Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Dec 3 PC Game Update Notes

-Removed the blur effect on soldiers that appeared when Commanders were using EMP attacks

-Fixed the audio bug where audio sometimes randomly dropped out while playing on certain multiplayer maps (typically Golmud Railway and Hainan Resort)

-Fixed the "one-hit kill bug" where occasionally damage from a single bullet was applied multiple times

-Fixed a common crash that would occur when exiting from the Single Player Campaign to Main Menu

-Tweaked the network and computer performance screen to show proper values. Players can now test their computer and network connection and get recommendations if they need to adjust something to improve their gameplay experience

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινεται να μενει καποιος με ενα % health συνεχεια και να μας τρωει .δεν αντεχεται τα ποιο χαλια  stats σε ολο το bf4 πρεπει να εχω 30 hit στο κεφαλι  δεν καταλαβαινουν τιποτα.τα ελικοπτερα ενα hit να φανε πεφτουν.και εις αλλλα με υγεια κλαιω τα 59 ευρω πηρα τη deluxe.αν το παιχνιδι το ευχαριστιεσαι λες χαλαλι αλλα αυτη τη στιγμη προσωπικα δεν μπορω να παιξω.να ριχνεις με tanks και να μενει με 70% health 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι bug ή ήμουν τόσο άτυχως που πατούσα συνέχεια νάρκες αλλά στο προηγούμενο ματσάκι 4 φορές στα καλά του καθομένου, το τανκ έγινε immobilized.Το έχετε πάθει και εσείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινεται να μενει καποιος με ενα % health συνεχεια και να μας τρωει .

Αυτο που οταν σε τρωει σου δειχνει οτι ο αλλος εχει 1 health ειναι bug ,μην δινεις σημασια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα tags που δεν βλέπεις μέχρι τελευταία στιγμή αν είναι εχθρός ή δικός σου θα φτιαχτεί ποτέ ή θα αλληλοσκοτωνόμαστε για πολύ ακόμα;

 

 

Εχω φαει εγω κοσμο αθωο ...

Αυτο εγώ το θεωρώ και το παίρνω και ως setting του hardcore γιατί στο νορμαλ σου βγάζει κανονικά με τη μια απο πάνω αν είναι δικος σου η οχι. Και εκτός αυτου σου λέει hardcore είναι να είσαι ικανός να καταλαβεις αν είναι δικος σου η οχι. Εχω φάει εγω shotgun στα μουτσουνια απο συμπαίκτη βγαίνοντας απο μια πορτα που εγώ κατάλαβα οτι ήταν δικός μου ενω εκείνος οχι, ασε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...