Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το είχα γράψει και πιό πίσω.. XM25 Airburst κύριοι.. Η απάντηση στα camper-οπροβλήματα σας..

Από τότε που το ανακάλυψα το δοκιμάζω πάνω σε snipers... άκρως αποτελεσματικό!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες μπορεί κανένας να συνδεθεί σε srvr για multi;

 

Εδώ και καμιά ώρα προσπαθώ αλλά με κάνει disconnect πρίν ακόμα συνδεθώ, έχει κανένας αυτό το πρόβλημα σήμερα;

 

Γενικά φαίνονται όλοι οι srvr αδειοι οπότε κάτι μου μυρίζει... 


Ενημέρωση: Καλά στα official forums γινεται χαμός, total melt down στους servers, κανένας δεν μπορεί να συνδεθεί με κανένα server για άγνωστο λόγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NOTICE: We are currently experiencing attacks on our infrastructure that is impacting online gameplay on BF4 PC. We are working on mitigating actions

 

τρωνε attack γιαυτο εχει γ*****θει να με πεταει απο το παιχνιδι χωρις crash/disconnect error :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα είναι οι ίδιοι που έκαναν το -υποτιθέμενο- DDoS στο Fast2Play... Γελάει ο κόσμος με τις αθλιότητές τους. Η ΕΑ είναι εγγύηση σε αυτά τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

To terrain decoration εχει πιο πολλους θαμνους στο low απ'οτι στο ultra  :P.

 

Όχι ρε, απλά θα έβρεξε στο ενδιάμεσο :Ρ

 

Καλά, για τα δε attacks γελάει και το παρδαλό κατσίκι. Και αλήθεια να είναι δεν το λες φόρα παρτίδα. Πάμε γερά μωρή ΕΑ για το τρίτο σερί golden poop.

 

Πάντως εγώ δεν είχα προβλήματα μέχρι το patch. Μετά άρχισε να κρασάρει, χαχα! Πάντως αν βγει καλό το session είναι σκέτη μαγεία, παρά τα όσα προβλήματα. Ειδικά σε servers που απαγορεύονται οι snipers και τα rpg vs infantry. Αυτό όμως επαφίεται αποκλειστικά στην ποιότητα των παικτών, αλλά τελευταία μου έχουν κάτσει αρκετά καλά TDM sessions.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...