Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχθές απο τις 9 το βραδυ που μπήκα μεχρι 12 περίπου είχε αρκετούς server το 3 με κόσμο και 64 άτομα μερικοί ενοειται δεν ειναι όπως πριν και είδα αρκετούς νέους παίκτες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως αν δεν φτιαξουν το netcode ολα τα αλλα ειναι να εχουμε να λεμε .Εγω ετσι οπως το βλεπω μονο deathmatch αξιζει το παιχνιδακι που κανεις γυρω γυρω σκοτωνεις και σε σκοτωνουν .Αν το πας σε conquest -rush με face to face μαχες εμενα με ξαπλωνουν με μια σφαιρα απο πιστολι ,δεν παει να τους ριχνω 2 γεμιστηρες ....Αλλο τωρα αν καμπερωνομαι αλλα βαριεμαι να παιζω ετσι .

Καλα δεν λεω για αυτο το respawn , που τουλαχιστον ετσι για τα λεφτα που δωσαμε θα μπορουσαν να αφηνουν 3 sec χωρις damage οπως γινονταν στο bf3 και στο cod αλλα ουτε αυτο ...Εχετε ξαναδει εσεις ποτε respawn που βγαινεις σε death κατευθειαν ? Εγω πρωτη φορα βλεπω παντως ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν δεν φτιαξουν το netcode ολα τα αλλα ειναι να εχουμε να λεμε .Εγω ετσι οπως το βλεπω μονο deathmatch αξιζει το παιχνιδακι που κανεις γυρω γυρω σκοτωνεις και σε σκοτωνουν .Αν το πας σε conquest -rush με face to face μαχες εμενα με ξαπλωνουν με μια σφαιρα απο πιστολι ,δεν παει να τους ριχνω 2 γεμιστηρες ....Αλλο τωρα αν καμπερωνομαι αλλα βαριεμαι να παιζω ετσι .

Καλα δεν λεω για αυτο το respawn , που τουλαχιστον ετσι για τα λεφτα που δωσαμε θα μπορουσαν να αφηνουν 3 sec χωρις damage οπως γινονταν στο bf3 και στο cod αλλα ουτε αυτο ...Εχετε ξαναδει εσεις ποτε respawn που βγαινεις σε death κατευθειαν ? Εγω πρωτη φορα βλεπω παντως ...

 

Τι μαλακια και αυτο με το spawn...Στο 3 εδωσαν spawn protection αργοτερα σε καποιο patch και στο 4 το εχουν αφεραισει εξ αρχης...Οτι να ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1η φορα που αγοραζω battlefield μετα απο πολλα call of duty και μεχρι στιγμης το εχω μετανοιωσει.

αν δεν φτιαξουν τουλαχιστον τα crashes δεν προκειται  να παρω ξανα κανενα bf.

μονο Call of duty. τωρα θα μου πειτε χέστηκαν, ενα 50αρικο μείον. απλα ελπιζω να χασουν και αλλους πελατες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και άλλο ένα -50 από μένα το φτιάξουν δεν το φτιάξουν(Εκτός και αν αλλάξουν δραστικά τα πράγματα στο επόμενο BF)..Και θέλω να πιστεύω από πολλούς ακόμα, η EA πάει κατά διαόλου και αν συνεχίσει θα φτάσει στο πάτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ενδιαφέρεται κανείς, υπάρχει hardcore server "TITANS GREECE HARDCORE" που γενικά μαζεύονται αρκετοί Έλληνες παίκτες και είναι public. Επίσης αν γνωρίζει κανείς άλλους servers ελληνικών ομάδων ας τους γράψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ενδιαφέρεται κανείς, υπάρχει hardcore server "TITANS GREECE HARDCORE" που γενικά μαζεύονται αρκετοί Έλληνες παίκτες και είναι public. Επίσης αν γνωρίζει κανείς άλλους servers ελληνικών ομάδων ας τους γράψει.

 

Και απέδω ελάτε Link.png Site: clanpic όποιος θέλει, είναι hardcore mixed( Cqsmall-Rush). Φρέσκος server, άκομα την ψάχνουμε γιά restrictions σε snipers και μερικά noobόπλα.

 

Άν έχει κανείς ιδέα για κάποιο plugin ας το γράψει plz.

 

Υ.Γ: Η ομάδα κάνει recruit για όποιον ενδιαφέρετε ας με κάνει add στο Battlelog : Frantc_GR

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να εχει ενα καρο στραβα το παιχνιδι, αλλα κακως γκρινιαζετε για το spawn, ετσι ειναι το BF. Δηλαδη εσυ θελεις οταν ο αλλος σου παιρνει τη σημαια να βγεις με ασπιδα 3 δευτερολεπτα??? Καταλαβαινεις ποσο λαθος ειναι?

Οποιος θελει σιγουρια κανει spawn στην αρχικη του βαση που δεν μπορει να παει αντιπαλος. Οπουδηποτε αλλου παρνει ρισκο. Εχεις επιλογη. Εκτος κατι ελεεινα κολοφντιουτικα mode χωρις επιλογη spawn που σε πεταει οπου να 'ναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεοί εκεί στην DICE. Είχα καιρό να ανοίξω το BF4 και είχα γλιτώσει το τελευταίο update. Και το ανοίγω σήμερα και βλέπω και κατεβάζει. <<Ρε λες να έφτιαξαν το smoke flickering;>>. Χώνω την SP πίστα στην οποία το έχω αφήσει (είναι εκείνη που πρώτη φορά παίρνεις την κινεζούλα μαζί σου). Πριν το patch είχα 74-70fps. Μετά το patch έχω 47fps. Εντάξει... δεν υπάρχει απλά η DICE. Ρε μπας και το κάνουν για να δικαιολογήσουν το performance jump του Mantle; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...