Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Retail το αγορασα απλα δεν πρόλαβε να μου το φέρει ο φίλος και μου έστειλε τον κωδικό για να το κατέβασω .ειναι πολυ μεγάλο πάντως 24.5 giga δεν βλεπω να μπαίνω απόψε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι για το game λεω.κολαει παρα πολυ με δυσκολια 3 match και εφαγα πολλα death απο το lag.μου αρεσε που ενας με 560 την απλη επαιζε ανετα σε ολα τα setiings στο youtube παντως το δικο μου με την 560ti σερνεται.δεν ξερω η καρτα ειναι η εχει τοσο lag το game μεχρι και στο single lagare εβαλα low και τα ιδια δεν ξερω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για το game λεω.κολαει παρα πολυ με δυσκολια 3 match και εφαγα πολλα death απο το lag.μου αρεσε που ενας με 560 την απλη επαιζε ανετα σε ολα τα setiings στο youtube παντως το δικο μου με την 560ti σερνεται.δεν ξερω η καρτα ειναι η εχει τοσο lag το game μεχρι και στο single lagare εβαλα low και τα ιδια δεν ξερω 

τι συστημα εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για το game λεω.κολαει παρα πολυ με δυσκολια 3 match και εφαγα πολλα death απο το lag.μου αρεσε που ενας με 560 την απλη επαιζε ανετα σε ολα τα setiings στο youtube παντως το δικο μου με την 560ti σερνεται.δεν ξερω η καρτα ειναι η εχει τοσο lag το game μεχρι και στο single lagare εβαλα low και τα ιδια δεν ξερω 

 

Μάλλον έχεις windows 7 gildo??Παίζει καλύτερα με win 8..

:rolleyes:  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πράγμα, με τη διόπτρα στο 1m να σημαδεύεις και να βαράς κεφάλια ή οτιδήποτε και να ψοφά ο άλλος την ώρα που σου αδειάζει από την ίδια απόσταση γεμιστήρα ολόκληρο, είναι ντροπή...

 

Τα ίδια σκ@τά με το 3...

 

Σε αυτές τις αποστάσεις δε θα έπρεπε καν να βλέπεις, όχι να σημαδεύεις κιόλας...χώρια το penalty από τις σφαίρες που τρως.

 

Αντίστοιχα, προχτές ήμουν πολυβολητής σε άρμα, "έκαψα" την κάνη μου σε τυπά που ερχόταν καταπάνω μας, κυρία αυτός... C4 -> F.oFF.

 

Πραγματικά, ότι να'ναι ώρες ώρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος παιξει με shotgun θα καταλαβει κατευθειαν ποσο μεγαλο ειναι το προβλημα στο παιχνιδι. Μιλαμε για οπλο με one shot kill ετσι και αλλιως αλλα ειναι μαρτυριο να βλεπεις τον αντιπαλο να κανει 1-2 βηματα πριν πεθανει. Θα προσπαθησω να το γραψω με fraps ετσι για το γαμωτο. :)

 

Η δυναμη της συνηθειας...:P Υπαρχει πλεον το shadowplay.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ειχαν βγαλει τη ψυχη με τα κρασαρισματα οι 331.82 καθε 3 και λιγο χωρια η χασουρα ( σε ποντους) :mad: 
γυρισα στους 331.65 μεχρι στιγμης μετραω 3 στα 3 ανετα και χαλαρα !!! φτου φτου  :-D  :-D !!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...