Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά το patch δεν έχω δει διαφορά, σε ctd κλπ.

 

Όπως πριν, έτσι με πετάει και τωρα...καμία διαφορά.

 

Τώρα νομίζω πως απέκτησα και κάποια sound bugs, όπως και κάποια θέματα video στην πίστα με το χιόνι (Locker ή κατι τέτοιο) να μην φορτώνουν σωστά, κυρίως στα εξωτερικά μέρη του map.

 

It's no joy for me... :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τουλαχιστον οσα προβληματα και να υπαρχουν, το παιχνιδι δε σταματει να ειναι εθιστικο ακομα και για καποιον που ερχεται πρωτη φορα σε επαφη με τη σειρα. Απλα πλεον ελπιζουμε να βελτιωθουν, αν οχι ολα, τα σημαντικοτερα προβληματα του παιχνιδιου (crashes/bugs/disconnects).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα τσιμπάμε για το μούφα το Mantle, αν δεν δω τουλάχιστον ένα 20% αύξηση στο performance θα είναι για τρελές μπάτσες και η AMD και η DICE.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλαχιστον οσα προβληματα και να υπαρχουν, το παιχνιδι δε σταματει να ειναι εθιστικο ακομα και για καποιον που ερχεται πρωτη φορα σε επαφη με τη σειρα. Απλα πλεον ελπιζουμε να βελτιωθουν, αν οχι ολα, τα σημαντικοτερα προβληματα του παιχνιδιου (crashes/bugs/disconnects).

οχι ελπίζουμε,απαιτούμε να αλλάξουν!

Το τί κρασάρισμα τρώω σε obliteration Shanghai δεν  λέγεται..!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ελπίζουμε,απαιτούμε να αλλάξουν!

Το τί κρασάρισμα τρώω σε obliteration Shanghai δεν  λέγεται..!

 

Εγω τη Shanghai τη σταματησα...Οχι μονο για τα crash που ετρωγα αλλα και για τα περιπου 568.961 ακομα προβληματα που μου δημιουργουσε...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλαχιστον οσα προβληματα και να υπαρχουν, το παιχνιδι δε σταματει να ειναι εθιστικο ακομα και για καποιον που ερχεται πρωτη φορα σε επαφη με τη σειρα. Απλα πλεον ελπιζουμε να βελτιωθουν, αν οχι ολα, τα σημαντικοτερα προβληματα του παιχνιδιου (crashes/bugs/disconnects).

Μονο για μενα ειναι το netcode το μεγαλυτερο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο εθισμό του βάζω 10/10, ωστόσο για τα προβλήματα που μου βγάζει θα του έβαζα ένα 5/10.

 

Δεν είναι unplayable βέβαια αλλά έχω βαρεθεί αυτά τα ctd κάθε λίγο και λιγάκι.

 

Έτσι δεν καταφέρνω ούτε να κάνω immersion αλλά ούτε και να προλάβω να κάνω και κανα score της προκοπής. Μόλις ζεσταίνομαι...καίγομαι :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο για μενα ειναι το netcode το μεγαλυτερο προβλημα?

 

Για ολους μας το σημαντικοτερο προβλημα ειναι αυτο αλλα νομιζω πως δε προκειται να βελτιωθει ποτε...Οποτε ας αρκεστουμε στα αλλα πιο "απλα προβληματα"..:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ολους μας το σημαντικοτερο προβλημα ειναι αυτο αλλα νομιζω πως δε προκειται να βελτιωθει ποτε...Οποτε ας αρκεστουμε στα αλλα πιο "απλα προβληματα".. :)

 

Συμφωνώ απολύτως.

 

Δεν τρέφω και πολλές ελπίδες επίλυσης για τα πιο σοβαρά προβλήματα όπως netcode κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PC GAME UPDATE 
We have a new game update in the works for BF4 on PC aimed at fixing a number of remaining issues in the game. We will have more details on the contents of this update and a rough timing estimate at a later date. 

 

μιας και το παιχνιδι τρεχει χωρις κανενα σοβαρο προβλημα ειπαν να διορθωσουν μερικα τελευταια μικροbugs!. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

μιας και το παιχνιδι τρεχει χωρις κανενα σοβαρο προβλημα ειπαν να διορθωσουν μερικα τελευταια μικροbugs!. 

χαχαχαχα ναι ...

 

Εντωμεταξυ βαζω σημερα να παιξω στην 7970 ,και ξαφνικα αρχισε να σερνεται το συμπαν ,βαζω task manager και βλεπω να παιζει ο 3770 στα 5-7% usage .Υποψιαστηκα οτι ηταν τα Updates των Windows γιατι παρολο που εχω βαλει την επιλογη να μην κανει αυτοματα dowload αλλα μονο να με ειδοποιει ισως εφταιγε το search για το notification που εκανε ,τουλαχιστον αυτο ευχομαι .Παρομοια κατασταση ειχα παθει αλλη μια φορα στο bf3 αλλα εκει ειδα οτι τα κατεβαζε τα updates ,τελος παντων .Τα εβαλα με τα πολλα το εκανα restart και επαιξα καμια ωριστα κομπλε ...Παντως το παιχνιδι εχει καταντησει να ειναι σαν το αυγο kinder εκπληξη ,καθε φορα δεν ξερεις τι μπορει να σου ξημερωσει .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα ναι ...

 

Εντωμεταξυ βαζω σημερα να παιξω στην 7970 ,και ξαφνικα αρχισε να σερνεται το συμπαν ,βαζω task manager και βλεπω να παιζει ο 3770 στα 5-7% usage .Υποψιαστηκα οτι ηταν τα Updates των Windows γιατι παρολο που εχω βαλει την επιλογη να μην κανει αυτοματα dowload αλλα μονο να με ειδοποιει ισως εφταιγε το search για το notification που εκανε ,τουλαχιστον αυτο ευχομαι .Παρομοια κατασταση ειχα παθει αλλη μια φορα στο bf3 αλλα εκει ειδα οτι τα κατεβαζε τα updates ,τελος παντων .Τα εβαλα με τα πολλα το εκανα restart και επαιξα καμια ωριστα κομπλε ...Παντως το παιχνιδι εχει καταντησει να ειναι σαν το αυγο kinder εκπληξη ,καθε φορα δεν ξερεις τι μπορει να σου ξημερωσει .

Να προσθεσω κατι σημαντικο επισης που το ξεχασα ,οτι οταν ειδα στο task manager το παραπανω παρατηρησα οτι στο memory usage εγραφε 95% απο τα 8gb συνολικα που ειχα ,δειγμα του memory leak που εχει αναφερθει και στα forums .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...