Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με rpg του εριξα γιατι εριξα πρωτα στο οχημα και μετα που βγηκε του ριχνω μια πανω του δεν πεθανε με πιστολι μετα τιποτα και με εφαγε δεν ξερω η bug ειναι οι εχουν βρει κανα κολπακι  undetected και μας δουλεουν κανονικα.ενα game που να δουλευει σωστα δεν θα φτιαξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε 2 Δεκεμβρίου το patch, για να δούμε..Το mantle για Δεκέμβρη δεν έλεγαν ότι θα ενσωματωθεί ; Το βλέπω να πηγαίνει για 2014..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παιχνιδι για μενα αυτη την στιγμη ειναι οτι χειροτερο εχω δει απο την αποψη του hit reg .Εντελως τυχαια hit regs ,περνας πισω απο βουνο και θυμαται μετα απο 2 sec οτι σε χτυπησε ενα οχημα το οποιο φυσικα στο record στο δειχνει πισω απο το βουνο και λογικο ,random hit damages αναλογα τον server ,την περιοχη που παιζεις ,το ping .Εδω υπαρχουν βιντεο που δειχνουν πως ατομα με ping πανω απο 100 εχουν πλεονεκτημα μεσα απο το netcode του παιχνιδιου σε σχεση με αυτους που εχουν χαμηλοτερο ,τραγικα πραγματα δηλαδη .Ετυχα χθες σε server που χτυπουσα ατομα πισω στην πλατη εξεπαφης και δεν αναβε καν ο σταυρος ,τι να πεις .Παει αναλογα με την μερα .Για μενα προσωπικα το patch ειναι οροσημο ,αν δεν διορθωθει το game βγαινει αυτοματα απο το priority list μου  .Τουλαχιστον δεν αγορασα το premium κατι ειναι και αυτο .Σε σχεση με το bf3 το παιχνιδι ειναι πραγματικα η μερα με την νυχτα ,προχειρογραμμενο ,πολυ κορδελα και απο ουσια μεχρι στιγμης τιποτα .Οσο περνανε οι μερες εντωμεταξυ αντι να διορθωνεται χαλαει ,τελος παντων .Ελπιζω πραγματικα να αξιζει το patch ,δεν με νοιαζουν τα λεφτα που εδωσα δεν εχω αναγκη αλλα επεσε στα ματια μου η dice πολυ .1000 φορες να εβλεπα αυτη την μπλεδουρα σε ολα τα maps παρα αυτο το πραγμα τωρα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες με σκοτώσανε πίσω από βουνό, και το καλύτερο, μέσα από τοίχο. είχα 59ms ping, και τις 2 φορές ήμουν κρυμμένος, δεν είναι ότι έσκασα μύτη να δω τι παίζει και την έφαγα. και τις δυο φορές αυτοί που με σκότωσαν δεν είχαν άμεση οπτική επαφή μαζί μου :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες με σκοτώσανε πίσω από βουνό, και το καλύτερο, μέσα από τοίχο. είχα 59ms ping, και τις 2 φορές ήμουν κρυμμένος, δεν είναι ότι έσκασα μύτη να δω τι παίζει και την έφαγα. και τις δυο φορές αυτοί που με σκότωσαν δεν είχαν άμεση οπτική επαφή μαζί μου :S

Mήπως σηκωθηκες να δεις τι παίζει την έφαγες αλλά λόγο netcode την "ενιωσες" μετά? Αλλιώς hacking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως αυτό που είπε ο Konstantinos. Παίζω και εγώ ματσάκια όταν δε φουσκώνει η μνήμη, φυσικά σε καμιά περίπτωση τόσο καλό kpd όσο στο 3, αλλά την όρεξη που είχα να πάρω το premium στο 3 δεν την έχω τώρα. Καλοί οι νέοι χάρτες, καλά τα όπλα και ό,τι άλλο δώσουν, αλλά αν δεν φτιάξει η χαζομάρα άλλα λεφτά από μένα δε βλέπουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωστε  aimbot στο λαο καθε μερα 2-3  kick εχω δει εκτος αυτους που δεν τους πιανουν.4 ριχναμε σε εναν δεν επαθε τιποτα του ειχε μεινει 50 life και μας σκοτωσε ολους.πολυ hackeria πεφτει δυστυχως.σε αποσταση που δεν τον φτανει sniper ριχνει ο αλλος με medium range και θεριζει ωραια πραγματα


ενα αλλο αλλου κοιταει και σε ριχνει.τα kill που κανουν βγαζουν ματια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κερατό μου 2 φορές μέσα σε 20 λεπτ'α με πέταξε με αυτό που κολάει ο ήχος.

 

Και κάτι άλλο.Σε μια πίστα έπεσε πάνω μου ένα κουτί με supply και με σκότωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...