Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι εγινε που πηγαν ολοι οι σερβερς!?!? Μονο κατι conquest βρισκει..

 

We are performing maintenance of the servers. All Battlefield players on PC, X360, and PS3 will experience a period of downtime of up to 1 hour.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tραγικο το netcode ..Bαραω ατομα με το LAV αναβει κανονικα ο σταυρος απο τα 10m και δεν πεθαινουν ,  κριμα... Θα κοιταξω να σας βγαλω και μερικα βιντεακια εδω μιας και μου ανοιξε η ορεξη με τα προηγουμενα .Παντως μεχρι στιγμης οι servers σε οτι εχει να κανει με  το hit damage ειναι μια εντελως random κατασταση .

Σε οτι εχει να κανει με το παραπανω η διαφορα με το bf3 ειναι χαωδης ,δεν ξερω τεχνικα πως το καταφερανε αυτο γιατι ηταν και ειναι ενα απο τα βασικα χαρακτηριστικα του multiplayer .To μονο πραγμα που υπερτερει αυτη τη στιγμη το bf4 σε σχεση με το bf3  ειναι τα γραφικα (χωρις να αλλαζει επιπεδο),η απουσια μπλεδουρας (που την τρωμε βεβαια οποτε συννεφιαζει ) και η αισθηση του καινουργιου που παντα δινει καποια συν(νεα maps ,features κτλ) ...


Περι netcode ...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω εχω ενα προβλημα με το battlelog android !!!Ενω ειμαι συνδεμενος στο πισι και παιζω σε server θελω να ανοιξω στο κινητο να βλεπω το map και παταω join server απο το κινητο και μου βγαζει αυτο το μηνυμα you need to be online on pc !!!Ενω ειμαι συνδεμενος ειχε καποιος αλλος αυτο το προβλημα?Να υπενθυμισω δεν θελω το map για commander

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει τέτοια επιλογή

attachicon.gifDSC_1766.jpg.

Από όσο βλέπω στο κόκκινο πλαίσιο πάνω, δοκίμασε να συνδεθείς αργότερα. Αυτό που έλεγα εγώ είναι το "σύνδεση ως αόρατος".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε θέματα στο loading time στο multi?

Mιας και το ανεφερες ,καλο θα ηταν οσοι εχετε ssd να το εγκαταστησετε εκει το παιχνιδι γιατι τα loading times δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που υπαρχουν στον hdd .Σας το λεω ετσι πληροφοριακα επειδη το εχω και σε hdd και σε ssd το game σε 2 pc .Eιναι η μερα με την νυχτα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αφού εγκαταστάθηκε το παιχνίδι και πήγα να παίξω, τρώω ένα ωραίο κρασάρισμα στο loading... ξαναδοκιμάζω και αυτή τη φορά μπήκε κανονικά. Έπαιξα μια γύρα 64άτομα σε αυτή την πίστα με τα νερά μέσα στα κτήρια. Πολύ ωραία σκηνικά αν και σε κάποιες φάσεις ψόφησα με 2 σφαίρες ενώ είχα αδειάσει μισή γεμιστήρα πάνω στον άλλο.

Πάντως με τα graphics settings που έβαλα (κυρίως στο high) πήγαινε πολύ βατά (δεν είχα fraps να δω fps) και καμία σχέση με την beta που είχα δοκιμάσει στην Σανγκάη. ΕΚείνο δε παιζόταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχουν βαλει αμμοθυελλα ε ? Χαχαχα βρηκαμε παπα ας θαψουμε 5-6 .Ενταξει ωραιο παντως .

 

Στο χωριό μου κάπως αλλιώς το λένε...

 

Νταξ, δεν είναι και μαστ χαβ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο 3 δεν οδηγούσες; :P

Την είχα χιλιοπαίξει την Oman και γούσταρα τρελλά. Ο μόνος λόγος που έχω κρατήσει ακόμα το 3 στον δίσκο μου, παρά τα όποια προβλήματα του 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...