Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δεύτερο Giveaway μολις άρχισε πάρτε μέρος και κερδίστε!

 

HROlx6I.jpg

 

Η Ελληνική Κοινότητα Battlefield εξασφάλισε σε συνεργασία με την I.T.Nest, μια σειρά προϊόντων της Keep Out

τα οποία θα δοθούν μετά από κλήρωση στα μέλη της κοινότητας που θα συμμετάσχουν στους διαγωνισμούς.

Για να λάβετε συμμετοχή στους διαγωνισμούς διαβάστε το παρακάτω θεμα battlefield.gr/giveaway

 

Καλή επιτυχία σε όλους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ποιοι ειναι κατα την γνωμη σας οι καλυτεροι ελληνες παιχτες (assault,engineer,support,recon)(vehicles,jets,boats)και πιο το καλυτερο team.

εγω ^^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιοι ειναι κατα την γνωμη σας οι καλυτεροι ελληνες παιχτες (assault,engineer,support,recon)(vehicles,jets,boats)και πιο το καλυτερο team.

 

 

ελεγα να κανουμε ενα γκαλοπ για τους παιχτες και τα teams...προσωπικα δεν ενδιαφερομαι να μπω σε ομαδα.Για μενα το θεμα ομαδας εχει κλεισει μαζι με το esl.....

δεν έχει σαφή απάντηση αυτό που αναφέρεις.

Για μένα πχ κορυφαίος έλληνας παίκτης σε οχήματα είναι ο paplambros απο GRFS,δες και το κανάλι του στο youtube να πάρεις άποψη.

Για τις υπόλοιπες κλάσεις δεν μπορείς να έχεις σαφή άποψη,ο καθένας θα πεί τον γνωστό/φίλο/ότιθες για να τονώσει μια ομάδα,αντίστοιχα η άλλη ομάδα μπορεί να πει το ανάποδο.

Τα παιδιά απο heat παίζουν πάρα πολύ καλά μιας και είναι ανταγωνιστική ομάδα,παίρνει μέρος σε αγώνες κλπ.Σαφώς και δεν μπορώ να πώ ότι δεν αξίζουν μιας και έχω παίξει μαζί τους και έχουν ωραίες τακτικές και γνωρίζουν τους χάρτες και έχουν χημεία σαν ομάδα(όπως και κάθε ομάδα μπορεί να παίξει σωστά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χρησταρα συμφωνω απολυτα μαζι σου ο pap ειναι παιχτης που κανει την διαφορα.Νομιζω οτι το θεμα το εθεσα λαθος γιατι το bf ειναι game που θελει ομαδικοτητα και τακτικη καλο ειναι λοιπον οι νεοι παιχτες να μπαινουν σε ομαδες γιατι ετσι θα μαθουν να παιζουν το objective και θα βρουν πιο ευκολα τον ρολο τους μεσα στο παιχνιδι οποτε βαλτε ακυρο στο ποστ :-)  :-) .

Μια προτροπη για οσους παιζουν η θελουν να παιξουν reacon:Αφηστε τις ταρατσες τα βουνα και τα λαγκαδια δεν βοηθατε την ομαδα σας και δεν γινεστε καλυτεροι......Παιξτε reacon και οχι απλα ενα sniper

Επεξ/σία από yiannis35
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πράγμα με τις ταράτσες είναι λίγο άσχημο... αλλά αφού υπάρχει, δεν μπορείς να κάνεις κια πολλά :/ Και εγώ σαν noob μπήκα στον πειρασμό κάποιες φορές αλλά τελικά προτιμώ να παίρνω assault και να γαζώνω κόσμο face to face !! :P

 

Αυτός ο pap... έχει κάποιο κανάλι στο youtube;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πράγμα με τις ταράτσες είναι λίγο άσχημο... αλλά αφού υπάρχει, δεν μπορείς να κάνεις κια πολλά :/ Και εγώ σαν noob μπήκα στον πειρασμό κάποιες φορές αλλά τελικά προτιμώ να παίρνω assault και να γαζώνω κόσμο face to face !! :P

 

Αυτός ο pap... έχει κάποιο κανάλι στο youtube;

Δεν εχει νοημα φιλε και εκνευριζεις και τους υπολοιπους που τρεχουν απο flag σε flag για να καλυψουν το κενο που δημιουργειται απο τους "ταρατσατους"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το άτομο ξέρει να οδηγάει το μικρο heli οχι μαλακίες...Μου το έδειξαν κάτι παιδιά στο πλατούν κ είπα να το μοιραστώ κ εγώ μαζί σας...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To multiplayer το παιζετε σε PC ή κονσολα;

 

Θελνω να αγορασω το ΒΦ4 για να δοκιμασω την καρτα γραφικων στο λαπτοπ G500, ποια εκδοση χρειαζομαι για να μπω στο multiplayer? Από που μπορω να το κατεβασω ή να το αγορασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...