχει να μπαινοβγαίνει στο κτίριο τόσο έυκολα..οσο για άλλα maps πήγαινε να δεις στο κανάλι του κ σε άλλα map τι κάνει το παλικάρι...

Ps. Αυτήν την μαλακία έχουμε σαν λαός κ αυτό πηγαίνει σε σενα ζηση κ στον gildo δεν θα απαντούσα αλλα επειδή βρήκε συμπαραστάτη ο gildo.Θα το πω τώρα είτε το πιστέυετε μερικοί απο σας είτε όχι υπάρχουν καλύτεροι οδηγοί απο εσας όπως κ σίγουρα καπου εκει έξω θα υπάρχει καλύτερος οδηγος κ απο αυτο το παλικάρι.Αντι να κάθεστε να προσπαθείτε να μειωσετε το ποσο καλος είναι με δικαιολογίες τύπου δεν ήξερε η άλλη ομάδα κτλ δεν θα σας πέσει ο κωλος να παραδεχτείτε το πόσο καλός ειναι κάποιος σε κάτι..φιλικά πάντα οτι είπα..απλα το ακούω συχνά στο bf4 σιγά μώρε τι έκανε κτλ..

Πάρτε ενα μιχ τότε κ βγάλτε το ίδιο συμπεράσμα οτι απλα πάντα παίζει με νουμπάδες αντίπαλους κ οτι δεν ξερουν να τον φάνε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ειπα οτι ειμαι ο καλυτερος οδηγος η οτι αυτος ειναι noobas?Αυτο που ειπα ειναι οτι πεταει πολυ χαμηλα και ειναι ευκολος στοχος.Σιγουρα υπαρχουν πολλοι καλοι παικτες στο παιχνιδι αλλα αν παιζεις και με ομαδα αυτο γινεται πολυ πιο ευκολο.Πολλες φορες μπαινουν ατομα απο ενα platoon και παιζουν  μονο για την squad τους.Το ιδιο σκορ θα κανει καποιος αλλος που παιζει μονος του χωρις να τον βοηθαει κανεις?Οσο για αυτο που θεωρεις  μ.....α και πηγαινε σε μενα εχω να σου πω οτι ηταν ατυχες το παραδειγμα σου.Σεβομαι ολους τους παικτες σε οποιο επιπεδο και να ειναι και μακαρι να εκαναν και οι αλλοι το ιδιο.Δεν εχω κατι μαζι σου απλα αυτο με προσβαλει απο τη στιγμη που βγαζεις ευκολα συμπερασματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ειπα οτι ειμαι ο καλυτερος οδηγος η οτι αυτος ειναι noobas?Αυτο που ειπα ειναι οτι πεταει πολυ χαμηλα και ειναι ευκολος στοχος.Σιγουρα υπαρχουν πολλοι καλοι παικτες στο παιχνιδι αλλα αν παιζεις και με ομαδα αυτο γινεται πολυ πιο ευκολο.Πολλες φορες μπαινουν ατομα απο ενα platoon και παιζουν  μονο για την squad τους.Το ιδιο σκορ θα κανει καποιος αλλος που παιζει μονος του χωρις να τον βοηθαει κανεις?Οσο για αυτο που θεωρεις  μ.....α και πηγαινε σε μενα εχω να σου πω οτι ηταν ατυχες το παραδειγμα σου.Σεβομαι ολους τους παικτες σε οποιο επιπεδο και να ειναι και μακαρι να εκαναν και οι αλλοι το ιδιο.Δεν εχω κατι μαζι σου απλα αυτο με προσβαλει απο τη στιγμη που βγαζεις ευκολα συμπερασματα.

Πρώτον δεν είπα κανέναν μαλάκα είπε οτι σαν λαός έχουμε την μαλακία να μην παραδεχόμαστε οτι υπάρχει κάποιος καλύτερος έχει διαφορά...Δέυτερον εγώ εξαρχής έβαλα το βίντεο για το πόσο καλός οδηγός είναι, δεν έγραψα κοίταχτε κάνει πάρτυ κ τους εχει φαει όλους..Το βίντεο το έβαλα καθαρά επείδη μπαινόβγαινει έτσι στο κτίριο αποφέυγει stinger και οτι τον είχε lockarei με αυτόν τον τρόπο κ επειδή ξέρει να καλυφτεί κ σαν να μην έφτανε αυτό σκότωνε κ κόσμο που ήτανε μέσα.

Ps. Οσο για σένα δεν σε πρόσβαλα αν ξαναδιαβάσεις τι έγραψα κ δεις το νοήμα αυτων που εγραψα θα καταλαβείς οτι έβγαλες λάθος συμπέρεσμα αλλα όπως κ να έχει εγω σου ζητώ συγνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

σαν λαός έχουμε την μαλακία να μην παραδεχόμαστε οτι υπάρχει κάποιος καλύτερος

 

Αληθές αυτό. Δεν ισχύει για όλους, αλλά υπάρχουν πολλοί Έλληνες παίχτες που έχουν αυτή την νοοτροπία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά.. έχω BF4 Digital Deluxe, δηλαδή μόνο China Rising από τα DLC. Αξίζει να πάρω το premium στα 35 ευρώ, ή i. Να μείνω όπως είμαι γιατί δεν έχει πολύ νόημα το BF4 Premium, ii. να αγοράσω μεμονομένα 1-2 DLC που θα βγει στην ουσία κάπου στα 25 ευρώ, iii. Να περιμένω λίγο καιρό, γιατί λόγω κυκλοφορίας και BF:H, να πέσουν κι άλλο οι τιμές τους;

 

Έχω φτάσει Level 31 στο BF4, θελω να πω, δεν είμαι και κανένας έμπειρος παίχτης, κάποιες ώρες έχω παίξει μόνο, αλλά σκέφτομαι να πάω και στα άλλα DLC για τις πίστες και ότι άλλο μπορεί να προσφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν νομίζεις ότι θα δαπανήσεις πάρα πολλές ώρες και βαρέθηκες τους χάρτες που παίζεις πάρτο.

Αν απλά βαρέθηκες και θες να δεις όλους τους χάρτες+όπλα και τη γενικότερη εμπειρία σαν σύνολο πάρτο πάλι.

Αν απλά σκέφτεσαι να το πάρεις για να το έχεις,όχι βέβαια μην το πάρεις περίμενε και βλέπεις.

 

όσο για το λέβελ,και γω 132 είμαι και εξακολουθώ να μην γνωρίζω το παιχνίδι :P

 

μπορείς να το βρεις και απο εδω φτηνότερα

http://www.kinguin.net/category/3135/battlefield-4-premium-dlc-ea-origin-key/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Xristara... επειδή παίζω όσο μπορώ (αρκετά περιορισμένος χρόνος), αλλά και έχω σκοπό να παίξω κι άλλο... ας το αγοράσω από τώρα, γιατί να έχω πρόσβαση στα πάντα. Κοιτούσα στο isthereanydeal και δεν περίμενα ότι θα υπάρχουν και άλλες καλύτερες προσφορές.. οπότε έψαξα και βρήκα και λίγο φτηνότερα, στα 26 ευρώ (αυτό στα 19.95 είναι out of stock), και πάω να το χτυπήσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι το πήρα μέσω μεξικάνικου Origin που το είχε προσφορά 27 δολάρια (αν θυμαμαι καλα) γυρώ στα 23-24 ευρω έδωσα.. Τώρα δεν ξέρω πόσο κάνει.Το κοίτάξα το ίδιο είναι κ εκεί τώρα 30 ευρώ σου βγαίνει πάπαλα η προσφορά στο μεξικό. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...