Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι εννοείται, δεν ξέρω σε έναν σέρβερ μπήκα και ήταν βούτυρο τελείως.

Aπλα να ξερεις παιζει ρολο και τα ping των υπολοιπων γιατι δυστυχως αφηνουν τα μεγαλα ping και σε καποιους servers γινεται της πουτανας .Δεν ξερω τι γινεται με το θεμα αυτο και γιατι αφηνουν πανω απο 150 ping αλλα ειναι και ενας λογος που μαζι με το netcode υπαρχει το one shot one kill που το ανακοινωσε και επισημα h dice  οτι θα φτιαχτει(?) στο επομενο patch αρα το πηρε χαμπαρι .Ειναι και απαντηση σε καποιους που λεγανε για skills ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βγηκε το China Risisng ρε παιδια :) ?

 

Βγαζει τους 4 καινουργιους χαρτες αλλα δεν βρισκει σερβερς μαυτους.

 

Παντως ειναι γεματοι εκπληξεις φετος. Μας δινουν χωρις να το θελουν πρωτα τα οπλα του china rising. Σημερα μας εδωσαν το ιδιο το china rising που θαβγαινε τον Δεκεμβρη.

 

Μην παρει κανεις Premium...θα μας το δωσουν μαζι με καποιο Patch δωρο :P

 

Έτσι γινόταν πριν και με το Battlefield 3. Οι χάρτες εμφανίζονταν στο BattleLog μερικές μέρες πριν το update. Αν δε πάρεις όμως το πακετάκι δε θα βρίσκεις servers :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετρια σκορακια σημερα ,μαλλον θα φταιει το netcode ελπιζω να το φτιαξουν ... :P

 

 

 

 

n2.bmp

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Κωστακη σιγουρα το netcode ειναι μην αγχωνεσαι....θα ξαναγυρισεις στα παλια καλα σου σκορ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεσε μεσα σε φρεατιο?? :P

 

Και ενω δεν εχει περασει αρκετος καιρος, ας θυμηθουμε τη πιο θρυλικη στιγμη στα χρονικα της DICE:

 

 

Και μετα μας λενε οτι ηταν τυχαιο...Μα παντου crashαρει αυτη η DICE?? Παντου??

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο δευτερο βιντεο, στο 1:45 ο τυπος ριχνει με shotgun και φαινεται οτι τουλαχιστον οι 2/3 βρισκουν στοχο..Παρ'ολα αυτα ο αντιπαλος συνεχιζει...Μολις μου λυθηκε η απορια για τον φταιει η γραμμη μου ή τελικα ειναι γενικο το προβλημα. Οποτε καλυτερα η dice να μη φτιαξει το One shot kill αλλα να ασχοληθει πρωτα με το 10 shot no kill μπας και δουμε ασπρη μερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασταματητες αυτες οι αναβαθμισεις καθε 3 και λιγο !!

WE'RE UPDATING THE BACKEND OF BF4 AND YOU MIGHT EXPERIENCE SOME DOWNTIME IN MULTIPLAYER IN THE UPCOMING 15 MINUTES ON ALL PLATFORMS.
 
edit
για να δουμε τι λενε σημερα και τα πολυ χαμηλα ping
 
post-238528-0-74825700-1385721970_thumb.jpg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με conn-x και στον Βόλο έχω μόνιμα πρώτους σέρβερς με ping 50-60. Μόλις έφαγα ένα ωραιότατο κρασάρισμα πάλι στο campaign. Μου φαίνεται θα μετατρέψουμε το thread σε γραμμή υποστήριξης καταπιεσμένων από τα προβλήματα του Battlefield...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

http://youtu.be/2IqGKB4op4g'>http://youtu.be/2IqGKB4op4g

 

 

 

 

 

 

 

 

http://youtu.be/2IqGKB4op4g

 

 

 

 

 

Eπιτελους ανοιχτα maps ...Η dragon pass πρεπει να ειναι ωραια ,λογικα ειναι τοποθεσιες στην Κινα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...