Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ειμαστε εχθροι των windows γενικα, μονο τα windows 8 μισουμε. Εχω γνωστους που εβαλαν windows 8 και μετα ξαναπηγαν πισω στα 7 εξαιτιας σοβαρων προβληματων που αντιμετωπιζαν εξαιτιας των 8.  Εγω ποτε δεν θα τα βαλω. Δεν υπαρχει λογος αλλωστε. Οσο για το battlefield 4 για λεει οτι δεν υποστηριζεται αυτο σημαινει οτι δεν θα τρεχει καθολου στα windows 8. Θα βγαζει μηνυμα οτι θελει windows 7 η vista!

Το να εχεις win7 αυτη την στιγμη σαφως και δεν υπαρχει λογος ιδιαιτερος να βαλεις τα 8 .Αυτο ομως που λεει ο Silverage για το bf4 και τα win8 ειναι για τους ασχετους απλα .Δεν θα επεκταθω σε προσωπικες προτιμησεις για την λειτουργικοτητα των win8 που αφορουν αλλο thread  και οχι αυτο .

Εγω παιζω bf3 με win8 χωρις το παραμικρο προβλημα καλυτερα απο ποτε ...Δεν εχει και νοημα τωρα να την συνεχισουμε αυτη την κουβεντα ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ε, από την μία υπάρχει ο κανόνας των εκδόσεων,
μια καλή (Win 98, XP, 7)
μια όχι τόσο (2000, Vista, 8?)

 

Aπό την άλλη μην ξεχνάμε ότι θα αρχίσουν (ή έχουν αρχίσει ήδη) τα γνωστά DirectX / Game exclusives, οπότε στα 8 θα πάμε, όπως αλλάζαμε μια χαρά μέχρι τώρα εκδόσεις. ^_^

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο βίντεο.Μ'αρέσει που άλλαξαν το ντουμανι καπνό του τανκ με flares.Και η αλλαγή στο μαχαίρι που σκοτώνει και απο μπροστά.Παίζει να είχα κάνει μόνο 2 kill με μαχαίρι απο μπροστά στο bf3.Τέλος ιδέα μου είναι ή πέφτουν χωρίς να χρειάζεται να αδειάσεις έναν γεμιστήρα πάνω τους;

Το έκανα προπαραγγελία απο το αγγλικό amazon στα 51 ευρώ λίγο παραπάνω απο τους δικούς μας.Αλλά αν βάλεις και εισιτήριο βγαίνει παραπάνω + το ότι δεν δίνουν δωρεάν dlc.Αρα πάλι συμφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν πολυπαρακολουθω τις εξελιξεις θα μπορουσε καποιος να μου πει τι γινεται με την Alpha, γενικα ποτε και απο που θα μπορουσα να την κατεβάσω?

Ευχαρηστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ PRE ALPHA ΣΤΑΔΙΟ ... ΤΟ BETA ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ GAME ... ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ... ΓΙΑ ΤΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ΤΡ ... ΔΕΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ;-) ... ΑΑ Κ ΕΓΩ Τ ΕΚΑΝΑ PREORDER ME 40 ΕΥΡΩ ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μονη διαφορα που μπορω να παρατηρησω με την πρωτη ματια ειναι οτι πλεον οταν σκοτωνεις καποιον δε σου εμφανιζει εκεινα τα ΜΠΛΕ achievement .... ΟΟΟΟΟΟΟΟ φοβερη αναβαθμιση στο BF3.5

 

ποτε θα μπορουμε να κατεβασουμε το patch?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...