Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όταν λειτουργεί...

 

Όταν δεν κολλάει...

 

Όταν η ομάδα και οι υπόλοιποι συμπαίχτες είναι ελάχιστα συνεργάσιμοι και δεν παίζει ο καθένας για τον κwλο του...

 

Είναι, τα μαμημένο, είναι εκπληκτικό!

 

Θέλει πάρα πολλή δουλειά, θέλει διόρθωση σε βασικά θέματα, αλλά έχει κάτι ακόμα από την παλιά αίγλη και λάμψη του.

 

Στα διάλα, σοβαρευτείτε εκεί στη DICE, όσο μπορείτε με την ΕΑ από πάνω σας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


Παντως αποτι βλεπω το netcode δεν ειναι προβλημα για ολους. Σε μερικα ξενα βιντεο λενε πως βελτιωθηκε πολυ το netcode και επιτελους μπορεις να παιξεις μια χαρα το παιχνιδι μετα το patch :confused:

Αλλο παιχνιδι πηραμε? :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που βλεπω τετοιες πιστες και στο Bf4! Σκεπτομενος οτι ενα μηνα πριν τις επαιζα στο 3 και τωρα θα τις παιξω στο 4, δικαιωνομαι που πιστευα οτι το παιχνιδι ειναι ακριβως ενα αθλιο patch του 3..Τωρα εχω και αποδειξεις.:)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Caspian = η διαφήμιση των jets και του πύργο που πέφτει στο 3, φυσικά θα έμπαινε, παρ' όλο που δεν την γουστάρω.

 

Μετρό = really now, αλλά οκ, 24/7 κλειστό infantry πάντα μαζεύει (δυστυχώς) κόσμο.

 

Οperation Firestorm = μου έκανε εντύπωση που μπήκε, μου άρεσε αρκετά, αλλά τεράστιος χώρος ανεκμετάλλευτος και πολύ πράγμα μαζεμένο στις σημαίες. Επίσης AA campers.

 

Gulf of Oman = BF2 map για να φάμε πάλι τα F-35 στην μούρη. Συμπαθητικός, αλλά στο 3 με το ατέλειωτο view range δεν μου άρεσε τόσο όσο στο 2. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Metro δεν ειναι συγνωμη αδελφε ,ειναι παρτε μαστιγωμα και φτυσια στην μουρη ...Xειροτερο map δεν μπορουσαν να βαλουν πραγματικα ...Τις απειλες του Angry Joe θα πληρωσουμε τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...