Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το κερατό μου 2 φορές μέσα σε 20 λεπτ'α με πέταξε με αυτό που κολάει ο ήχος.

 

Και κάτι άλλο.Σε μια πίστα έπεσε πάνω μου ένα κουτί με supply και με σκότωσε.

 

ελπίζω να μην ήμουν εγώ παίζοντας από το τάμπλετ λίγο πριν κοιμηθώ γιατί πρέπει να το κανα και εγώ καμιά φορά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τάμπλετ είναι αυτό που σηκώνει το τέρας;!;

 

Commander app εννοει για ios και android. :)

 

Υποτιθεται οτι τρεχει μονο σε tablets αλλα υπαρχει τροπος να τρεξει και σε παντοφλοτηλεφωνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mήπως σηκωθηκες να δεις τι παίζει την έφαγες αλλά λόγο netcode την "ενιωσες" μετά? Αλλιώς hacking.

στην περίπτωση του βουνού ίσως να έχει παίξει κάτι τέτοιο.

στην περίπτωση με τον τοίχο:

 

XYB0bBD.jpg

 

 

Αυτό είναι ας πούμε το τι είδα όταν ψόφησα. Τα βελάκια δείχνουν που κοιτάζαμε. Ο τύπος βρισκόταν πιο αριστερά από μένα, αν είχε έρθει από δεξιά θα τον είχα δει και μιας και ήταν περίπου 10μέτρα μακριά από τον τοίχο όταν μου τον έδειξε το παιχνίδι μετά το kill, δεν νομίζω ότι πρόλαβε να με σκοτώσει πισώπλατα και μέσα σε τόσο λίγο χρόνο βρέθηκε τόσο μακριά από τον τοίχο και με κίνηση προς τα αριστερά.

 

Δεν έχω ιδέα αν παίζουν τέτοια χακς και μιας και όπως έχω πει είμαι εντελώς άπειρος σε αυτού του είδους τα παιχνίδια, δεν μπορώ να κρίνω πόσο skill έχει ο καθένας και τι μπορεί να κάνει.

Πάντως μερικά kills (γενικά μιλάω τώρα), ακόμα και σε έναν άσχετο, αφήνουν μια περίεργη αίσθηση αδικίας προς στιγμήν (στο respawn το ξεχνάω :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το mtar-21 ειναι λιγο overpowered στο 3?πιο γρηγορο και απο τη σκια του double Kill μεχρι να ριξει ο αλλος γαζωνε αυτο

Mια χαρα ειναι μην λες τετοια και σακουσει η Dice και το νερφαρει :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας 

Θα ηθελα να μου πειτε εαν η παρακατω συνδεση ειναι αρκετη για online gaming χωρις lag και αλλα ενοχλητικα προβληματα

Ευχαριστω

 

http://www.speedtest.net/result/3138335537.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ασχημη η συνδεση για BF4,λιγο χαμηλοτερο Ping θα ηταν ακομα καλυτερα βεβαια. Το Pc σου τουλαχιστον το σηκωνει αξιοπρεπως το παιχνιδι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...