Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 new console commands (CVAR) confirmed for BF4

 

 

* It will have native support for running the game in Borderless fullscreen windowed mode.

Source: 
https://twitter.com/repi/status/353222929468764160

* It'll be possible to render the game at a higher resolution than what your monitor can display (downsampling).

Source: 
https://twitter.com/repi/status/353205021334183940

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.guru3d.com/news_story/ubisoft_online_store_leaks_battlefield_4_system_requirements.html

 

Αν αληθεύουν: Σχεδόν ίδια specs με το 3, λογικό από όσα είδαμε, θετικό.

 

Παραμένει η υποστήριξη σε 32bit OS. Υ? Ποιός και πώς θα το τρέχει με <4GB RAM?

 

Oh, well...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.guru3d.com/news_story/ubisoft_online_store_leaks_battlefield_4_system_requirements.html

 

Αν αληθεύουν: Σχεδόν ίδια specs με το 3, λογικό από όσα είδαμε, θετικό.

 

Παραμένει η υποστήριξη σε 32bit OS. Υ? Ποιός και πώς θα το τρέχει με <4GB RAM?

 

Oh, well...

 

ειναι ακριβως τα ιδια specs με το 3....

δεν νομιζω να ισχυει ειδικα οι απετησεις για καρτα γραφικων θα ειναι αυξημενες σε σχεση με το 3

Προσωπικα προβλεπω να ζητα καμια gtx 760/660ti

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα την διαλυσω την 560 ti ετσι και δεν το παιξει με ολα φουλ. Θα την βαλω κατω και θα την ποδοπατησω μεχρι να γινει κομματακια!! :mad: :mad:

 

Το 3 το επαιξα με ολα φουλ σε dx11 . Ετσι και με απογοητευσει στο 4..... Χαμος θα γινει λεμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις τώρα... Σε τι ανάλυση και με πόσα frames?

Σε 1280χ1024 γιατι δεν παει πιο πανω η οθονη. Δεν μετρησα frames αλλα αφου δεν κολλουσε καθολου θα πρεπει να ετρεχε με πανω απο 40. Στο low παιζεις? Βαλε την αναλυση σε 1280χ1024 και παιχτο με ολα full να το χαρεις!!! :-D :-D Περιεργο ομως εστω και σε αυτη την αναλυση που παιζεις να μην σου ειναι playble πανω απο low.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 1280χ1024 γιατι δεν παει πιο πανω η οθονη. Δεν μετρησα frames αλλα αφου δεν κολλουσε καθολου θα πρεπει να ετρεχε με πανω απο 40. Στο low παιζεις? Βαλε την αναλυση σε 1280χ1024 και παιχτο με ολα full να το χαρεις!!! :-D :-D Περιεργο ομως εστω και σε αυτη την αναλυση που παιζεις να μην σου ειναι playble πανω απο low.

 

Για εμένα ο στόχος είναι τα 60 fps σε 1920x1080. Τώρα πήρα την 680 και είμαι κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα ο στόχος είναι τα 60 fps σε 1920x1080. Τώρα πήρα την 680 και είμαι κομπλέ.

Και μενα στοχος ειναι τα 60 fps . Αλλα δεν θα παρω καρτα φετος θα περιμενω του χρονου να βγουν οι gtx 8 και τοτε θα παρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει να έχει ίδιες απαιτήσεις με το 3,θα είναι σίγουρα πιο βαρύ, φάνηκε και από την Alpha, η 7950 σε 1080P/noAA είχε 30 FPS.
Ναι οκ, ήταν Alpha αλλά όσο Optimization και να πέσει δεν θα φτάσει να έχει 40+FPS 1080P/4xAA

 

Άρα τα Recommended λογικά θα ζητάνε 7950/670

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί, με το ζόρι να βρουν χρήση στα άχρηστα και άσχετα...

 

Ναι, άμα τη φάω θα πάρω το κινητό για να αλλάξω οπλισμό, στα 5'' που θα κάνει για να με ξαναβάλει...

 

Επίσης, θα σταματήσω να παίζω για να ψάξω άλλο χάρτη, θα τον βάλω να φορτώνει (πίσω/κάτω απο αυτόν που ήδη είμαι???) και θα συνεχίσω μέχρι εκείνη τη στιγμή που θα με ξαποστείλει...

 

Γυρίζοντας απο τη δουλειά, θα ξαποστάσω στη στάση και θα ετοιμάσω την αρματωσιά μο, θα διαλέξω κα που θα μπω ώστε 1-2 ώρες μετά να είμαι έτοιμος...

 

Να ελπίζω ότι κάποια στιγμή θα ασχοληθούν με κάτι ουσιώδες ή να αλλάξω πλευρό?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...