Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό το πράγμα με το memory leak δεν παλεύεται. Θέλει restart το pc όποτε συμβαίνει.

Δεν το έχω ξανασυναντήσει σε παιχνίδι, και δεν βλέπω και καμμιά απάντηση από κανέναν (dice-amd-ea).

 

Δεν έχω ξανασχοληθεί με το άθλημα, πάντα τέτοιο γράψιμο παίζει από πλευράς dice-ea?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πράγμα με το memory leak δεν παλεύεται. Θέλει restart το pc όποτε συμβαίνει.

Δεν το έχω ξανασυναντήσει σε παιχνίδι, και δεν βλέπω και καμμιά απάντηση από κανέναν (dice-amd-ea).

 

Δεν έχω ξανασχοληθεί με το άθλημα, πάντα τέτοιο γράψιμο παίζει από πλευράς dice-ea?

Τοχεις googlarei? https://www.google.gr/search?q=memory+leak+in+battlefield+4&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:el:official&client=firefox-a&channel=np&source=hp&gws_rd=cr&ei=neCVUs-CNc_Kswby4IDQAg

Αυτό το πράγμα με το memory leak δεν παλεύεται. Θέλει restart το pc όποτε συμβαίνει.

Δεν το έχω ξανασυναντήσει σε παιχνίδι, και δεν βλέπω και καμμιά απάντηση από κανέναν (dice-amd-ea).

 

Δεν έχω ξανασχοληθεί με το άθλημα, πάντα τέτοιο γράψιμο παίζει από πλευράς dice-ea?

Eχεις δοκιμασει να το τρεξεις με 32bit?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά το έχω ψάξει πριν γκρινιάξω, σε κάποια από τα links που βγάζει το google παίζουν και δικά μου posts. Δεν πήρε το μάτι μου καμία απάντηση από επίσημο στόμα πάντως.

 

32bit δεν το έχω δοκιμάσει, challenge accepted! και ενημερώνω για αποτελέσματα

 

-και να πω και ένα καλό, δεν έχω καθόλου crashes προσωπικά, 6850/phenom II x4 965 BE/6GB RAM/Beta drivers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακολουθήσει ό,τι λύση έχει αναφερθεί για το leak και πλέον κάθε μερικά ματς μου το κάνει. Είναι τραγικά εκνευριστικό γιατί πρέπει να κλείνω τα πάντα και να κάνω restart. Στο Battlefield 3 το είχα για κανένα 2μηνο πριν κάπως διορθωθεί (δεν έμαθα ποτέ αν έφταιγε update του παιχνιδιού ή νέοι drivers καθώς όλο έβγαινε και κάτι καινούριο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι και εγω να το αγορασω για multiplayer αλλα θα περιμενω πρωτα να φτιαχτουν ολα τα καλουδια που σου γ@μ@νε το παιχνιδι οπως επισης και καμια προσφορα τα Χριστουγεννα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την Ελλαδα ρε γαμωτο....

 

bf42013-11-1418-52-03-06_zps9cc4f0d5.png

Τι textures είναι αυτά ; Έπεσα..Κατά τα άλλα το CoD έχει χάλια textures και το BF4 είναι ''next-gen''..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι το destruction τους μάρανε. Που το game έχει βγει εδώ και ένα μηνα και το μονο που φτιάξανε είναι το να μην κρασάρει (μερικές φορες) και το netcode του παιχνιδιού βρίσκεται στο αδειάζω δυο γεμιστήρες και δεν πεθαίνει, με βλέπει χωρίς να πυροβολάει και πεθαίνω.
 
Μου φαίνεται θα πάω να κάνω "destruction" στα γραφεία της Dice... Βγάλτε ένα stable game και ας έχει ελάχιστες διαφορες. Το προτιμώ από το να πληρώνω πενηντάρικο και να κλαίω τα λεφτά μου 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 32bit σε 6 παιχνίδια είχα 2 crashes τελικά. Και τα 2 σε loading screen ήταν νομίζω. Conquest 64 ατόμων.

 

Λιγότερο σπάσιμο πάντως από το να κάνεις reset το pc όπως πάθαινα στην 64bitη :devil:

Θέλει κι άλλες ώρες για να βγάλω συμπέρασμα, αλλά memory leak νομίζω θα είχε ήδη βγάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το δοκίμασα το 32bit spirit. Στο 3ο ματς φούσκωσε το σύμπαν. 16 GB.

 

Επίσης σήμερα ανακάλυψα τυχαία ότι μπορώ υποτίθεται να έχω ανοιχτό το τάμπλετ με γυρισμένο το battlelog στο BattleScreen και να βλέπω ταυτόχρονα τον χάρτη (αφού μέσα στο game στο hardcore θέλει να πατάς το M συνέχεια).

 

Αλλά τι περίεργο; Κολλάει στο Loading!!!

 

Edit: Win 8.1 Pro 64bit, HD 6950

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...