Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά τη διαβάζω ότι και καλά πρέπει να βάλω win8ρια  για να έχω drx11.1 γραφικά στο παιχνίδι ,και ότι η κάρτες της nvidiaδεν  ειποστιρίζουν ακόμα...εγώ  εχω την gtx670 και με το aida64 και μετο GPU-Z.0.6.4 διαπιστώνω ότι υποστηρίζω στο hardware το drx11.1 θεωρητικά εάν βγει το παιχνίδι και έχει ενημερώσει το software θα το κάνει update-install και θα είμαι οκ.
γιατί και καλά πρέπει να πάρεις σήρα gtx 7χχχ και να βάλεις οποσντήποτε win8ρια 

 

 

post-79644-0-95428800-1379175775_thumb.jpg

post-79644-0-03014900-1379175779_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ούτε με σφαίρες... (pun intended)!

 

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-4-cd-key-compare-prices/  , ήδη κάτω από 40€ το απλό (αφού και από το site digital παίρνεις)

και το πολύ 25€ για το premium (ναι, μπορώ να περιμένω να πέσει τόσο όπως έκανα και στο 3).

 

Μη σου πω 15-20€ για το απλό 4 (russian keys ftw...)  και 2' για ρυθμίσεις κάθε 3-4 μήνες.

 

 

Λέτε να τη βγάλουμε και φέτος με καμια ρώσικη έκδοση στα 15 ευρώ; :P Στο BF3 πάντως με είχε βολέψει μια χαρά.

 

http://plati.ru/asp/find.asp?searchstr=battlefield+4&checkwords=&x=-1048&y=-85

 

Στα 30€ και συνεχίζουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

metro ll ultra+x4 ssao+sweetfx+physx+1200p=1,5g

 

παντος εγω δεν ειχα θεμα με τα 2g που ειμουν ουτε στο bioshock ουτε στο hitman

Το Metro Last Light ούτε 1GB δεν έφτασε με 2xSSAA..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τις recommended απαιτήσεις δε μου είναι απολύτως ξεκάθαρο. Δηλαδή εγώ με την GTX660 θα μπορώ να το παίξω στα ανώτατα γραφικά με ΑΑ σε ανάλυση 1920Χ1080 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από τα Recommended υπάρχουν και τα High-Specs που είναι για Ultra/AA/1400/1600P

 

Εσύ λογικά θα μπορείς να παίξεις με μίξη High/Ultra noAA 1080P με κάνα 40άρι καρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει τροπος να παιξουμε την beta χωρις να εχουμε αγορασει το medal of honour, battlefield 3, και preorder το 4.?

 

Ναι, αλλά με λίγες ημέρες καθυστέρηση. Η exclusive (μη χέσω) ανοίγει 1η Οκτωβρίου και η open (που ενδιαφέρει εσένα) ανοίγει στις 4 Οκτωβρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...