Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, να πάρεις την πατάτα το MoH για να έχεις access στην Beta του παιχνιδιού που θα βγει μετά από 1 χρόνο, τράγοι..

Ε καλα ποιος πηρε μωρε το ΜοΗ για να εχει access στην beta ,σιγα τωρα ...Eγω κλασμενη την εχω την beta του bf4 ουτε καν θα το βαλω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1€ από Humble Bundle B)

Για αυτο το  MOH μιλαμε https://www.skroutz.gr/s/2092798/Medal-Of-Honor-Warfighter-PC.html. Το οποιο ειναι παιχνιδι Οκτωβριου-Νοεμβριου και κοστιζει τα μισα απο το απλο https://www.skroutz.gr/s/380089/Battlefield-3-PC.html?from=catspan σχεδον 22 μηνες στην αγορα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες ρε, INSTANT download οταν θα ειναι διαθεσιμη η beta, πρεπει να δουμε ποσο θα κλαιμε τα fps πριν δουμε το παιχνιδι στην πρεμιερα του :D

Δεν χρειαζεται να παιξεις καμια beta.Αν εχεις λιγο διαισθηση απο αυτα που εχεις δει μεχρι τωρα και επαιζες bf3 απο την αρχη  καταλαβαινεις τι προκειται να αντιμετωπισεις .Την beta την παιζεις μονο για την κ@@@ σου ..Οτι θα κλαις θα κλαις στο λεω εγω αυτο πριν καν παιξεις την beta oριστε εισαι προνομιουχος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα γνωριζω αυτα που λες και εν μερη εχεις  δικιο,απλα πρεπει να δουμε κατα ποσο Playable θα ειναι... Btw ασχετο... Το φθηνοτερο Bf4 θα κανει 50Ε Και το premium αλλα 50Ε..Πρεπει να μας πουν τι πινουν εκει στην EA...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φθηνοτερο Bf4 θα κανει 50Ε Και το premium αλλα 50Ε..Πρεπει να μας πουν τι πινουν εκει στην EA...

Εγώ όλα τα παιχνίδια που σε επίσημες ιστοσελίδες τα βρίσκω 50 και 60 ευρώ τα αγοράζω σε δισκάκι από Power User με 35 ευρώ ακόμα και την ημέρα κυκλοφορίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη που ακριβοπληρωσε καποιος την premium εκδοση του bf 3 ή το μετριοτατο MOH Warfighter,δεν βρισκω καποιο λογο για να μην δοκιμασει την beta :P



Ναι τα γνωριζω αυτα που λες και εν μερη εχεις  δικιο,απλα πρεπει να δουμε κατα ποσο Playable θα ειναι... Btw ασχετο... Το φθηνοτερο Bf4 θα κανει 50Ε Και το premium αλλα 50Ε..Πρεπει να μας πουν τι πινουν εκει στην EA...

Ο Prospector8 το ειπε μιας και αυτες ειναι οι τιμες τωρα στο skroutz https://www.skroutz.gr/search?keyphrase=battlefield+4

Ισως βεβαια να δουμε αργοτερα οταν ειναι να βγει το παιχνιδι καποιες μειωσεις τιμων απο τα μικροτερα μαγαζια,οπως Gameexplorers κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ''απλή'' έκδοση που δίνει και το China Rising DLC κάνει 50Ε, η Deluxe Edition που έχει κάποια έξτρα map νομίζω έχει 70Ε.

 

Ουσιαστικά δηλαδή η ''limited'' edition είναι αυτή με τα 50Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...