Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 χρόνος bf4.70317 kills

1173 ώρες παιχνιδιού.

Χωρίς να έχω καμία σχέση με το gaming επέλεξα να μπλέξω με το bf4.

Ειχα παίξει παλιά το bf2 αλλά για λίγο καιρό.Ότι και να λέμε , όσα κακά και να έχει το παιχνιδι δεν μπορούμε να ξεκοψουμε από αυτό.

Η καλύτερη μου στιγμή στο bf4 ηταν όταν ανακάλυψα το Aek971 και με

χώρισε η κοπέλα μου.

Οι παλιοί αν θέλουν ας ποσταρουν την εμπειρία τους με το παιχνίδι.

Θεος :lol: :lol: :lol:  Μου θυμιζεις κατι video στο youtube και καλα που χωριζει ο αλλος για να λιωνει lol :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω 1 χρόνο με το 4 δεν έχω ακόμα αλλά θα γράψω την εμπειρία μου όπως ξεκίνησε ο στάθης.

λοιπόν.

ισχύει ότι είναι κάτι που δεν μπορώ να αφήσω,όπως δεν μπορούσα να αφήσω και το 3 παρά τις μόνο 130ώρες που έχω στο συγκεκριμένο

722ώρες στο 4,πραγματικά έχω περάσει ωραίες στιγμές τα βράδια με τα παιδία στο TS,με τους H3RO,με τους GRFS,με τους HAF και τα greek nights.

Απο αυτό γνώρισα την υπόλοιπη κοινότητα,άτομα κοντινά και μακρινά που δεν είχαμε καμία επαφή παρα μόνο απ το παιχνίδι.

γνώρισα και αγάπησα το MG4 αλλά ακόμα δεν μπορώ να αποκτήσω muscle memory για το συγκεκριμένο μιας και χρησιμοποιώ 2 pc με διαφορετικά mouse settings αλλά παίζω και στα 2 με το ίδιο ποντίκι.

Μακάρι να είχα καλύτερο σύστημα ώστε να είχα και καλύτερη συνολική ευχαρίστηση(οπτική)απ το παιχνίδι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω 1 χρόνο με το 4 δεν έχω ακόμα αλλά θα γράψω την εμπειρία μου όπως ξεκίνησε ο στάθης.

λοιπόν.

ισχύει ότι είναι κάτι που δεν μπορώ να αφήσω,όπως δεν μπορούσα να αφήσω και το 3 παρά τις μόνο 130ώρες που έχω στο συγκεκριμένο

722ώρες στο 4,πραγματικά έχω περάσει ωραίες στιγμές τα βράδια με τα παιδία στο TS,με τους H3RO,με τους GRFS,με τους HAF και τα greek nights.

Απο αυτό γνώρισα την υπόλοιπη κοινότητα,άτομα κοντινά και μακρινά που δεν είχαμε καμία επαφή παρα μόνο απ το παιχνίδι.

γνώρισα και αγάπησα το MG4 αλλά ακόμα δεν μπορώ να αποκτήσω muscle memory για το συγκεκριμένο μιας και χρησιμοποιώ 2 pc με διαφορετικά mouse settings αλλά παίζω και στα 2 με το ίδιο ποντίκι.

Μακάρι να είχα καλύτερο σύστημα ώστε να είχα και καλύτερη συνολική ευχαρίστηση(οπτική)απ το παιχνίδι.

Ε ενταξυ για το συστημα το εχουμε πει γιαυτο υπαρχουν οι αγγελιες ολο και καμια καλη προσφορα οικονομικη μπορεις να πετυχεις(βλεπε R9 280x στα 140).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οθόνη χρειάζομαι φίλε μου :P

περιμένω να γίνει μαζί η αλλαγή,θα την άλλαζα και τώρα την κάρτα για να παίξω τα νέα παιχνίδια αλλά τι να το κάνω σ αυτή την οθόνη πραγματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταθη και Χριστο σας εστειλα αιτημα στο origin ^^

 

Γινεται να παιξουμε σαν team? Δηλαδη με φιλο να κανουμε κατι σαν party και ο leader να διαλεξει παιχνιδι και να μπουμε μαζι.

 

Μπορει καποιος να μου απαντησει σε αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρισταρα ξεκινά με οθόνη αμέσως.

άμα σου πω τι έπαθα θα κλάψεις.

Είχα στην άκρη ενα samsung syncmaster T220 με πρόβλημα στο τροφοδοτικό μιας και flickαρε η οθόνη(γνωστό θέμα στο συγκεκριμένο μοντέλο).

Είχα ξεχάσει την ύπαρξή της μέχρι που κατεβάσαμε το δέντρο για να στολίσουμε.

Έχω ανοίξει την οθόνη έχω φτάσει εκεί που πρέπει και απο μλκία ξήλωσα την καλωδιοταινία που πάει απ την πλακέτα των εισόδων της οθόνης στο μόνιτορ.Κλάμα πραγματικά.

Τέσπα.

Το ξέρω ότι πρέπει να αλλαχτεί η οθόνη αλλά δεν υπάρχουν χρήματα για να "διασκέδαση".Να δω αν θα μου χαλάσει τι θα κάνω,ήδη έχει κοντά 9000 ώρες λειτουργίας σύμφωνα με τον ενσωματωμένο μετρητή της :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια σε ολους.Ξεκινησα απο το bf2 με 2 φιλους που παιζαμε σαν ομαδα και δεν θυμαμαι ακριβως ποσες ωρες καψαμε.Η συνεχεια ηταν το bad company 2 οπου παιζουμε ακομα με την παρεα καποιες φορες.Στο bf3 επαιξα πολυ λιγο, γυρω στις 90 ωρες γιατι δεν με τραβηξε τοσο πολυ.Ξεκινησα το 4 μετα απο ενα μηνα απο το release και το παρατησα γυρω στους 7-8 μηνες λογω του χαλια netcode.Μετα το patch το συνεχιζω και μου αρεσει περισσοτερο απο τα αλλα παρολα τα προβληματα που εχει.Μεγαλη μου αγαπη τα τανκς,aa,little bird,mg4,και τις ελευθερες ωρες προσπαθω να κανω τον sniper :X Overpower εχουμε φτιαξει μια μικρη ομαδα, αν θελεις εισαι ευπροσδεκτος και οποιος αλλος φιλος θελει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κάντε εναν έλεγχο σε κάτι όποιος μπορεί.

πατάω απ τις ρυθμίσεις το origin να μην έχω το origin-in game.

αν κάνω δεξι κλίκ πάνω στο παιχνίδι όμως στις επιλογές δεν μου έχει τικαρισμένη την επιλογή "απενεργοποιήση του origin in game γι αυτό το παιχνίδι"

 

το πρόβλημα χαμηλού fps και stuttering για μένα συνεχίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ στάθη αναρωτιέμαι αρχικά

1)το πρόβλημα εμφανίστηκε απο τότε που το pc έπεσε στο 20% χρήσης gpu και αναγκάστικα να βγάλω το game.

έκτοτε δεν το έχει ξανακάνει

2)τόσο καιρό επαιζα ικανοποιητικά και δεν με απασχολούσε κάτι,την τελευταία εβδομάδα έχει μαμηθεί το σύμπαν.

 

3)η 280Χ βγάζει παραπάνω fps απ την GTX770,κάτι δεν μ αρέσει :P

4)τα λεφτά της 280Χ που θα τα βρώ :P  με το ζόρι έχω 100€ στην άκρη και μεταχειρισμένη κάρτα προτιμώ να μην πάρω.

Να την έδινε κανένα παιδί που ξέρω προσωπικά(πισω απ το πληκτρολόγιο-και το ts) απ το bf η εδω περα να πω οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ στάθη αναρωτιέμαι αρχικά

1)το πρόβλημα εμφανίστηκε απο τότε που το pc έπεσε στο 20% χρήσης gpu και αναγκάστικα να βγάλω το game.

έκτοτε δεν το έχει ξανακάνει

2)τόσο καιρό επαιζα ικανοποιητικά και δεν με απασχολούσε κάτι,την τελευταία εβδομάδα έχει μαμηθεί το σύμπαν.

 

3)η 280Χ βγάζει παραπάνω fps απ την GTX770,κάτι δεν μ αρέσει :P

Έτσι είναι.Εγώ με τον 6300 στα 4,5 και τις 2 280χ δεν έπεφτα από τα 120 με mantle.

Αναλόγως την υλοποίηση.Sapphire vapox kai toxic κορυφή,πατάνε τις 770.Που να έβλεπες η matrix μου τι έκανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ στάθη αναρωτιέμαι αρχικά

1)το πρόβλημα εμφανίστηκε απο τότε που το pc έπεσε στο 20% χρήσης gpu και αναγκάστικα να βγάλω το game.

έκτοτε δεν το έχει ξανακάνει

2)τόσο καιρό επαιζα ικανοποιητικά και δεν με απασχολούσε κάτι,την τελευταία εβδομάδα έχει μαμηθεί το σύμπαν.

 

3)η 280Χ βγάζει παραπάνω fps απ την GTX770,κάτι δεν μ αρέσει :P

4)τα λεφτά της 280Χ που θα τα βρώ :P  με το ζόρι έχω 100€ στην άκρη και μεταχειρισμένη κάρτα προτιμώ να μην πάρω.

Να την έδινε κανένα παιδί που ξέρω προσωπικά(πισω απ το πληκτρολόγιο-και το ts) απ το bf η εδω περα να πω οκ.

Και που ειναι το περιεργο.amd παιχνιδι ειναι λογικο η R9 280x να τα παει καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...