Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και παλι ομως τα fps ειναι ενα ειδος που φτιαχτηκε πρωτα στο pc για πλητρολογιο και ποντικι.  Και παντα ο χειρισμος θα ειναι καλυτερος με πληκτρολογιο και ποντικι χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν παιζονται και με χειριστηριο αλλα το συγκεκριεμνοε ειδος ειναι καλυτερο με πληκτρολογιο και ποντικι. Το καλο με το pc ειναι οτι εχεις επιλογες οσαν αφορα το πως θα παιξεις το καθε παιχνιδι. Μπορεις να χρησιμοποιησεις πληκτρολογιο και ποντικι η χειριστηριο αναλογως του τι σε βολευει καλυτερα στο καθε παιχνιδι. Στις κονσολες ομως εκει αναγκαστικα παιζεις με το χειριστηριο τους γιατι δεν υπαρχουν αλλες επιλογες.

+1 φίλε μου, και γω μόνο σε PC παίζω games, FPSakias μέχρι το κόκκαλο. Δεν έχω ασχοληθεί καν να παίξω FPS σε κονσόλα και απορώ πως παίζουν αυτοί οι άνθρωποι αλλά κάτι θα ξέρουν..

 

 

Δεν μου ερχεται προχειρα τωρα για ποιον τιτλο μεγαλο πλην του DIABLO 3 εσκασε καποιος 60 και 70 ευρω ...Για παραδειγμα το bf3 to ειχα παρει εγω 30 ευρω .Για το premium απο origin ομως ειχα σκασει 50 ..Επειτα ολα τα αλλα νομιζω στα 40 ευρω ειχαν και η αποτυχια το cod bo2 ενα 50αρι παλι .Αυτα μου ερχονται προχειρα απο γνωστα games,ολα τα υπολοιπα στα 30-40 ειχαν .

Ναί δεν έχεις άδικο ίσως το φούσκωσα λιγάκι, απτην άλλη αν δείς τις Digital εκδόσεις παιχνιδιών μέσω Steam-Origin είναι αρκετά τσιμπιμένες σε σχέση με την Retail..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά το ανέφερα σαν παράδειγμα. Νομίζω είναι κι άλλα που κάνουν καλύτερη δουλειά.

To UT3 μια φορά στο PS3 παίζει με MXAir. :P

Και σίγουρα θα δουλεύουν κι άλλα ασύρματα ποντίκια.

 

Τεσπα, πολύ οφφτοπικ βγήκαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 φίλε μου, και γω μόνο σε PC παίζω games, FPSakias μέχρι το κόκκαλο. Δεν έχω ασχοληθεί καν να παίξω FPS σε κονσόλα και απορώ πως παίζουν αυτοί οι άνθρωποι αλλά κάτι θα ξέρουν..

 

Μπα, νομίζω συνήθεια είναι. Κι εγώ τα ίδια έλεγα ανέκαθεν, αλλά κάποια εποχή "αναγκάστηκα" να παίξω CoD:MW σε 360 (βλ. έπαιζα για μήνες με κόπια μέχρι να φάω ban) και δεν μπορώ να πως ότι το ευχαριστήθηκα λιγότερο από του PC. Μπορεί συνολικά να είναι ευκολότερο ή αποδοτικότερο να παίζουμε με ποντίκι/πληκτρολόγιο, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως και το gamepad δεν έχει την πλάκα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ξέρετε τίποτα για τις recommended απαιτήσεις του παιχνιδιού ; Εγώ με FX-8320, 8 GB RAM 1333, GTX660 θα καταφέρω να το παίξω με όλα στο ultra, έστω με κλειστό το ΑΑ ; Το B3 το έπαιζα με όλα στο full πάντως... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5% διαφορά έχει η 680 με την 670..

Και η δικιά μου είναι 2-3% πιο γρήγορη από την απλή 680, οπότε είμαι ~8% πάνω από την απλή 670.

 

perfrel_1920.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα γτπ διαγραμμα ...Βρες κανενα με το bf3 .Noμιζω εισαι παραπανω .Ενταξει 10-15 σου ειπα εγω αλλα εχεις την evga ...Τoυρμπο ποσο στο ανεβαζει ειπαμε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...